Jump to content

dides

Üye
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

About dides

 • Birthday 02/05/1977

dides's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Arkadaşlar 6.1.4 sürüm için şuan yapılacak birşey yok mu?
 2. Teşekkür ederim, bu appsync ne işe yarıyormuş bilemedim. Ancak işim çözüldü. Tekrar sağolun.
 3. arkadaslar navigasyon dan tutnda telefonuma ne yüklediysem faild uyarısı verdi. Direk cepten yüklüyorum AppCake ile ordan yuklenmiyor, İfunbax ile deniyorum olmuyor, iTool ile olmuyor. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
 4. Arkadaşlar dosyayı indirdim fakat telefona atamıyorum iToolls ve iFunbax ikisinde de denedim basarısız oldu diye uyarı veriyor. Daha önceki telefonuma yüklemiştim. yardımcı olabilrimisiniz.
 5. Arkadaşlar samsung S3 gibi konuşarak yazı yazdırma uygulaması var mıdır?
 6. Arkadaşlar samsung S3 gibi konuşarak yazı yazdırma uygulaması var mıdır?
 7. Arkadaşlar, iphone 4s kullanıyorum, 5.1.1 Jb li şekilde. Bilgisayardaki gibi resimleri klasörleme şansımız var mı? İtools ve ifunBox ile çözemedim. Yardımcı bir program veya fikir verebilirmisiniz.
 8. Arkadaşlar hangisini kullanacagız? v2.0.2 : Absinthe 2.0.2 Tra4nce by Uploded v2.0.1 : Absinthe 2.0.1 Tra4nce by Uploded
 9. LL - ABD (AT & T: bloke) beni telefonumda LL yazıyor. Ama anlamadığım konu şu benim telefonum lb li herhangi bir bloke ben yaşamadım. Bu telefon 5.01 yüklü yeni versiyonu yüklersem mi, bloke olur.
 10. Ellerine saglık harika ötesi, önerim;2 yol ile yüklemeyi yapsınlar.
 11. Üstat onunla yaptım fakat onun kullanmamalada başka sorunlar ortaya çıktı. çift kopya ve klasörler arası geçiş izninin olmaması gibi. Artık sizin dediğiniz şekilde yapacağız. Her istediğimiz harfiyen olmuyor:)
 12. onunla yaptım fakat oda iki kopya cıkartıyor. ve onunla olusturulan klasörden baska yere tasımama izin vermiyor.
 13. ben hiçbir anlam veremedim. itools ile de denedim, çift yüklendi. funbox ile yüklenmedi bile. Bir bilgisayar mantıgında fotograflarımızı düzenleyemiyoruz. Belki birileri bir el atar.
 14. resetledim hesabımban. Hatta kople hesabımı sildim ama nafile.
 15. Onuda yaptım olmadı. Funbox ta düzenlediğim sekilde duruyor. Sildiklerim, klasörlediklerim hepsi tamam. Ama telefonda sanki hiç ellenmemiş gibi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.