Jump to content

Tokyophone

V.I.P.
 • Posts

  4,075
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Tokyophone

 • Birthday 09/07/1972

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  5 / FU
 • Kullandığınız Operatör
  Seçiniz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tokyophone's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter

Recent Badges

20

Reputation

 1. Yeni iPhone'lara geçtiler VE iWORKS artık bedava!!!! iOS7 18 eylülde geliyor. Şimdi iWorks'den bahsediyorlar.. iTunes Radio ile kendi radyo istasyonunu yaratabileceksin... Yeni müik arayüzü Yeni zil sesleri gelecekmiş. Fotoğraflar artık tarihlerine göre gruplanıyor. iOS 7'nin özelliklerinden bahsediyorlar zaten görmüştük hepimiz:) Lady Gaga Show'undan görüntüler ve 100'ün üstünde ülkede konserler organizasyonlar yaptıklarını anlatıyor Cook Tim Cook sahnede Arkadaşlar giriş kısımlarında oldukça uzun geyik yapacaklardır. O yüzden çok girmeyeceğim oralara...
 2. Arkadaşlar kendi bilgisayarlarınızda önce bir tarama yapmanızı öneririm. Şimdi siteye girişte hiç kullanmadığım firefox ile girdim sorun yok. Ayrıca evdeki pc'den de yine girdim böyle bir sorunla karşılaşmadım.
 3. mailimi attım ben. Hadi arkadaşlar hep birlikte.
 4. Arkadaşlar benim telefonum da Gökhan üzerinden kayıtlıydı, en azından 6 ay öyle kaldı ve sonra kayıt dışı kaldı. Fakat Mesele sadece Gökhanla alakalı değil. Gökhan'ın yanlışı ödemeleri geri yapmaması, örneğin MobilMar anında geri ödedi paramı. Yoksa pasaport kaydı benim pasaportuma yapılmış arkadaşımın cihazı da kayıt dışı kaldı.
 5. Benim telefonum da kayıt dışı kaldı. Ben yaptırdığım yerden zannederken, benim pasaportumla bizzat Turkcell'e kendimizin gidip kaydettirdiğimiz arkadaşımın telefonu da kayıt dışına düştü. Ankara'dan gene kendi pasaportuna kaydettirmiş bir başka arkadaşım aynı dertten muzdarip bir şekilde beni aradı ne yapabiliriz diye. Maalesef bu durum öyle gözüküyor ki, daha uygun fiyattan yurtdışından telefon almamamız için bir bezdirme yöntemi uygulanıyor arkadaşlar. Burda en mantıksız olan şu; madem 100 küsür lira har-a-ç alınıyor o zaman neden hala pasaport kaydı isteniyor, pasaport kayıtları kayıt dışı bırakılacaksa o zaman neden bu har-a-ç alınıyor. Sonuç olarak olan gene bizlere oluyor maalesef. Herkese sevgiler;
 6. Burda herkes birbirine gonullu yardim ediyor.dolayisiyla uslup onemli. Bir daha bu tarz bir uslup kullanmayin.
 7. Arkadaslar sadece bir sürüm güncellendi. Isteyen yapsin isteyen yapmasin. Mutabikmiyiz bu konuda?
 8. çok minör değişiklikler var o yüzden jailbreak bir kaç saate çıkar.
 9. Not: Başlık altında; tartışma, kavga vs yapanlar uzaklaştırılacaktır. Jailbreak öncesi yapmanız gereken hazırlıklar: *Öncelikle cihazınınzda iOS 6.1.2 ve daha aşağı sürüm iOS 6 yüklü olduğundan emin olun. *Oluşabilecek bir aksaklıkta veri kaybını önlemek için cihazınızın mutlaka yedeğini alın. *cihazınızda kilit varsa kaldırın. *Tüm yükleme ve yedekleme işlemleri için: http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/35293-ios_guncelleme_rehberi_ilk_mesaji_dikkatlice_okuyalim_lutfen.html Download : Windows: https://mega.co.nz/#!M5FVzIxZ!ExWD6iJVoIO_vmJYuBvFrk0bW7MYmXfYnjDUea2Nhbc Mac: https://mega.co.nz/#!Jh8VBYwb!E2MPwwr6qlaljNAS_4A2AAN6iS0KZzxEjCaeW84tbM4 Linux: https://mega.co.nz/#!A9cGhJ7R!WBD8mEP44G8xto1QE6buXV8wVr9JjwE8ZzXR1GETZwA Uygulama: * Önce işletim sisteminize uygun Evasi0n uygulamasını indiriyorsunuz *Telefonunuz bağlıyken Bu adımda cihazınızın masaüstünde ki jailbreak ikonunu tıklayın. Anında kapanacaktır olmadı zannetmeyin. Hava Durumu Sorunu İçin: http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/84172-jailbreak_sonrasi_hava_durumu_sorunu.html
 10. iPhone 5S mükemmel bir cihaz. Hafif, ince, hızlı. İnternet hızı ise inanılmaz. Hiç bir cihazla kıyas kabul etmez.
 11. iPhone 5S (eğer 5S olursa adı) haziran değil gene eylül ayında gelecek. Buraya gelmesi de gene yanı vakti bulacak. Yani 6 ayı değil 1 yıl var yenisinin gelmesine.
 12. Satışta olmayanlarla birlikte iOS cihaz sayısı: 16 Sadece satıştaki Android cihaz sayısı yaklaşık: 300 Sadece 5katı satmış olması başarısızlık örneğidir. Android sadece Symbian'ın yerini alabilmiştir.
 13. Evet satıyor. CDMA cihazlarda artık sim kart yuvası var ve patent yasaları gereği de sim free olarak satılıyor ancak o çok düşük fiyatlar kontrat fiyatlarıdır.
 14. işletim sisteminiz nedir bilgisayarınızda? yedek alındı mı cihaz eski versiyonda?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.