Jump to content

Ahmet KAPLAN

Üye
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

About Ahmet KAPLAN

 • Birthday 06/23/1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.ahmetkaplan.net

Ahmet KAPLAN's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

11

Reputation

 1. Siri Türkçe olarak devam ediyor değil mi?
 2. Yahu sağlam bir indirme linki nereden bulucaz?
 3. Arkadaşlar ben bahsedilen her şeyi sorunsuz bir şekilde yaptım fakat bir sorun var sanırım. Cydia üzerinden bir tweak kurduğum zaman sorunsuz kurulumu yapıyorum fakat kurduğum şeyler telefon üstünde ve ayarlar üstünde gözükmüyor! Acaba kurmuyor mu desem Cydia üzerinde kurulu gözüküyor. Nedeni ne olabilir?
 4. Arkadaşlar 7.1.1 JB yaptıktan sonra uygulama kurmak için AppAddict nasıl kuracağız yada benzeri bilgisi olan arkadaş anlatırsa sevinirim.
 5. Merhabalar, bir şey sormak istiyorum. Untethered mı? Kapandığı zaman cihazı nasıl açacağız?
 6. Bu linklerden sadece iOS Developer hesabı olanlar indirebiliyor.
 7. Ben de Beta1'e göre daha stabil çalışıyor şuan. WhatsApp programı yazdığımda yukarı atıyordu Beta 2'de atma sorunu kalkmış. Bazen çok nadir de olsa sadece sohbet sırasında programdan atıyor. Sohbeti silerseniz düzeliyor. Ayarlarda bir sekmeye girip geri geldiğinizde bulunduğu konuma değil de en başa dönme gibi sorunlarda giderilmiş. Bende kameradan atma gibi bir sorun yaşanmadı. Aslında zaten sorunlar cihazdan cihaza farklılılık gösteriyor.
 8. OTA üzerinden mi güncellemek daha mantıklı yoksa restore ile mi? Gerçi WhatsApp yüzünden cesaret edemiyorum hala ama ya neyse.
 9. Ek olarak bir süre sonra AppStore bağlanmıyor. WhatsApp Bug sorunu sadece yazdığın klavye altında kalıyor ve en üste kayıyor. Aslında baktığınız zaman Buglar hemen hemen her telefonda farklılık gösteriyor diyebilirim. Sanırım iOS8 güzel olmasına rağmen Beta 3 yada Beta 4 ile kendini bulur ancak o zamana kadar iOS 7.1.1 en iyisi şimdilik.
 10. http://ios7jb.tumblr.com yazılanları uygulayarak AppAddict ile oyun, ugulama kurabilirsin.
 11. 25pp'de bulunan tweak'i deneyebilirsin. Ben denedim ve gayet güzel çalışıyor. http://tmblr.co/Z0qJzo124dX6E
 12. Crackli uygulamaları kurmak için yapılması gerekenler arkadaşlar http://tmblr.co/Z0qJzo124dX6E
 13. Şuan bu JB yapalım mı? Yapmayalım mı? Uyumlu olma süresi ne kadar sürer? Yada tamamen uyumlu olunca mı yapalım? Tweakler çalışmadan JB yapmanın şimdiden anlamı var mı?
 14. iTunes bağla işareti çıkıyor ve Fixrecovery alamıyorum Recovery modda olduğu için. Bir türlü işin içinden çıkamadım.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.