Jump to content

evuslu

Üye
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

About evuslu

 • Birthday 01/03/1979

evuslu's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Arkadaşlar ilginize teşekkürler.
 2. Umarım zamanla olur. Isten arta kalan zamanlarda üzerine çalışıyorum. Zamanla umarım bir ekibim olur
 3. Kesinlikle, tek dille bir çok ülkeye hitap ediliyor.
 4. Yeni oyunum appstore'da yerini aldı. Bir göz atarsanız sevinirim. https://itunes.apple.com/us/app/jump-roby-jump/id556952354?ls=1&mt=8
 5. Arkadaşlar merhaba, Yeni oyunumun ekran görüntüleri ve AppStore linki aşağıdadır. Yorumlarınızı bekliyorum. AppStore : App Store - evu Card Casino Ekran Görüntüleri :
 6. Arkadaşlar oyunun deneme versiyonu App Store'da yerini aldı. Arama sonuçlarında listelenme sırasına yada geri beslemelere bakarsam tek kişilik bir imalat için gerçekten başarılı ve bu beni gerçekten mutlu ediyor. Destekleyen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Oyun için şu ana kadar gördüğüm iki inceleme yapıldı. Linkleri aşağıda iPhone App Review - evuTubes2 | iPhone App Review - Reviews of top iPhone Apps | iPhoneAppReviewGuy.com evuTubes 2 – İncelemesi | Küçük Elma Kurdu
 7. Arkadaşlar, değerlendirmeler için çok teşekkürler. Hani bana diyen arkadaşlarda yeni versiyonda mutlaka aklımda olacaklar.
 8. Inanın elde olsa göndereceğim ama sonu geldi promo codeların. Her versiyonda yeni promo code hakkım oluyor. Yeni versiyon çıktığında bir tanesini size ayıracağım
 9. Elimdeki son kodu özel mesaj olarak gönderdim. Kontrol edersen sevinirim.
 10. Eleştirilerin için teşekkürler. Dikkate alacağım. Bir de oyunu oynayan arkadaşlar oyuna App Store üzerinde oy verir yada yorum yaparlarsa oyunun satışı açısından bana çok yardımı olacaktır.
 11. App Store'da Redeem adındaki linki kullanabilirsiniz.(iPhone / iPad için ilk sayfanın en altında, iTunes için Mazağa linki altında sağ tarafta bulabilirsiniz.)
 12. Arkadaşlar umarım beğenirsiniz. Uygulama hakkında yorum yaparsanız sevinirim.
 13. iphoneyardim'a özel 7R4MKRAW49LA -- Kullanıldı HE4XJTL7PMAF -- Kullanıldı 93LEPTHJY3HL -- Kullanıldı JLKTFK7KPPJM -- Sanırım Kullanıldı MNAFJ3HWFE3H -- Sanırım Kullanıldı KAHRX4ETXYAX -- Sanırım Kullanıldı AJL7XMFRT793 -- Sanırım Kullanıldı TKTJNL947NE3 -- Kullanıldı 3F7W99X37H74 -- Kullanıldı JMWRN3W67PRK -- Kullanıldı Sanırım yukarıdaki kodlar tükeniyor. Buyrun bunlar da bonus. JWE7LLFLTNHA -- Sanırım Kullanıldı 9PHT7A3LTMAX -- Kullanıldı 6WAN6Y9FTAWL -- Kullanıldı 9LYH6X69W7WM -- Kullanıldı J3JK4R63LMXN -- Kullanıldı
 14. evuTubes yeni versiyonu ile App Store'daki yerini aldı. evuTubes 2, evuTubes'e ek olarak iki farklı oyun moduyla karşınızda. Oyundaki hedefiniz yine aynı : Kaynağından çıkan renkli sıvıları hedefine ulaşırmak. Arcade Mode : Hücrelere her tıkladığınızda rastgele bir şekil seçilir. Her bölümde sıvıların hızı ve önünüzdeki engellerin sayısı artar. Sınırsız sayıda bölüm sizi bekliyor. Kazandığınız puanları "Game Center"'da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca 200 "Game Center" başarı puanı kazanabilirsiniz. Board Mode : Hücrelere tıklayarak şekillerin yönünü değiştirin ve bulmacayı çözün. 3 farklı zorluk seviyesi ve 75 bölüm sizi bekliyor. Bulmacaları çözerek 400 "Game Center"' başarı puanı elde edebilirsiniz. Puzzle Mode : evuTubes'ü hala klasik modda oynamaya devam edebilirsiniz. Hücreleri boş olan alanlara sürükleyerek bulmacaları çözebilirsiniz.(Belirtmeliyim ki göründüğü kadar kolay değil). 400 "Game Center" başarı puanı. Destek e-posta : evuslu@msn.com Destek link : Ethem Volkan USLU - evuTubes 2 Pipe Puzzle, Board, Arcade >http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lqCU4cpVIFk App Store : App Store - evuTubes 2 : Pipe Puzzle, Board, Arcade Ekran görüntüleri :
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.