Jump to content

mrcnr

Üye
 • Posts

  126
 • Joined

 • Last visited

About mrcnr

 • Birthday 05/05/1993

mrcnr's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Eski simdeki kişileri iphone 6 ya nasıl aktarabilirim.Telefonda şuan nano sim var eski hattı kesmeden nasıl aktarabilirim.
 2. iphone 6 telefonumu yeni alıp kurdum fakat apple store a giremiyorum.Cannot connect to app store uyarısı veriyor.Bu sorunu nasıl düzeltebilirim teşekkürler.
 3. İphone 4 kullanıcısıyım.İos7 güncellemesi sonrası tel inanılmaz yavaşladı.Telefondaki hiçbir bilgi numara silinmeden ios 6 ya dönmem mümkünmü.Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler.
 4. 7.1 ne zaman çıkıyor zaten bildiğim kadarıyla 4 te hareketli duvar kağıtları yok.
 5. Arkadaşlar telefonuma ios7 yüklediğimde ilk zamanlar yavaşlama olmamıştı.Bu sıralar inanılmaz yavaşladı.Ne yapmamı önerirsiniz restore hızlandırırmı ios 6 lara yeniden düşürebilme şansım varmı.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler
 6. Yani para yatırılmadan kesinlikle kayıt yapılmıyor öylemi?Peki kayıt düşünce yatırdığın paradamı bosuna gidiyor telefoncuya duzeltmesini söyledim pasaport arastırdığını söyledi.
 7. Arkadaşlar benim telefonumun pasaport kaydı herkesin olduğu gibi düştü.Telefonu aldığım kişiyi bulamadım ve kendi telefoncuma 3 ay önce 300 tl karşılığında kayıt yaptırdım.Pasaport vs. herşey ona ait ve bu ücrete dahildi.Neyse kayıt yapıldı telefon açıldı.Sorgulattığımda abone kayıt merkezince geçici olarak kayıt yapılmış olup evrakları kontrol aşamasındadır yazıyordu.Geçen hafta telefonum tekrar kapandı.Telefoncuya gittiğimde ise herkesinki kapanıyor telekominikasyon da sıkıntı var kayıtlar tam yapılmıyor dedi.Ama dediğine tabiki inanmadım.100 tl yatırılması gereken harcı yatırmamış yada işini düzgünmü yapmamış anlam veremedim.Size bir danışmak istedim.Teşekkürler.
 8. Arkadaslar telefonumun home tusu iyice bozuldu 4-5 defa basmayla ancak algılayabiliyor.Home tusunu halledene kadar ekranda home tusu vazivesi goren dokunmatigi nasil aktif hale getirebilirim ve home tusunun nasıl tamir edilebildigini nerede tamir ettirebilecegimi ve bana ne kadara mal olacagi hakkinda bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum. Simdiden tesekkürler.
 9. İtools ile hallettim teşekkürler.
 10. Cihazımda jb yok itools kullanmam gerekiyormu?
 11. Arkadaşlar itunes i son güncellemelerden sonra uzun zamandır kullanmıyorum.Pc den müzik atmayı denedim ama yapamadım eş zamanla uygula falan diyor birşey silinir diye sizlere bi danışmak istedim.Pc den müzik atmayı tarif edecek arkadaşlardan yardım bekilyorum tşkler..
 12. Bu sabah rastgele birini aramak icin rehberimi actıgımda rehberimdeki kisilerin yarısının silindiğini farkettim.Kaydetme sırasına göre falanda degil rastgele yarısı silinmis yedekten geri yukluyorum rehber geliyor gelir gelmez geri eski haline dönüyor nasıl halledebilirim yardımlarınızı bekliyorum.
 13. Yardımlarınız için teşekkür ederim restore yaptım yedekten rehber ve fotoğrafları yükledim ama uygulamalar gelmedi onları nasıl yükleyebilirim?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.