Jump to content

strange_boy28

Üye
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

About strange_boy28

 • Birthday 04/06/1990

strange_boy28's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Tamam kardeşim yeniledikden sonra linki gönderirsen çok makbule geçer..itunes baya uğraştırıcı itools çok basit ve güzel bir program ama dediğin gibi o sıkıntıları yaşıyorum..İlgin için saolasın..
 2. Merhaba arkadaşlar.. Daha önce bu konuyu açmıştım ama herhangi bir cevap alamadım kimseden.. İtools neden artık kullanılmıyo yada link mi kırık kuruldukdan sonra hata varip başka siteye yönlendiriyo ve japonca harfler çıkıyor.. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..
 3. Merhaba arkadaşlar.. Önceden itools u sorunsuz şekilde kullanıyordum ve cok memnundum ama artık yüklemede hata veriyo ve bir siteye yönelndirip japonca harfler çıkıyo..bunun nedeni nedir bilen arkadaşlar varsa çözümü hakkında yardımcı olursa sevinirim..
 4. bu şekilde sonuç alabildin gamsız?? çünkü bende de 3G jbli telefonm var iGo yüklü ama bende GPS alamıyorum..Konu açmıştım bana 3G lerin GPS alamadğını baseband ile ilgili sorun oldgunu söylemişlerdi..Eğer sen olumlu bir sonuç aldıysan bilgilendirirsen sevinirim..Şimdiden teşekkürler...
 5. bende de bu sorun olmuştu ama birkez oldu ondan sonra kapatıp açtıkdan sonra tekrarlanmadı..
 6. Cydia da sorun olmayabilir..sourcelerini de eklemeniz gerekir yoksa hata verir..
 7. JB işlemini yaptıkdan sonra acil arama ekranından cıkmış olması gerekiyor.. daha sonra telefonda hat çekmeme durumu var ise ultrasn0w u kurup giderebilrsnz..
 8. pardon ama ben system i bulamadm ki diğer adımları gerçekleştriym =) itools dan bakıorm ama bulamadm
 9. jailbreak yaptıysanz cydia dan ultrasnow yüklemeyi deneyin..bende de aynı sorun vardı böyle düzeltmiştim..
 10. bildiğim kadarıyla 3G lerde GPS alamıyordu..bende de İGO kurulu fakat kullanamıyorum GPS alınıyr dio ama almıyo..bununla ilgili bende konu açtım öyle demişlerdi..basebadı 6.15 olanlar sadece alabiliyormuş..yinede bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursalar daha iy olur..
 11. yok takldm sadece kardeş..valla bilmiyorum o yüzden yanlış bişi de sölemek istemiyorum..olmazsa tekrar denerim öyle ama anladğm kadaryla tema indirip programla yükleme şansı yok gibi en azından 3G lerde
 12. siyah ekran üzerine normal simgeleri mi? =) o zaten cepte başlarıyla dursa daha afilli olmz mı?? =)
 13. herşey karşılıklı diyosun he =) winterboardı denedm ama cydia da bi sorun var heralde sourcelernde bi işe yaramadı..simi kilitli derken çekmeme sorunu mu yaşıyosun bende acemiyim de bu konuda=)
 14. forumda arat rahatlıkla bulursun..basit bi program iphone buluyo genelde cok basamaklı rakamlarla görüyo ordan exit recovery yapıosn snra diğer işlemleri yapıyorsun..gerçi bende acemiyim birs sadece kendi yaptklarmdan hatrladklarmı söylüyorum ama korkulcak bişi yok ben 3 gün kullanmadm ama sonunda başardım
 15. Merhaba arkadaşlar... İphone 3G 4.1 jbli cihazıma tema yükleyemiyorum..Daha önceden sanırım instalous dan yapmstm fakat cydia dan indirdgm instolous itools da görünüyo ama telefonda bulamadım..nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.