Jump to content

fqtih

Üye
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

About fqtih

 • Birthday 02/18/1992

fqtih's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Sen varya bitanesin bitane Sayende çözüldü sorun teşekkürler !!
 2. 6.1.2ye kadar shsh gosteriyor cydia. Ben sadece 5.1.1 istiyorum. Snowbreeze isimi gorur mu dediginiz gibi ?
 3. iPhone 4um var(4.3.3). Geveyli. Cydiada gozuken 6.0.1e kadar shsh kaydim da var. Ancak ilk geldiginde telefonumu acan telefoncuya goturdum adam 6.0.1 JB bekliceksin 5.x yukleyemeyiz telefona falan dedi. Neden bunu demis olabilir ? Ve gercekten ben 5.1.1 gecemez miyim ?
 4. İyi demissin ancak ben de o ipsw uzantili dosyalar yok ve benim su anki sürümüm 4.3.3 ?
 5. Upppp. Flood yapmak gibi bi' derdim yok..........................
 6. Arkadaşlar bu konulara gerçekten uzağım biraz okudum SHSH kaydı cydia anasayfada yazar falan demişler baktığımda 4.3.5,5.0.1,5.1,5.1.1,5.1.r1,6.0.1 falan var. Biri yardımcı olabilirse gerçekten makbule geçer tek başıma bu işin altından kalkabileceğimi sanmıyorum ..........
 7. İlk çıktığı zaman yurtdışından gelmiş bir 4'üm var. Sürüm 4.3.3 JB'li gevey pro var. Sim kilitliydi yani. Benim telefon için en iyi JB sürümünü öğrenmek isterim ve kendim yükseltmek istiyorum yardım edebilirseniz teşekkür ederim
 8. Düzelttim teşekkürler
 9. SB settingsten açık 3G de açık / xsellize'den indirmişim. Programın versiyonu da 2.3.1-1 anlamadım neden çalışmadığını
 10. Wifi ile çalışan dosyalarımı bu programın içinde seçtim ama wifi a bağlı değilken bağlanamıyorum programlara. Fazladan bir ayar yapmam mı gerekiyor kullanan var mı bu programı ? Iphone 4 kullanıcısıyım..
 11. Kuramıyorum iTunes i yardım edin lütfen. Mideme kramplar girdi sinirden. Redsn0w yükleyemedim bir türlü çünkü telefonumu dfu moduna alamıyorum. Çıldırmak üzereyim.
 12. Abimin bana söylediği en son versiyonuna yükseltildği yurtdışında dediklerini deneyeceğim
 13. Sorun orada Versiyonunu bilmiyorum. Gevey buldum bile Pendik'te 20 TL. Ama şu acil arama ekranını geçmem lazım..
 14. Arkadaşlar dediğim gibi Iphone 4 üm geldi. İsviçredeyken son güncellemelerinin yapıldığnı öğrenmiştim ama ben Iphone dan anlayan biri olmadığım için ne kadar doğru bilmiyorum. Şu an firmanın Sim kartıda yok yanımda. Sadece Telefon ve aksesuarları var aktif etmek için ne yapmalıym ? İlla 1 hafta İsviçre'den operatör kartını mı beklemelym ? Başka çözümü yok mudur ? Telefonu daha kayıt ettirmedim bu aralar sadece müzik dinlemek biraz da karıştırmak için açmak istiyorum ama bilmediğim,bilgim olmadığı için açamadım. Yardımlarınızı bekliyorum bu işin oluru nedir.. Teşekkürler şimdiden..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.