Jump to content

belhawen

Üye
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

About belhawen

 • Birthday 10/06/1992

belhawen's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. ewt rarda ınıyor ama sonra cıkartıp redsnow ıle surum jb sını aynı klasorde topluyorum
 2. Arkadaslar 2 gÜndÜr bunla uĞrasiyorum haleda ÇÖzÜm bulamadim sorun redsnow actigimda browser de İos arŞİvİnden İndİrdİgİm sÜrÜmlerİn jb lerİnİ gÖrmemesİ browser actigimda İpsw uzantili dosya Çikmiyor ne yapmam gerek cevap verenlere Şİmdİden teŞekÜr ederİm lÜtfen yardimci olun
 3. arkadaslar ben pek bılmıyorum bu jb işini acıkcası dahada anlamadım şimdi bi redsnow bır cok versıyonu var ben sadece bunumu ındrcem yoksa brower actıgımda yuklemem gereken şeyide indircemmi ve nerden indirebilirim bunu
 4. belhawen

  Gececiler

  sürümler arası ne gıbı farklılıklar var ve bana önerebılecegınız bır surum varmı jb si ile bırlıkte bırde sunu sorucam jblı olan en guncel surum ne su anda ?
 5. sürümler arasında ne gıbı farklılıklar var ?
 6. çok saol kardeşim çok işime yaradı çok teşekkürler.
 7. biliyorum ancak nerede olduğunu bulamıyorum notlarımı dosya olarak kaydediyormu? eğer ediyor ise nerede bulacağım o dosyayı? pc içinde?
 8. merhaba arkadaşlar versiyonum 4.2.1 dir itunes e bağlıyorum herşeyin yedeğini alabilmeme rağmen notları pc ye atamıyorum. yukardan info ya tıklayıp advenced seçeneğine geldiğimde contacs, calenders gibi seçeneklere tik koyabiliyorum ancak notes seçeneğine tik atılmıyor gri renkte tıklanmıyor üzerine. umarım sorunumu anlatabilmişimdir. ve 100 ün üzerinde not var hepsi uzun uzun bundan başka bir yol varmı? bu arada wifi üzerinden atamıyorum çünkü iphonun wifisi bir çalışıyor bir çalışmıyor. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler iyi günler.
 9. peki söylediğim gibi usb den olma ihtimali varmı çünkü dongle sesi geliyor ama takılıp sonra geri cıkmış gibi. 2 kere geliyor.
 10. arkadaşlar sanırım usb de problem var dongle den ses gelince elini bırakıyordu izlediğim bir videoda adam bende dongle dan ses geliyor ama iki kere yani takılıp geri çıkmış gibi sonrada malum anlattıklarım.
 11. yok olmuyor olmuyor olmuyor ya çıldırmamak elde değil deiklerinizin aynısını yapıyorum önce 3 saniye acma düğmesine sonra onu bırakmadan home düğmesine sonra acma kapamayı bırakıyorum ama pc de senin dediklerin oluyor sağda balocuk falan cıkıyor iphonedede itunes simgesi cıkıyor ve öylecene kalıyo redsnow ise görmüyor ya istanbul avcılarayım nerede yaptırabilirim bunu? sadece jb ama bütün parayı buna verdim ücretsiz yaptırabileceğim biryer veya aranızdan birisi varmı arkadaşlar pazar günü memlekete gidiyorum ondan önce yaptırmam lazım lütfen bi yardım edin.
 12. evet cıkıyor ama hala o programda görünmüyor ve iphonedede ananas veya yazı cıkmıyor
 13. ireb kısmı? o programdan saymaya başladığı yerde aynısnı yapıyorum bi kackere deniyorum en sonunda oluyor ama pc görmüyo cihaz usb ve önünde itunes yazan moda geciyor böyle olmayacakmı zaten?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.