Jump to content

sekosoft

Üye
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

About sekosoft

 • Birthday 07/21/1983

sekosoft's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. sildim fakat yine ayni hatayi verdi malesef:( baska bir alternatif varmi?
 2. windows-system32-drivers-etc-host dosyasimi? bunun icinde sadece '127.0.0.1 localhost' diye birsey yaziyor silince kaydedemiyorum yetkiniz yok diyor nasil cozerim?
 3. bu kismi tamamdir saol. yuklemeye baslamadan shift +restore yaptigimda hata 3194, shift +update yaptigimda ise hata 3002 cikiyor karsima. Bu konudada yardimci olurmusun lutfen?
 4. ios 5 update yaparken tam 4 kez denememe ragmen hepsinde en sonunda ayni hata ile karsilasiyorum. (Error:3259) Update klasorunu (iPhone3,1_5.0_9A334_Restore) indirip Shift+update yapip gostermeye calisiyorum fakat indirdigim dosya zipli ve update klasorunun icinde ipsw uzantili bir dosya olmadigindan gormuyor. Tek yuklenecek dosya ismi 018-7879-364.dmg bunu nasil gosterebilirim itunesa.. Yardimci olurmusunuz?
 5. Tesekkurler cevap icin, windows kullaniyorum.. transmac indirip cevirecegim. peki olmazsa ios5`i indirecegim baska bi link varmi?
 6. dosya ismi 018-7879-364.dmg uzantisini ipsw yapinca ; iphones could not be updated because firmware file is not be compatible yaziyor. Baska dosyami diye dusunuyorum fakat 764MB`lik dosya bu.
 7. Simdi dedigin sekilde denedim uzantisini degistirdirm. Fakat itunestan gosterdigimde hata verdi.
 8. ios 5 update yaparken tam 4 kez denememe ragmen hepsinde en sonunda ayni hata ile karsilasiyorum. (Error:3259) Update klasorunu (iPhone3,1_5.0_9A334_Restore) indirip Shift+update yapip gostermeye calisiyorum fakat indirdigim update klasorunun icinde ipsw uzantili bir dosya olmadigindan gormuyor. Hangi yolu izlemeliyim bilgisi olan varsa sevinirim. Tesekkurler Tel: iphone 4 (unlock) Surum: 4.3.5
 9. Kredi kartı ile satın alınan program için sorum. Şimdi benim iphone umdan kendi hesabıyla girip daha önce satın aldığı bir uygulamayı indirebilir diyorsunuz anladığım kadarıyla. Peki tekrar aynısını benm telimde indirmeye kalktıgımızda tekrar kredi kartı bilgilerini istiyor. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
 10. arkadaşımın kendi iphone 4 telefonuna parayla yüklediği bir app'nu, sim kartını benim iphone 4 üme takıp yine ücretsiz olarak indirebilirmi? Evet se hangi yolu izliyoruz bilen arkadaşlardan yardım istiyorum..
 11. Merhaba arkadaşlar, Belki daha önce konu açılmıştır fakat acil olduğu için arayamadım. Yurtdışı unlock iphone 4 ümü sorunsuz kullanıyordum ancak kendi kendime JB yapmak istedim onun için tiny umbrelladan tss kaydı alırken telefonumum ekranında sadece elma işareti gözüktü. Daha sonra home ve power tuşuna basmama ve itunes u tekrar yüklememe rağmen hala o şekilde telefonum. Yardıma ihtiyacım var....
 12. Cihazım yurtdışı cihazı ancak şuanda sorunsuz şekilde aktif kullanıyorum. Senin dediğin yerden indirdim 4.3.3 vesiyonunu ordan da aynı hatayı verdi. Tam yükleme aşamasında 3194 hatası çıkıyor. Ne önerirsin?
 13. Teşekkür ederim.. Dediğiniz gibi yaptım, restore sırasında tam yüklemeye başlamadan 3194 nolu bir hata ile karşılaşıyorum. Sebebi ne olabilir?
 14. Teşekkür ederim, yalnız net framework yüklememe rağmen program çalışmıyor. Bir sorunla karşılaştı ve kapatıldı diyor. Başka link varmı 4.3.3 e yükseltmem için?
 15. Merhaba, Iphone 4 telefonumu yeni aldım içinde 4.3 versiyonu yüklü JB yapmak istedim Cydia yükledim ancak çalışması için 4.3.3 yüklemem gerekiyor sanırsam, bir iki yerden indirdim 666MB zaten oldukça büyük dosya birde daha sonra açılmıyor hiçbiri. Bu konuda indirebileceğim çalışan bir link varsa yardımcı olur musunuz? Birde Cydia yükledikten sonra Safari açılmıyor, yeni versiyona geçince düzelir mi? Teşekkür ediyorum..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.