Jump to content

orenthill

Üye
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

About orenthill

 • Birthday 03/10/1989

orenthill's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. aynen dediğiniz gibi oldu. Ekran soketlerini de kontrol ettimde. yarın bidaha denicem. Parçalardan herhangi biri zarar görse ekranın ışığı nasıl gelir onu anlayamadım ama :S
 2. Arkadaşlar internetteki tutoriallara bakarak iphonenun home tuşunu değiştirdim ve geri topladım. Telefonun ekranı siyah kaldı, herhangi bir tuşa basınca siyah ekran yanıyor ama siyah yani karanlıkta belli oluyor, yani bir tepki var ama hiç birşey gelmiyor. Telefonun diğer bütün fonksiyonları çalışır halde, mail alıyor arama alıyor arıyor mesaj vs. Ne yapmalı neden böyle oluyor?
 3. Cevabınız için teşekkür ederim. Sponsorlarınızı öğrenebilirmiyim acaba? Teşekkürler
 4. Arkadaşlar IMEI numarasını alarak Iphone4'leri kırıyorlar. Acaba bu güvenli bir yolmudur. Bir az önce arkadaşımınkini kırdılar bizde itunesdan unlock yaptık. Daha önceden gevey kullanıyordu fakar yanlıslıkla update edince mecbur kaldı. Bende yapmak istiyorum eğer güvenli ise çünkü hala 4.3.5 versiyon kullanıyorum geveyden dolayı. Yardımlarınız için teşekkürler
 5. Arkadaşlar özür dilerim fakat ben bu konulara biraz yabancıyım. Şimdi ben bu update işini yapabilecekmiyim? 5.1 e yada 5.0.1 e? Teşekkürler
 6. Dostum cevabın için teşekkür ederim bende biraz endişelendim zaten ama madem 5.0.1 düzgün diyorsun gevey ile, onu nasıl yapmam gerektiğini belirtebilmen mümkünmü acaba? Çok teşekkür ederim.
 7. Arkadaşlar merhaba; Bende Iphone 4 var. Gevey kullanıyorum. Özellikler şunlar: -4.3.5(8L1) -carrier 10.0 -mc608LL -04.10.01 Acaba IOS 5.1 e herhangi bir şekilde update etmem söz konusu olabilirmi? Herhangi bir yolu varmıdır bunun? Daha önce yapmayın dediler bizde ellemiyoruz ama çok fazla şey değişmiş kullanmak istiyor insan. Şimdiden çok teşekkürler
 8. çok teşekkür ederim verdiğin bilgiden dolayı. Beklemedeyiz o zaman
 9. Gevey sim kullandığım iphone 4'ümü ios5 yükleyebilirmiyim? Her hangi bir sıkıntı olurmu? -avea daha sonra vodafone de olabilir -4.3.5(8L1) -carrier 10.0 -mc608LL -04.10.01 Şimdiden teşekkürler.
 10. Merhaba arkadaslar; bende 4.2.1 iphone 4 var 03.10.01 modem firmware var icinde. Bunu acaba 4.3.3 e update etsem geveyle ilgili yada herhangi bisile ilgili problem yasarmiyim? Hot spot ozelligini kullanmak istiyorumda.
 11. Selam herkese, Ben bugün geveyi yaptırdım bi telefoncuda. Herşey güzel çalışıyor, aramalar numaralar fln fakat internetim çalışmıyor. Vodafone kullanıyorum ve hiçbir şekilde internete giremiyorum. Acaba sorun hatta olabilirmi? internete kapalı fln? yoksa ayarlarda mı sıkıntı var? ayarları aynen şöyle yaptım: 1-3g actım 2-Cellular Data etkin hale getrdim 3-Cellular Data network den APN: iphone username:vodafone password:vodafone (vodafonun internet sitesinden aldım, vodafone iphone internet ayarlarıymıs) 4-Data romaingi etkinleştirdim Fakat sonuc yok :S bu arada iphone Amerikan malı At&t locked version: 4.2.1 (8C148) model: MC608LL modem firmware: 03.10.01 Sizce ne yapmam gerek? şimdiden teşekkürler.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.