Jump to content

lowdown

Üye
 • Posts

  218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

lowdown last won the day on October 3 2017

lowdown had the most liked content!

About lowdown

 • Birthday 02/28/1972

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  7 / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  Listede Yok
 • Firmware Bilgisi
  10.1.1
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  Ankara

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lowdown's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

71

Reputation

 1. Bilgilendirme için teşekkürler; ipad pro da gözle farkedilir hızlanma var , app a dokunmamla açılması bir oluyor, pil performansına henüz erken ancak yükledikten sonra uzun süre youtube kullandım biraz iyileşme var gibi indeks lemeye rağmen. Alarm kurup , kapattıktan ( zamanında çaldıktan) sonra sağ üst köşede ikonu kalmaya devam ediyor ufak bir bug bir de gesture geçişlerinde bazen takılmalar mevcut fakat ilk beta olmasına rağmen kararlı sürüm performansına yakın son 11 sürümünden çok daha başarılı buldum ancak kullandığınız cihazın performansını da göz önünde bulundurmanız lazım.Ipad de sol üst köşeye kalıcı tarih detayı gelmiş hoş olmuş.
 2. Cydia tweaklerini yükleyemeyeceğiniz jailbreak metodu arkadaşın yazdığı 'meridian'. 'G0blin' jailbreakde de 7 ve 7+ üstü cihazlar desteklemiyor.
 3. Cydia substrate hazır değil yani cydia ya girersiniz ancak tweak leri yükleyemezsiniz , substrate hazır olana kadar bekleyin, henüz beta 1.
 4. İmzada cihazınız 7+ görünüyor, jailbreak 7 ve üstünü desteklemiyor.
 5. Cydia nın düzgün çalışması için yukarıda yazdığım ayarı yapın demişler.
 6. Reddit dahil birçok sitede jailbreak in çalıştığı yazılmış denemek lazım ; jalbreak butonuna basmadan önce sağ üstteki ikonuna tıklayıp ' enable the force reinstall bootstrap' özelliğini aktif yapmayı unutmayın demişler, birçok tweak in de çalıştığı yazılmış. bu arada iphone 7 ve üstünü desteklemiyor.
 7. 11.0.2 ve 11.1 beta ile kullandım 8 plus ı inanın 11.1 de umutsuz; apple da güncellemelerin sorunsuz calistiğı yıllarda .1 .2 güncellemelerini dört gözle beklerdik çünkü stabil ve yeniliklerle gelirlerdi. Günümüzde yeni sürümü ortaya atıyor sonra da betalarla sadece düzgün çalışır hale getirmeye uğraşıyorlar klasik olacak ancak gerçekten Jobs ın kemikleri sızlıyordur. Macbook pro fiyatına telefon satmak nedir? 999 dolara satılan telefonu.
 8. Fiyatının mantıksızlığını geçtim ios 11 rezaleti düzelmezse iphone 8 ve x almak akıl karı değil gerçekten. ABD den 8 plus getirttim 3 gün içinde satıp ios 10 lu iphone 7 mi geri aldım. İphone ları şimdiye kadar sattıran işletim sistemi gün geçtikçe ios tan uzaklaşıp android işletim sistemine benzemekte, süslü püslü ve işlevsellikten uzak.
 9. Merhaba, telefon titreşimi duruyordu bata 1 de onu mu düzeltmişler?
 10. .02 de de sorunlar devam ediyor ; biraz menu geçişlerinde iyileştirmeler var ve bazı ses sorunları yaşayan 8 ve 8 plus la ilgili iyileştirmeler var onun dışında elma yine bildiğimiz elma plansız programsız geceden sabaha güncelleme
 11. iphone 8 plus getirttik , en büyük pişmanlığım 10.3.3 e dönme şansımın olmaması 11 hem kararlı hem beta (11.1) rezaletin daniskasi Apple sunuma 3 telefon 1 saat yetiştirmeye çalışırken ios üzerinde çalışmayı unutmuş. Dizaynda radikal kararlar alırken rakiplerine karşı en büyük avantajları olan ios u rezil etmeye devam ediyorlar, insanların iphone u ios için kullandığını unuttular. Menu geçişlerinde takılmalar var. Hava durumu widget ı güncellemiyor. Assistive touch la uğraşırken telefon dondu restart etmek zorunda kaldım. ios 10 dan sonra ilk defa. Her ne kadar Apple 'özellik' olduğunu açıklasada ; control centerdan wifi ve bluetooth artık kapanmıyor, ayarlara girip kapatmak gerekiyor sürekli bağlantı gerektiren cihazlar varmış( airpods, apple watch , ipad gibi) , kardeşim sanane istediğim zaman açar kaparım ona da bizahmet sen karışma
 12. Bir süre sonra telefonun titreşimi duruyor, yeniden başlatınca geliyor kısa bir süre sonra tekrar telefon titreşmeyi unutuyor , bir de ios 11 deki gsm sinyal ikonları nedir böyle kardeşim , yuvarlaklar daha çok apple gibi duruyordu diğerlerinden ayrılıyordu bunlarla android gorunumunden bir farkı kalmamış. Pil ömrü için yapılan testlerde 11.0 dan 1 saat daha iyi sonuçlar vermiş, ilginç.
 13. Beta 2 nin geliş tarihi çok büyük bir ihtimalle 19 haziran pazartesi. Her ne kadar Tartarus a sormuşsan da public beta 2 yayinlandiginda OTA olarak göreceksin .
 14. 10.3.3 betaya nasıl donuyorsun? Eger 11 beta yukluyken icloud yedeği aldıysan ve icloud yedeginde beta 11 profili yukluyse 10.3.3 de backup dan restore ettiğinde ios 11 beta var uyarisini alırsın. Tavsiyem ios 10.3 ipasi ile temiz kurulum yap daha sonra ios 10 beta profili yukle ve betaya guncelle.
 15. Şu GSM sinyal ikonlarını değiştirmeleri de benim tarafımdan hiç iyi olmadı , çok basit duruyor , android ikonlarından bir farkı kalmamış, en azından eski köşeli sinyale dönselermiş.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.