Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

eozen81

Üye
 • Content Count

  306
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About eozen81

 • Rank
  iLgili
 • Birthday 06/06/1981

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 13 USD para ver adamlara, 4.3.1 yaması için hâlâ bekle, olacak iş mi yahu?
 2. Arkadaşlar restore sonrası şunu anladım. Bu her oyunda yemiyor. Örneğin Run Like Hell ve Samurai2'de sorun olmadı ve sorunsuzca kaldığım yerden devam ettim oyunlara ama Islash ya da NBA Jam'de yemedi ne yazık ki
 3. Teşekkür ederim ben de şöyle bir yöntem buldum, denedim çalışıyor. I-Fun Box ile telefonun private/var/mobile/applications klasörüne gidiyoruz ve orada uygulamalarımız zaten isimleriyle görünüyor, hangi uygulama ya da oyunumuzdan yedek almak istiyorsak, bu klasöre girip içindeki Documents klasörünü bilgisayarımıza yedekliyoruz, Restore sonrası oyun ya da programımızı kuruyoruz ve bu klasöre gidip daha önce yedeğini aldığımız Documents klasörünü buraya atarak save'lerimizi almış oluyoruz. Denedim ve ok.
 4. Arkadaşlar, telefonumda bir çakışma olduğundan temiz bir restore atıp her şeyi (JB, Cydia uygulamaları, oyunlar vs...) sıfırdan yüklemek zorunda kalacağım çünkü back up'dan devam edersem çakışma sürüyor. Şimdi sormak istediğim şu : NBA gibi bir çok oyunum var ve bunları yeniden yüklersem save dosyaları uçacak hepsine yeniden başlamak zorunda kalacağım, bunları manuel olarak bir şekilde saklayabiliyor muyum? Özetle sıfır restore sonrası bile oyunumuza kaldığımız yerden devam edebilmek için restore öncesi ne yapmak gerekiyor? Saygılar.
 5. Ne yazık ki o yöntem bende sonuç vermedi. Tek çare, temiz restore atacağım sonra şu an açamadığım uygulamaları yükleyip çalışıp çalışmadıklarına bakacağım. Çalışırlarsa, sonrasında adım adım giderek diğer uygulamalarımı yükleyerek çakışmaya sebep olan bir program mı kullanıyorum ona bakacağam.
 6. Arkadaşlar. 4.2.1 versiyonundayken de bu sorun vardı şimdi 4.3.1'deyim ve telefonum JB'li bazı uygulamalara girebiliyorum ama tam açılacakken kapanıyor ve bu sürekli olan bir şey. Arkadaşımın telefonu da aynı versiyon onda sorunsuzca açılıyor ama. Örnek : DocsToGo ve RealTennis2009 verebilirim. Acaba telefonu restore ettikten sonra eski backup'dan yürüdüğüm için bu sorun sürüm yükseltmeme rağmen devam ediyor olabilir mi, ne önerirsiniz?
 7. Arkadaslar Nokia'daki gibi arama sonrası görüşme suresini gosteren bir uygulama var mi acaba? Gorusme bktince Iphone'nun kendi arama sayfasina ya da MobileLog'a gitmek zorunda kalmak vakit kaybı oluyor.
 8. Arkadaşlar, Nokia'lardaki gibi her arama sonrası Iphone'umuzda görüşme süresini gösterebileceğimiz bir uygulama var mı, çok aradım ama bulamadım, her görüşme sonrasında telefonun arama kısmına girip bakmak ya da MobileLog'a gitmek çok vakit kaybı oluyor.
 9. Benim takıldığım pili 3Gs'e göre çok daha iyi denilen P4'ün uçak modunda bile %1 şarjı gidiyorken 3Gs'in normal bekleme süresinde bile şarjı düşmüyor?
 10. Dostlar selam. Iphone 4 sahibiyim yaklaşık 1 ay oldu ama şarj performansından tam olarak emin olamıyorum, gece uçak moduna bile alıp yattığımda 6 saatte bakıyorum %1 şarj inmiş, yani telefon hiçbir şey yapmıyor bakın. Eşimin 3Gs var, haliyle karşılaştırma yapma şansım çok fazla, onun telefonu bırakın uçak moduna almama, Wi-fi açık, hat açık ama aynı zaman diliminde hiç düşmüyor, sizce benim Iphone 4'deki bu durum normal mi? Sizde durum nedir bu tip senaryolarda?
 11. Zaten onu deneyrek netice elde edemediğim için yazdım, Celeste'yi SB'den kapattıktan sonra normal BT'yi açsam da yeşil görünüyor olsa da açılmıyor BT, ancak reboot sonrası açılıyor, sizlerde böyle değilse demek ki ben de başka bir şeyle çakışıyor o zaman.
 12. Valla beni en rahatsız eden husus, Celeste kullandıktan sonra işiniz bitti diyelim ve normal bluıetooth kulaklık takacaksınız mecburen telefonu reboot etmeniz gerekiyo ve bu çok sıkıcı bir durum.
 13. Sanırım herkesin başına gelebilecek bir sorun ki Cydia'da benzer uygulamalar da mevcut Her şey tecrübe ve paylaşım işte. Daha ne sorunlar göreceğiz bakalım
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.