Jump to content

fearfell

Üye
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

About fearfell

 • Birthday 01/01/1990

fearfell's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. çok güzel teşekkürler. bu listedekilerin dışında birşey yükleyemiyoruz sanırım?
 2. [ATTACH]7315[/ATTACH] resimdeki gibi kilit ekranında da bildirimleri görebiliyoruz fakat, ben bu uyarıları her zaman göremiyorum. bazen geliyor, bazen gelmiyor. Bildirim ayarlarından gerekli ayarlamalar var fakat stabil çalışmıyor. bu konuya hakim birileri varmıdır?
 3. fotoğraf çekme işi güzel olmuş. ayrıca klavye olayıda çok iyi olmuş. diğer türlü uzun mesajlar okunmuyordu. Bu arada, yeni kısayollar/ince detaylar için bir konu açılsa fena olmaz. derli toplu orada görme imkanımız olur. herkes keşfettiğini paylaşır?
 4. Peki restore işlemini nasıl yapıyoruz icloud üzerinden? o kısmı anlayamadım.
 5. 3GS - IOS 5 yüklü yurtiçi cihaz. Wifi ağlarını görüyor, modeme bağlanıyor fakat internet erişimi vermiyor. 2 Farklı wifi ağında deniyorum sonuç aynı. -Ağ ayarlarını sıfırlamayı denedim sonuç alamadım. edit: dns değiştirdim problem gitti. 8.8.8.8 yaptım dns'i.
 6. IOS 5'e geçtim. Daha önce bu find my phone uygulaması sadece 4'lerde kullanılıyordu sanırım? 3GS'de bunu kullanabiliyormuyuz? Hesap Ekleden Mobileme ye apple kimliğim ile girmeye çalıştığımda "bu hesap zaten icould'a aktarıldı" diye bir uyarı alıyorum.
 7. böyle bi kutuda geldi. sanırım orjinal değil?
 8. banada dediğiniz gibi geldide, sipariş verdim artık kısmet. ürün geldiğinde orjinalliğini anlayabileceğim birşeyi varmıdır teknik olarak?
 9. arkadaşlar mrb.. Apple iPhone Data Kablosu linkteki ürün orjinalmidir acaba kafama takıldı? %65 indirim diyor almak istedim, kullanan daha önce bu siteden alan varmıdır?
 10. aynı sorun bendede oldu. yaptığım yazılımsal müdahaleler sonuç vermedi. batarya değişimi için garantiye gönderdim
 11. garanti kapsamında değişir sanırım bu? garantim devam ediyor genpa
 12. selamlar. 3gs fu 4.3.5 cihazımın başlıktada belirttiğim gibi şarjım %30'un altındayken müzik dinlerken yada oyun oynarken kendini kapatıyor. açmaya çalıştığımda 2-3 sefer denersem etkili oluyor ve o şekilde açabiliyorum. sorun yazılımsalmıdır yoksa donanımsal bir problemmidir:confused:
 13. teşekkürler cevabınız için fakat 2 saate yaklaşmakta derken yanlışlık yapmışım, 2 saati geçmekte diyecektim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.