Jump to content

turyeb

Üye
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

About turyeb

 • Birthday 02/15/1991

turyeb's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. avea yı arayıp sordum çalışırmış, ilginize teşekkürler
 2. merhabalar, avea 'dan sözleşmesiz 4s aldım turkcell'e geçeceğim sorun çıkartır mı telefon ? Bilgi verirseniz sevinirim
 3. Merhabalar, Dün 4.1'den 4.2.1 'e geçtim ancak geçmez olaydım, ne zaman mesaj gelse görüntüle dediğimde telefon safe mode a geçiyor, mesela oyun oynuyorum mesaj geldi görüntüleye bastığımda tek safe mode 'a düşüyor. Cydia'a da kurduğum bi sbsettings var onu da bugün kurdum yani sbsettings'den kaynaklanmıyor sorun, app olarak da viber, whatsapp, twitter vs var yani telefonu etkileyecek hiç bir şey yok ama neden böyle oluyor hiç bir anlam veremiyorum, telefonum iphone 3g olduğundan versiyon da yükseltemiyorum yardımcı olursanız sevinirim
 4. 12 $ naptın hocam ya , 6.80 aşağıdaki linkte kargo ücretsiz teslimat 2 hafta kadar sürüyor Replacement Back Glass Cover for iPhone 3G (White)
 5. 100-150 arası para istiyor telefoncular genellikle, kendim takayım hatasına düşmeyin ilk denememde çoğu filmi işlevi bozmuştum tavsiye etmem kendinizin takmanızı daha çok masraf açarsınız başınıza düzeltme : sahibinden yada gittigidiyor da full kasalar var filmli tuşlu vs. o şekil alabilirsiniz sadece anakartı ve ekranı takmak kalır size, fiyatları 80-110 arası değişiyor onlarında
 6. orjinal aparatta da aynı sorunu yaşadım az önceki deneyimde
 7. kafamda 2 seçenek var, 1) anakarta bağlı simkart yuvası, 2) simkart aparatı uyumsuz olabilir (yeni alındı aparat, eskisi kırıldı) bu ikisinden biri gibi geliyor bana
 8. çok açıklayıcı oldu bu, ben biyerlerine bakıp geleyim hemen
 9. Merhabalar, Telefonun kasasını değiştirdiğimden beri arasıra "sim yok" yazısını alıyorum ardından sim yarta bastırınca yada ekrandan sim kartın olduğu bölüme vs. bastırınca düzeliyor anca tekrar ediyor daha sonra, sorunu anlayamadım ben neden kaynaklandığını, fikri olan var mı ?
 10. LCD ekranın bağlantısındaki jelatin kalkmış sanırım ondan, zaten sinirlenip kırdım lcd yi sabah lcd alıp deneyeceğim tekrar. Lehimden kastınız ? nerede nasıl bişi bu lehim ?
 11. Yedeğiniz mevcut ise geri alabilirsiniz, yedeğinizi yok ise sanmıyorum..
 12. itunes'dan 1015 hatası alıp recovery mode'a geçtiyse telefon orjinal fw yüklediğinizden olabilir. ireb ultras0w custom fw orjinal fw ireb ile dfu mode'a alın, itunes'dan shift+restore yaparak custom fw'yi yükleyin, işlem bittikten sonra ultrasn0w'a orjinal fw'yi gösterdikten sonra jailbreak yapın. ultrasn0w 'a bazı custom fwlerde gerek kalmıyor, custom fw'yi yükledikten sonra sorunsuz açıldıysa telefon ultrasn0w'u kullanmak zorunda kalmayabilirsiniz. 3 gün uğraşarak bu yolla çözmüştüm başka ne denediysem olmamıştı. umarım faydası olur.
 13. Dfu moda alıp custom fw 'yi yükledikten sonra ireb'in logosunda mı takılı kaldı cihaz yoksa bildiğimiz dfu mode'da mı ? Eğer ireb logoda takılı kaldı ise, jailbreak yaparak düzeliyor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.