Jump to content

turgutaydin1

Üye
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

About turgutaydin1

 • Birthday 01/01/1980

turgutaydin1's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. İster İstanbul'dan isterse Antalya'dan her halükarda Gümrük çıkışınız (yada yurda giriş) yapılmak zorunda. Kader kısmet birisi denk gelir aramak ister.
 2. http://www.iphoneyardim.net/cydia_uygulama_tanitim/43761-kuaidial_ismartdialer_programinin_ucretsiz_benzeri.html Buraya bakabilirsin..
 3. Aynı hatayı bende alıyorum. Çözümü bilen varsa yazarsa memnun olurum.
 4. OK. aktarıyorum. Aktivasyon nasıl olacak. Hangi mail adresine aktivasyon yapacağız. Bende yüklü olan İntelliscrenX 6 'yı silmem gerekiyormu biraz bilgi verirseniz çok makbule geçecek.
 5. OK. Paypal hesabımda 3 TL var. Kredi kartından da ilave yapabilirim. Ne yapmam gerekirse söyleyin.
 6. Bende İntelliscreenX free trial olarak yüklü siz intelliscreen yazmışsınız ikisi aynı değil bildiğim kadarıyla..
 7. Bende almak isterim ama nasıl olduğu konusunda bilgi verirseniz memnun olurum. Mesela şuan benim İOS 6.1 Jailbreakli telefonumda İntelliscreenX free trial olarak yüklü. Lisans nasıl alınacak ben nasıl aktif edeceğim vs. bilgi verirmisiniz. Birde bu İntelliscreen mi yoksa İntelliscreenX mi arasında ne fark var.
 8. Arkadaşlar kilit ekrenındaki bataryayı nasıl kaldırıyoruz ?
 9. Folder Enhancer full çalışan var mı? Varsa hangi repo yazarsanız memnun olurum.
 10. Kesinlikle katılıyorum. Dün gece bir heves ile 6.1 yükleyip Jailbreak yaptım ancak, bir çok tweak sürekli safe mod hatasına sebep oluyor. Biraz daha beklemekte fayda var.
 11. Öncelikle geçmiş olsun. Benimde HTC Desire için işim düşmüştü aylarca beklettiler değişim cihazı için. Hakem heyetine gittim (o da 3 ay sürüyor) para iadesi aldım. Aslında tüm sorun Distribütör firmadan kaynaklanıyor. Stokta ürün tutmuyor veya vermiyor. Değişim kararı verilen cihazlar yurtdışından geliyor. Allah kolaylık versin.
 12. Aynı durum HTC'de başıma gelmişti. Hakem Heyetine gittim ancak Hakem Heyetinden karar çıkma süresi çok uzun en az 3 ay. Teleservice'den cihazın kanuni süresi içinde onarılmadığına ve geri verilmediğine dair yazı alıp, Metro'dan parayı almaya çalışın vermezse mecburen Hakem Heyetine gideceksiniz.
 13. merhabalar. Avea'dan alınma 4.3.3 yüklü ve jailbreak yapılmamış telefonumun shsh kaydını almak için Tinyumbrella ile gerekli işlemleri yaptım. Ancak shsh kaydını almadı. Daha sonra Advanced sekmesinde; 2 nolu seçenek "Set Host to Cydia on Exit. (If you need a clean restore from Apple check this box.)" ve 3 nolu seçenek "Request SHSH From Cydia" daki işaretleri kaldırdım. (yani seçmedim) Bu işlemden sonra ekli resimdeki shsh kayıtlarını aldı. Herhangi bir sorun olurmu? Teşekkürler.
 14. Herkese merhabalar. Avea'dan 4.3.3 sürümü yüklü İphone 4 aldım. Tiny Umbrella ile 307778702671-iphone3,1-4.3.3.shsh -- 307778702671-iphone3,1-5.0b1.shsh ve 307778702671-iphone3,1-5.0b2.shsh SHSH kayıtlarını aldım. Birinci mesajdaki firmware'leren hangisini indirmem gerekli. Yardımlarınız için teşekkürler.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.