Jump to content

A.S.K

Üye
 • Content Count

  345
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About A.S.K

 • Rank
  iLgili
 • Birthday 07/08/1978
 1. arkadaşlar iphone 4s için ekran koruma arıyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var wraspol markası çok mu kalın? yoksa başka ekran koruyucu öneriniz varmı?
 2. ARKADAŞLAR KOD 19 HATASI ALANLARVE DVDROMU ÇALIŞMAYANLAR İÇİN ÇÖZÜMÜ BULDUM.. DRİVER İLE FALAN ALAKASI YOK 1 GÜNDÜR UĞRAŞTIM FAKAT ÇÖZÜM ÇOK KOLAY Hata Kodu 19 (Windows cd – dvd hatası)
 3. arkadaşlar daha önceden sorunsuz kullandığım bootcamp (win 7 64 bit eng). tarafında en son kullanımımda dwdrom u görmedi.kod 19 hatası diyor. tekrar dvdrom direver ı nasıl yükleyebilirim veya nasıl bir çözüm önerirsiniz?
 4. Hdd ler magnetik yazim dvd ler yakarak yazim yaptigi icin dvd ler dedigin gibi daha guvenli imis. Onerin icin tessekkurler.2tb 3.5 inch wd aldim.insll sorun cikmaz
 5. uzun dönem stabil çalışacak ve önemli bilgilerimi saklıyacağım eksternal hardisk öneriniz nedir. 2.5 inc veya 3.5 inc hangisi daha stabil ve uzun ömürlü. ben seagate almıştım ve çok sesli çalışıyordu sonra birden usb soketi bozuldu. şuan karar veremiyorum yarımlarınızı belkiyorum..
 6. İsin kotu tarafi bu problemi fark etmeden once igo satin aldim oda 4.3.3 altinda calismiyor.baska nvgsyon bulcaz artik Tesekkurler arkdslar
 7. Custom 4.3.3 sonrasi gps yavasladi arac ilerlerken takip edemiyor ve bazen bulmuyor. Bu sorun icin ne yapabilirim custom 4.3.3 kullanan herkesde oluyormu ? Ayrica ipad basebandi kullanmiyorum. Tekrar restore etsem duzelir mi ?
 8. Ayni sorun bende de var gecenlerde restore yapmistim fakat gps cok yavas yer buluyor ve kopmalar oluyor. Restorezis bir cozum varmi
 9. sizce bu alamayı düşündüğüm cihazlar fuzulimi ? mesala aklıma gelenler time machine ile herhangibir hard diske yedekleme yapabilirmiyim? birde magic mouse ile magic trackpad arasında çok fark yokmu?
 10. bu üç ürünü almayı düşünüyorum kısaca fikirlerinizi ve önerilerinizi rica ediyorum???
 11. şimdi time capsule baktımda bunun dual sım kartlı olanları varmış. ama anlamadım fark ne?
 12. xsellize ve insanelyı repolarını eklemeye çalışınca 'verification error the request timed out' uyarısı alıyorum. diğer sourceler sorunsuz eklendi.source olarak cydia.xsellize.com/ kullandım.sorun hakkında bilgisi olan varmı acaba??
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.