Jump to content

Kadir59

Üye
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

About Kadir59

 • Birthday 01/01/1981

Profile Information

 • Firmware Bilgisi
  6.1.3

Kadir59's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. aynı sorun bende imdb uygulamasını kurarken oldu itunes ten telefona..aynı şekilde silemedim.sonrasında telefondan nete baglanında yukleme tamamlandı düzeldi..
 2. five icon dock kurdum hiçbir ayar yapmadan direk alt menuye taşıdı, çok tşk ederim yardımcı oldugunuz için.
 3. jb var 4.3.3 surum kullanıyorum.teşekkür ederim arkadaşlar indirip deniyecegim. bu programı kurduktan sonra winterboard gibi 2. bir programa ihtiyac duymuyor degil mi?
 4. soru açık arkadaşlar araştırma yaptım ama bulamadım, simge taşımaya kalktığımda ise oraya koymuyor.bunu nasıl yapabilirim?
 5. jailbreakme den 4.3.3 surumu jb yaptım cydia kurdu yalnız 4,3,5 shsh sini aldi. 4.3.3 shsh sini almadi..bende ifaith ile 4.3.3 shsh sini aldım.hani olurda ilerde sistemi restore etmek istersem bu shsh ile nasil restore edebilirim ? sanırım itunesten shift+seçim yaparak kurulmuyor bu ?
 6. 1- arkadaslar sıfır aldığım iphone 4 de 4.3.3 versiyonu yuklu olarak geldi. dolayısı ile shsh kaydı yok şuanda.ben buna direk 4.3.3 jb yapabilirmiyim shsh kaydı almadan, sonrasında cydia ya girerek shsh kaydını otomatik oluşturuyor diye biliyorum, sonrasında hangi versionu yuklersem yukleyim 4.3.3 e istedigim gibi restore edebilirim tekrardan doğrumudur ? 2- yada orjinalde 4.3.3 yuklu olarak gelen cihazımın shsh kaydını aldıktan sonra mı jb atsam (olurda jb yukleme esnasında bir hata ile karşılaşırım mecbur son versiyona guncelleme yapmak istemiyorum) şuanda bu 4.3.3 shsh kaydını nasıl alabilirim ? 3- orjinalde 4.3.3 yuklu gelen ip4 e shsh kaydı almadan direk jb atmak mumkunmudur, mumkun ise restore etmeden direk redsn0w u çalıştırarak atabiliriz değil mi? yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
 7. peki şöyle bir program varmı: var/mobile/received buradaki dosyaları silme / kopyalama / taşıma / yapıştırma ozelligi olan telefonda. (sadece silme oslada olur)
 8. 17 tl ye bu programı satın aldım yalnız, alınan resim dışında,,muzik ve dosyalar nereye gidiyor bulamadım arkadaslar bilgisi olan?
 9. merhaba ben bu programı telefonuma kurdum, yalniz istedigim forum bu programda aramama ragmen cikmiyor.. kendimiz tapatalka forum ekleyip bu prog. ile gezebilirmiyiz?
 10. oncelikle program icin tşk ederim yalnız söyle bir sıkıntım oldu programın guncel surumunu repodan indirip kurdum. programı calistirmadan once system dosyalarının oldugu disk ifile ile baktıgımda 11,5 gb idi programi calistirdiktan sonra 39 MB a düştü.programı kaldırdım yine39mb aynı..bilgisi olan varmı arkadaslar
 11. installous dan indirilen app (tapatalk) nasil kurulur arkadaslar.download dedim indirdi ve kayboldu kayboldu ben bu indirilen programa nerden ulasip kurabilirim şimdi? biraz acemiyim.
 12. peki internet ile msjların ne alakası var hocam? bu uyarıyı kapatmanın bir yolu varmı? varsa dezavantajları nelerdir? ) internete baglı kalmak istemiyorum şarjdan yiyor herhangi bir servis acık oldugunda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.