Jump to content

MCKURT

Üye
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

About MCKURT

 • Birthday 01/20/1982

MCKURT's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Eline sağlık Tra4nce, çok kolay kullanımlı gerçekten
 2. telefon versiyonun 4.3.3 e kadar sa safariden jailbreakme.com a gir free olarak yükle
 3. Telefonunuzu bilgisayar a bağlayarak şarj etmeyi deneyin, telefonun ilk etapta açılması için itunes üzerinden kayıt yaptırmanız gerekli. piriz üzerinden şarj olmuyor ise bilgisayar da deneyin, eğer halen problem devam ediyor ise varsa farklı bir kablo ile deneyin yoksa telefonu aldığınız yere götürün ve farklı bir şarj aleti ile denemelerini isteyin eğer şarj aletindense onu değiştirirler eğer telefondan ise telefonu değiştirirler.
 4. Bende karşılaşmıştım zamanında benzer problem ile buradakileri bi deneyin bir çok kişiye yardımcı olmuştu umarım sorun hallolur http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/29490-4_3_4_ten_4_3_3_e_versiyon_dusurmek-4.html
 5. Çok güzel bir program sorunsuz bir şekilde anında foto ve bulunduğu baz istasyonunun konumunu google maps üzerinden gösteriyor.
 6. gerçekten işe yarıyor fakat ücretli bir program iphoneyardimnet source undan denedim fakat yüklemede bir problem oldu. kişisel erişim noktasını etkinleştirerek denedim yine aynı problem oldu bir başka source tan denedim düzeldi source ile ilgili problemi düzeltirseniz iyi olur arkadaşlar.
 7. Telefon elinize geçtiğinde aktive edip versiyonuna bakmanız gerekli. itunes siz onay vermedikçe yeni sürümü yüklemez. versiyon 4.3.3 yada altı ise untethered jailbreak yapmanız mümkün, versiyonunu öğrenmeden birşey söylemek yersiz olacaktır.
 8. shsh kaydı olmadan 4.3.3 e geri dönebilirsiniz http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/29490-4_3_4_ten_4_3_3_e_versiyon_dusurmek-4.html
 9. işe yaramasına sevindim güle güle kullanın
 10. fixrecovery43 ü denediniz mi? ben bu yöntem ile açtım telefonu
 11. shsh kaydı bildiğim kadarı ile her telefon için özel, snowbrezee ile bi deneyin isterseniz en kötü tekrar 4.3.5 e restore edersiniz. birde itunes tan 4.3.3 yükleyip 1031 hatası aldığınızda fixrecovery43 ü kullanarak açmayı deneyin belki bir çözüm olabilir.
 12. DFU modda mı Recovery modda mı? Recovery modda ise DFU mod a alın DFU modda ise aynen bırakın fixrecovery43 ü deneyin
 13. Avea dan iphone 4 kampanyası dahilinde aldım telefonumu. her ay 250dk + 250sms (heryöne) + 4GB internet paket detayları bu şekilde 2 yıl tahütlü olarak aldım. almadan önce yediğim yurtdışı kazığından dolayı yaklaşık 8 yıldır kullanmış olduğum hattımı değiştirecektim fakat iphone almak isteyince hepsini tek tek araştırdım en uygun ve hemen teslim alacak olabildiğim sadece avea ve turkcell di, avea daha uygun olduğu için onu tercih ettim henüz 2 ay oldu herhangi bir sıkıntı yaşamadım. müşteri hizmetlerine gelince iphone kampanyasına katılanlar platinum müşteri hizmetlerinden yararlanabiliyorlar ve 1 sn bile beklemeden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebiliyorlar. kaldı 18 ay umarım bir sorun yaşamam. yer yer çekme problemleri olduğu bir gerçek ama herşey dahil sadece 99tl ye hiçbir operatör iphone 4 vermiyor. zamanında oldukça kazık yedim hatta yurt dışına çıktığımda 15 gün kaldım, toplamda 1 saat 15 dk konuşmam var, sms 2 yada 3 tanedir, gprs yada herhangi bir veri paylaşımım olmadı. ben 500 tl gibi bir rakamı göze almıştım fakat gelen fatura 1072TL idi. taksit yaptılar öyle ödedim ancak faizi ile. gittiğim ülkeler İtalya ve İspanyaydı, dolaşım ücreti vs vs bir sürü şey saydılar, oysaki havaalanına indiğimde telefona gelen mesaj Avea ile dünya varmış tarifesine hoşgeldiniz, yapacak olduğunuz aramalar 4.60TL/dk aranmak 2TL/dk sms 1TL / 1Mb veri transferi 28TL bu fiyatlara vergiler dahildir diye bir mesaj geldi bende sayaçları sıfırladım ve kontrol altında tutmaya çalıştım ama fatura 2 katı. birde enteresan durum fatura tarihi gelmeden gelen mesaj saat 17:00 a kadar ödeme yapmazsanız hattınız aramalara kısıtlanacaktır diye bir mesajdı, müşteri hizmetlerini aradım "bugün 17:00 a kadar 250 tl ödeme yapmazsanız hattınız kısıtlanacaktır dediler" tabi durumun üzerine ödemiyorum fatura tarihim bugün değil hadi kapatın dedim, kapanmadı hattım ama fatura zamanı acı gerçek ortaya çıktı. Avea, dünya varmış tarifesini kendileri için yapmış, nezaman bir müşteri yurt dışına çıksa dünya varmış diyorlar. en iyisi reklamlarındaki gibi aradığınız senyore şu anda ulaşılamıyore, geçen gün de bir mesaj geldi fiyatlarda artış olduğuna dair ama mesajı silmişim. kısacası siz siz olun Yurt dışında Avea kullanmak gibi bir hata yapmayın, gitmeden önce bir adet kontörlü vodafone hat alın keyfinize bakın heryerde çekiyor...
 14. hayırlı olsun çözüm olmasına sevindim
 15. sorunun çözülmesine sevindim umarım bir problem olmadan kullanırsınız.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.