Jump to content

batubozo

Üye
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

About batubozo

 • Birthday 06/01/1993

batubozo's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. arkadaşlar iyi aksamlar..iphone'u bilgisayara bağladığımda itunes otomatik yedekleme yapıyor,bunu kapatmak istiyorum,nasıl yaparım :confused: nedeni ise yedekleme yaptıgında bilgisayarda boşu boşuna 5-6 Gb yer kaplıyor,doğru mu bu bildiğim :confused: ve hep C sürücüsüne yedekliyor,D sürücüsüne yedeklese razıyım bunlar hakkında cevap verirseniz sevinirim..teşekkürler..
 2. konu başlığı mı ? neden ne war ? bilmiyorum da kuralları tam,ne yazmamam gerekiyo ?
 3. bende de aynı sorun war :( hatta daha demin sizin yazınızı görmemişimi,bende konu açtım ama,ne yapmak gerek acaba..
 4. Arkadaşlar iyi akşamlar..ben 2-3 gün önce versiyon 5.0 yükselttim iphone'umu..ya yükselttikten sonra bikaç sorunla karşı karşıya kaldım,size soracagım en önemlisi,mesaj geldiginde mesaj sesi tekrarlanıyor gibi yane nasıl anlatayım,telefona 2-3 tane mesaj aynı anda geldiginde mesaj sesi çalmaya başlar 1sn bile geçmeden yeniden çalarya mesaj sesi,öyle oluyor,tutuklanıyor gibi yane,sizlerden de bu sorunu yaşayan vardır belki..LÜTFEN BU SORUNUMA ÇÖZÜM SÖYLEYİN..ÇOK SİNİR BOZUCU.DELİ OLDUM,:mad::mad::mad:
 5. ya jailbreak filan yok,kimse bilmiyor mu doğru yoldan orjinal nası atarız ? bukadar mı zor ya söylemek ?? ben ilk defa yapıcam diye bilmiyorum,biliyorsanız söyleyin acill pleaseeee :confused::confused::confused:
 6. arkadaşlar merhaba,ben 2gün once arkadaşımın bilgisayarından telefona resim attım,şimdi o resimleri telefondan kendi bilgisayarıma atmak istiyorum birtürlü beceremedim,usb ile bağladıgımda fotoğraflar gözükmüyorda,eposta ile denedim,dosyaların boyutu küçülüyor sanırım..orjinal bi yöntem bilen lütfen söylesin,kafayı yicem.ACİLLLL :(
 7. Arkadaşlar iyi akşamlar,foruma biraz önce üye oldum,inşallah benim size,sizin bana yardımınız dokunur. benim sorunum aslında bikaç tane ama aklıma geldikçe sorucagım şuanki sorun şu .. şimdi ben şarkıları şarkı listeme atıyorum,mesela 10 şarkı attım 3ü convert olmak zorunda,bunu bilirsiniz,yane formatını değişiyor şarkının,neyse 7 şarkı o listeye gidiyor,diğer 3ü convert oldukça listeye ekleniyor,en son library de 13 şarkı gözüküyor yane o convert olması gereken 3 şarkıdan 2 tane var anlatabildimmi ?? library de alttaki bilgidede işte 10 songs , 30 mb yazıcagına 13 songs 39 mb yazıyor,bunu nasıl halledebilirim,lütfen bu konu hakkında bilgisi olan yazsın en kısa süre içindee :(
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.