Jump to content

sadoking

Üye
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

About sadoking

 • Birthday 06/22/1990

sadoking's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. farklı kablo ve usb ile denedim olmadı. icould dan aktarımı nasıl yapıcam?
 2. Arkadaşlar iphone4'ümü sattım satmadan itınes'e yedeğimi aldım şimdi iphone5'e iTunes'teki yedeği atmak istiyorum ancak iphone'u cihaza bağladığımda iTunes'te cihazı göremiyorum cihaz sembolü çıkmıyor ne yapabilirim yardımlar için şimdiden tşk.
 3. Daha önce iphone4 telefonum vardı itunes e imajını kaydettim şimdi yeni aldığım iphone5 'e eski verileri aktarmak istiyorum naıl yapabilirim yardımlar için şimdiden teşekkürler.
 4. Cihaz iphone4s şarja takıyorum bir süre boş pil işareti göstererek şarj doluyor sonra normaldede olduğu gibi apple sembolu çıkıyor ancak telefon açılmıyor apple sembolu bir süre durduktan sonra tekrar kaybolup yine batarya ve altında boş şarj halinde şarj oluyor sembolu geri geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
 5. acaba cihaz faturalı olmadığı için hukuki bir sorun yaşarmıyım ? o konuda bilginiz varmı daha önce başınıza geldimi
 6. Arkdaşlar yurtdışından gelme faturasız bi iphone4 aldım 1 gün sonra telefonu kaybettim telefonun sadece imei numarasını biliyorum telefonu bulamam için bi fikri veya yardım edebilecek olan var mı?
 7. Ekranda sağ üstte bulunan batarya doluluk oranı sembolünün yanında ''Kilit işareti çevresinde çekilmiş daire'' sembolü çıktı bu nedir acaba bilen var mı?
 8. çok saolun uygulamalar geri gelmedi o sorun değil ancak bundan sonra yüklediklerim silinmez umarım?
 9. arkdaşlar iphone4 e jb yaptım instalus programından birçok uygulama yükledm. Daha sonra iphone u pc ye bağlayıp itunes aracılığı ile birkaç müzik attım , iphone u bilgisayardan çıkardım yüklemiş oldugum tüm uygulamalar kayboldu neden acaba?
 10. uygulamaları direk olarak appstore gibi yükleme şansımız yok mu bilgisayaramı indirmemiz gerekiyor illaki?
 11. peki jb yaptıkta sonra nasıl kullanıcam anlatan bi video veya link mevcut mu göremedim de?
 12. jb yapıcam ama yaparken hangi seçenekleri seçmeliyim bi fikrim yok , mesela cydia ,alow boot animation , multitask vs. bunlardan hangileri seçmeliyim sizce ne işe yararlar bi fikrim yok jb kullananların bi fikri varmı acaba?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.