Jump to content

gravis

Üye
 • Posts

  49
 • Joined

 • Last visited

About gravis

 • Birthday 11/14/1991

gravis's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Linkler için çok teşekkürler başarı ile yüklendi
 2. JB sonrası 6.1 yüklü ip4 lerin şarj süresi nasıl sizce ?
 3. Herkese merhabalar. 13 inç late 2011 model macbook pro bilgisayarımın klavyesindeki 1, 2, tab ve q tuşlarında ciddi anlamda sert basma oluştu. tuşlara basarken baya baya sert basıyor ve çıtır çıtır ses geliyor. kesinlikle herhangi bir sıvı teması kum toz toprak teması olmadı. Acaba bu durum servis garantisine giriyor mu ?
 4. bende Windows 8 kullanıyorum. Tinyumbrellanın son sürümü ile sıkıntı olmadan kayıtlarımı aldım.
 5. 5.0.1 den 5.1.1 e shsh kayıtlarımı kullanarak yükseltebilirmiyim videoda gösterilen şekilde ?
 6. 5.0.1 yüklü iphone 4 için elimde 5.1.1 shsh ı bulunmakta acaba bulunla custom fw hazırlayıp shift+restore yapabilirmiyim ? yada bir şekilde bu imzalı ipsw leri kullanarak 5.1.1 e güncelleyebilirmiyim
 7. Elimdeki iphone 4 de 5.1 yüklü ve jailbreakli. cydia'yı açtığımda üstte shsh kayıtları arasında 5.1 ve 5.1.1 de var. Acaba bu redsnow sürümü ile 5.1 yüklü iphone 4 ü 5.1.1 e güncelleyip jailbreak uygulayabilirmiyim ?
 8. Elimde 5.1.1 Jailbreakli iphone 4 var. Cydia ve Installous üstünden indirilen uygulamalar açılmamaya başladı. Aynı olay daha önce başıma ipod 2g de de gelmişti o zaman restore etmiştim. Şimdiki güncel sürüm ios 6 olduğundan shift+restore şansım yok diye biliyorum. Redsnow üstünden sıfırdan kurulum yapılabilir mi ? yada redsnow üstünden yeniden jb yapılabilir mi yazılımı restore etmeden ?
 9. Yani telefonda en son 5.1 yüklü olduğu için haliyle cydia da 5.1 shsh'ı var, host dosyası içinde apple bağlantılarını engellesem ve 5.1.1 ipsw dosyasını shiftt+restore yapsam olmaz mı ?
 10. Merhabalar herkese, elimde 5.1 yüklü iphone 4 e 5.1.1 yüklemek istiyorum. ama şimdi ios 6 çıktığı için sanırım itunes'dan en güncel sürümü yüklemem konusunda uyarı alıcam. (bildiğim kadarıyla) bundan nasıl paçayı sıyırıp 5.1.1 yükleyebilirim ? host dosyasından apple bağlantılarını engellemem gerekiyor olabilir sanırım ? yardımcı olursanız çok sevinirim
 11. Başlıktaki anlatıma göre jailbreak yaptım iphone 4 cihazıma, installous ta uygulama indirip yüklemeye çalıştığımda programdan çıkıp ana menüye geri dönüyor ne yapabilirim ?
 12. Final boot iso'yu indiriyorum o halde...
 13. Peki sitedeki lion'lardan indireceğim, bootloader olarak grub2 kullansam sorun olmaz değil mi? yani linux dağıtımlarımı da kullanmaya devam etmem gerekiyor
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.