Jump to content

rmxstar

Üye
 • Posts

  243
 • Joined

 • Last visited

About rmxstar

 • Birthday 09/22/1993

rmxstar's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Ürünü yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum, 3-4 ay önce ekranı değiştirildi,batarya durumu sağlam. Kozmetik olarak gördüğünüz gibi çerçevede ezikler var. Home tuşu dönüyo, herhangi bi sorun teşkil etmiyor. On Off tuşu vs. hepsi sağlam çalışır durumda. 5S ile takas olur. Ankara içi elden teslim tercihimdir, diğer illere önce havale sonra kargo şeklinde gönderim yapılacaktır. 0553 726 36 76 Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
 2. Ankara Kızılay'da Meşrutiyetin başında bi Kök işhanı var altında bisürü fotokopici vs. var. onun altında Er-Sa iletişim var. Orada Sefa abi var. Umut gönderdi dersen fiyattada yardımcı olur işçiliğinede güveniyorum.
 3. Arkadaşlar cihazım ios 7De kaldı. Sizce en son ios sürümüne yükseltmelimiyim yoksa jailbreak mi bekleyeyim ? veya jailbreaki zaten çıkmış 9.1'e felan yükseltme imkanım var mı direk en son sürüme mi yükseltmek zorundayım?
 4. En az ios 8 şart koşan uygulamayı ios 7ye nasıl kurabilirim arkadaşlar ? Cihazı güncellemek istesem jailbreak olan 9.1'e güncelleme imkanım var mı ?
 5. sabah sarjdan aldım aksam geldım ofıste bılgısayara arkadasın kablosuyla(orjinal) taktım pc görmedi. eve geldim sarjim bitmis durumdaydi,sarja taktim taktim almıyor... garantisi bitmiş durumda. sponsorlardan birine gitmistim gözüm pek tutmadı acıkcası mahalle telefoncularından. pek bilgili gibi gelmedi arkadaslar bana. bende bırakmak istemedim.tesekkür ederim.
 6. Durup dururken sarj almamaya baslayan genpa çıkışlı iphone4ümde sarj soketi ve batarya degisimi yapıldı, sonuc alamadık. Batarya degistirince telefon açılıyor şarj almıyor, yeni soket takıncada çalışmıyor. sorun anakartta dediler. yapmak istemediler. önerilerinizi alabilirmiyim? https://discussions.apple.com/___sbsstatic___/migration-images/166/16619343-1.jpg bu ekranda kaldı. yaklaşık 4 saat falan şarjdada bekletmeme rağmen düzelmiyor. pc görmüyor, hard reset sonuç vermedi.
 7. sarj soketi veya bataryada sorun olmadıgı, sorunun yuksek ıhtımal anakarttan oldugu dusunuluyıor...
 8. serviste büyük ihtimal restore falan edicekler ve en az 1 hafta bekleyecegim.
 9. iphone 4 türkiye çıkışlı garantili cihazım dün sarjı azalmıstı, arkadasın kablosuyla bilgisayara takmak istedim, bilgisayar görmedi. bilgisayarı degistirdim yine görmedi. eve geldim her zaman ki kablomla prizden sarj ettim sarj olmadı. cihaz kapandı. bilgisayara baglıyorum baska kablo,priz deniyorum ekranda sadece sarja takma seysi(sarj oluyor ikonu degil) belirip gidiyor. sarjdan cektigimdede o ikon cıkıyor. sanırım kabloyu görüyor.4 saat falan sarjda durdu hard reset,dfu mode falan denedim ama o sarja takın ekranından hic cıkmıyor. napmam lazım?
 10. Arkadaslar iphone4 cihazımda ipEQ tweaki kullanıyorum ama bi bildirim geldiğinde, menüye döndüğümde müzik kesiliyor müzik uygulamasını yeniden başlatmam gerekiyor. Crackli kullanıyorum acaba bundan mı kaynaklanıyor, orjinalini satın alsam düzelir mi ? iPhone 4'ün işlemcisi yetmiyor olabilir, 4S veya 5 destekleyen bi tweak olabilir mi ?
 11. http://1.bp.blogspot.com/-Yak1UiEuOwM/T7KqMm4OjtI/AAAAAAAAAAk/1npqw6eREhw/s320/IMG_1592.PNG aşağıda ki bitesms ve yeni mesaj yazma gibi ikonları hangi tweakle yapabilirim?
 12. belki arkadasların seninle herhangi bir etkilesimde bulunmuyordur?
 13. crackli: com.rpetrich.videopane.deb kaynak: Download VideoPane Cydia DEB for iPhone | iCrackApps
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.