Jump to content

umitkilavuz

Üye
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

About umitkilavuz

 • Birthday 02/28/1988

umitkilavuz's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Eğer desteğini çekse bile sürüm yükseltme yapabiliyorsam sıkıntı olmaz şu andaki sürümde kalırım. Jailbreak li cihaz kullanıyorum bari nimetlerinden faydalanayım o yüzden installous iyi oluyordu benim için. 25PP, Zeusmos, vShare uygulamalarından hangisini tavsiye edersiniz?
 2. Google dan araştırdım baktım shsh kaydım var sanırım.Cydia girdim TSS center bastım üst tarafta yeşil renkte SHSH: İOS 4.1,4.3.5,5.0.1,5.1,5.1.1 yazıyor. Aslında şu anki sürümümden (5.1.1) bende memnunum ama mesela installous falan çalışmıyor cydia açtığımda sürekli hatalı ekran çıkıyor .İnstallous çalışmadığı için ücretsiz uygulama vs indiremiyorum artık. O yüzden versiyon yükseltmek istiyordum bayadır bir de destek çekilcek diye okuyunca iyice kıllandım.
 3. O kadar tecrübeli değilim shsh kaydım yok ne olduğunu bilmiyorum. Yakın zaman da 3GS den destek çekilcek diye okudum o yüzden en son sürüme güncellemek istedim.Dediğiniz yerden 6.1.3 indirip kurcam o zaman. Cihaz kapanınca dediğiniz olay tamamen şarj bitmesinden kaynaklı bir kapanma mı yoksa power tuşu ile yapılan her kapanmadan sonra olan olay mı?
 4. O kadar tecrübeli değilim shsh kaydım yok ne olduğunu bilmiyorum. Yakın zaman da 3GS den destek çekilcek diye okudum o yüzden en son sürüme güncellemek istedim.Dediğiniz yerden 6.1.3 indirip kurcam o zaman. Cihaz kapanınca dediğiniz olay tamamen şarj bitmesinden kaynaklı bir kapanma mı yoksa power tuşu ile yapılan her kapanmadan sonra olan olay mı?
 5. Bu sayfadan 6.1.3 yerine 6.0.0 versiyon indirsem kurabilir miyim? Bildiğim kadarıyla 6.1.3 de jailbreak yok o yüzden 6.0.0 daha iyi olur benim için tabi olursa.
 6. Merhaba arkadaşlar.Şu an kullanmakta olduğum 3GS 5.1.1 versiyon (jailbreak li) telefonumu en son sürüme yükseltmek istiyorum (6.1.3). Telefonu bilgisayara bağlayıp i tunes açıyorum zaten orada soruyor güncelleme yapmak istiyor musunuz diye.Evet diyorum vs yüklemeye başlıyor ama bir süre sonra aşağıdaki resimdeki uyarı çıkıyor.Bir kaç kere denedim hep aynı şey oluyor.İnternet bağlantımda bir sıkıntı yok.Kablosuz modem kullanıyorum belki yavaştır diye modemden pc ye ethernet kablosu çekip kablolu internet ile de denedim yine aynı uyarıyı verdi. Versiyonu mu güncellemek için ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim.
 7. insomnia yaklaşık 10 gündür yüklü hiç bir ayarını da değiştirmedim.Neden birden ortaya çıktı ki ?
 8. Biraz önce telefonumu şarja taktım.Bir işaret çıktı ilk defa gördüm. Sağ üst tarafta ekran döndürme kilit işaretinin yanında. http://g1212.hizliresim.com/14/x/hdvzf.png
 9. UnlimTones de sorun yaşıyorum.Daha önceden kullanıyordum hiç bir problem yoktu. cihaz 3gs 4.3 jb li. Şarkılara geliyorum add to my ringtones e basıyorum yüklüyor.Fakat programın içindeki manage ringtones bölümüne geldiğimde şarkı gözükmüyor.Önceden yüklediğim 3-4 şarkı var sadece onlar var.Ayrıca bu eski şarkıları işaretleyip sil diyorum oda işlemiyor.
 10. Daha önceden kullanıyordum hiç bir problem yoktu. cihaz 3gs 4.3 jb li. Şarkılara geliyorum add to my ringtones e basıyorum yüklüyor.Fakat programın içindeki manage ringtones bölümüne geldiğimde şarkı gözükmüyor.Önceden yüklediğim 3-4 şarkı var sadece onlar var.Ayrıca bu eski şarkıları işaretleyip sil diyorum oda işlemiyor.
 11. cihaz 3gs 16 gb versiyon 4.3 5.1 e gecince jb yapilabiliyor mu tekrardan?
 12. En kolay restore yapilisini anlatan bir link var mi?Yanlis bir sey yapmak istemiyorum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.