Jump to content

bilgilimuti

Üye
 • Posts

  100
 • Joined

 • Last visited

About bilgilimuti

 • Birthday 05/02/1990

bilgilimuti's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. burdan o zaman simkilitli cihaz kullanan arkadaşların yardımını bekliyorum
 2. şimdi 4.2.1 yükledim http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/17562-4_2_1_custom_firmware.html bu konudaki yazılımı yükledim.complete upgrade dedim ancak ultrasnow yüklenmiyor yani yükleme aşamasında değil bu iphone için uygun değil gibi bir şey diyor.
 3. upgrade essentials yaptım 1.1.6 ya cıktı.ancak mobile substrate yi yükleyemiyorum ne deb olarak ne de cydıa dan.bende whited00r u yukledım cydıa da bır cok hata olmaya basladı cunku.yanı sorunu cozemedım acıkcası.
 4. herhangi bir deb dosyasını kendim yüklediğimde ise dpkg: status database area is locked by another process hatası veriyr.
 5. deneyip sonucu yazacağım teşekkürler winscp ile açtım ancak private-var-root-media dan sonra hiç dosya yok yani cydia görünmüyor
 6. merhaba arkdaşlar telefonum 4.1 iphone 3g iphone u restore ettiğim zaman sorunsuz gerçekleşiyor ancak cydia ya girdiğim de söyle bi hata veriyor : this version of cydia ıs no longer supported. please upgrade to 1.1.x at your earliest convenience. daha önce yine aynı dosyayla rstore etmiştim fakat sorun olmamıştı.
 7. Sleepfx,safari download manager ve barrel sorun çıkaranlar bunlar
 8. Mesela safari download manager o yüklediğim zaman da atıyor.ise yarar tweakleri kullanamıyorum. Acaba bu çakışma neden oluyor ve silmekten başka çözümü var mı ?
 9. 3.1.3 sürümüm. Başka çaresi yok mudurcunku cogu programda yapmaya başladı
 10. merhaba arkadaşlar telefonum WD 5.2.1 telefonuma sleepfx i ve barrel i yükleyince (3.1.3 e uygun olanları) ayarlara giremiyorum ana ekrana atıyor.tek çarem programları silmek mi acaba ?
 11. 1601 hatası da aldım sanırım başka bir bilgisayarda denemeliyim.başka bilgisayarda denediğim zaman yine sorun çözülmezse burdan yardım isterim.yardım için teşekkürler
 12. dfu moda alamadıgım ıcın ona da gecebılecegımı dusunmuyorum.daha önce 4.1 den geçmiştim whitedoor 5.2.1 e bu sorunla karşılaşmamıştım.acaba başka bilgisayar ya da başka usb klablosuyla deneyememle alakası var mıdır çünkü tek bilgisayar ve tek usb kablom var
 13. denedim 1600 ya da 1601 hatası alıyorum ne yapmalıyım
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.