Jump to content

Deagles48

Üye
 • Content Count

  4,670
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Deagles48 last won the day on November 20 2014

Deagles48 had the most liked content!

Community Reputation

92 Good!

About Deagles48

 • Rank
  HiperiKtif
 • Birthday 06/08/1990

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  5 / FU
 • Firmware Bilgisi
  7.1
 • Kullandığınız Operatör
  Seçiniz
 1. Aynen öyle ancak, Android henüz 64bit desteklemiyor bu yüzden şuanda bir işe yaramıyor 5.0 ile bu destek gelecek arada zaten devasa bir puan farkı yok ve 5.0'da muhtemelen Note 4 biraz daha arayı kapatacaktır.
 2. Samsung bilerek koymuştur o bellek kontrolcülerini oraya eskiden Garanti süresi biten HDD'leri ertesi gün patlıyordu zaten çok yabancı değiller böyle şeylere Koreli dostlarımız. Şaka bir yana kırmızı ekran sorunu 16GB belleğe sahip olan bir arkadaşımın iPhone 6'sında da oldu recovery moda alıp restore ederek sorunu çözmüştü.
 3. Eski Samsung cihazları geldi aklıma ütüye gerek yoktu bir süre sonra kendi kendine ekran sıcaklıktan yanıp sararıyordu
 4. Apple kapalı ekosistemin'de yabancılara pek izin vermiyor o yüzden tek çıkar yolunuz Apple TV gibi görünüyor. Sözde akıllı ama menülerde bile zar zor gezdiğiniz Akıllı TV'niz varsa bu cihaz bayağı işe yarar. Veya Google ChromeCast düşünebilirsiniz. http://www.amazon.com/Google-Chromecast-Streaming-Media-Player/dp/B00DR0PDNE/&ref_=tv_srch_google
 5. Aklıma iPhonedo'nun videosu geldi nedense.
 6. 1. iP6+'da kayıt tuşuna basmayı unuttuğunu için bir diğer iP6+ ile deneyi tekrarlamışlar bide.. Türkiye şartlarında yapılması biraz koyar ancak muhtemelen bu video'dan o iPhone'ların parasını çıkarmıştır diye tahmin ediyorum.
 7. Alınır. G2 en iyi fiyat performans telefonlarından birisi. Yazılım güncelleme konusunda'da sıkıntı çekeceğini sanmıyorum G4 çıksa bile G2 yazılım desteği alır gibi geliyor ancak yinede belli olmaz bu markalara mesela Sony Xperia Z modeline bile Android L sözü verdi.
 8. Bu olay LG'nin eski modelleri için geçerli yeni WEBOS'lu modellerin bu sorunu yapacağını sanmıyorum hatta webos pazardaki en iyi tv işletim sistemi muhtemelen. Ama baktın gördün olmuyor beğenmedin tak Apple TV yada ChromeBox yada PS4 ki bir çoğumuz bunun için alıyor ve unut o aptal doğru düzgün çalışmayan Smart TV yazılımlarını.
 9. Sadece oyun için kullanılacaksa IPS yerine TN panel tavsiye ederim gecikme süreleri bakımından daha düşüktür.
 10. Hangi marka alacaksanız alın Samsung,LG,Sharp v.s ben üst seviye tv'lerin hiç birisi arasında pek bir fark göremiyorum. ama kesinlikle 4K olsun fiyatları bayağı geriledi bu aralar daha'da düşecektir ama sakın ve sakın Full HD almayın bu süreden sonra.
 11. Tam tersi belki olabilir Android çok esnek bir platform bir şekilde saate kendini İOS olarak kandırabilir. Ama iPhone ile en büyük düşmanı olan firmanın ürününü kullanmak Jailbreak olursa düşük bir ihtimal belki olabilir. Pek önemi'de yok açıkçası iPhone'u olan gider Apple Watch alır Android sahibi'de Moto360'dan başka saate bakmaz gibi'me geliyor.
 12. Aynı parçaları hatta daha iyisini daha ucuza alıp kendiniz toplayabilirsiniz Apple yine her zaman'ki gibi yazılım satıyor. Bu arada 128gb ram cihazın desteklediği maximum ram miktarı muhtemelen. Apple'dan en fazla 64gb ram ile alabiliyorsunuz.
 13. İlginç.. 3.000 kusura yakın para ver en iyi yapı kalitesi bu cihaz diye sana satsınlar cebinde 1 hafta geçmeden yamulsun.. Açıkçası İOS 8.0.1 fiyaskosundan sonra ciddi şüphelerim var Apple'da bu şeylerin nasıl ve kimler tarafından test edildiği hakkında.
 14. O kadar detayını bilmiyorum ama muhtemelen normal %50 ve üzerinde alıyorlardır İP6+'dan bahsediyorum eğer parlaklığı dibe vurdurursanız 9 saat civarı alan bazı arkadaşlar var iPhone Genel'de konusu var oraya bakabilirsiniz. G3'ün 2K ekranı tamam süper ancak pil biraz sorun maximum 4 hadi 4:30 saat alabiliyorsunuz oda %50 parlaklığı geçmemek oyun oynamamak cihazı çok zorlamayarak'ki G3 cayır cayır yanıyor aynı zamanda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.