Jump to content

berkozkan

Üye
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

About berkozkan

 • Birthday 01/22/1980

berkozkan's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. tamamdır yaptım ve oldu çok teşekkür ederim o kadar da girip çıkmıştım activatora demek ki gözümden kaçmış çok teşekkür ederim:)
 2. tekrar çok teşekkür ederim:) bu arada sbsettingsle alakalı bir sıkıntım var ona da başlık açtım,sanırım bu daha basit bir sorun ama ben çözemiyorum,o soruna da bir gözatabilirseniz çok sevinirim:) iyi akşamlar
 3. Selam arkadaşlar,SBSettingste hide icon ayarları yaparken yanlışlıkla şu an tam adını hatırlayamadığım bir özelliği açtım ve sbsettings hem anasayfadan kayboldu hem de saatin oradan parmağımı sağa doğru kaydırdığımda herhangi bir işlev görmüyor.Cydiadan sildim yeniden yükledim yine olmadı.Nasıl ortaya çıkarabilirim bunu..
 4. arkadaşlar,avea neti kullanarak bağlanıodum gittim wirelessın yanına wifiyla bağlandım,sonra changes bölümünden cydiayı upgrade edip yeniden başlattım hiç bir sorunum kalmadı tüm sourceları ekliyor çok teşekkür ederim:)
 5. dediklerinizi tekrardan deneyeceğim,bir sonuç aldığımda yazarım tekrar:)
 6. cydia.hackulo.us'ı denedim,cydia.xsellize.com'u denedim,repo.iphoneyardim.net'i denedim,insanelyiph0ne'u denedim hiç biri olmadı..
 7. Selam arkadaşlar.Bugün jbli telefonumda cydiaya girip kaynak eklemek istedim,her kaynakta bulunamadı uyarısı veriyor.Restore edip tekrar jb yaptım fakat aynı sorun devam ediyor.Sebebi ne olabilir?
 8. denedim şimdi yine aynı şekilde recovery modedan çıkıyor apple amblemi gözüküyor ardından tekrar recovery moda dönüyor
 9. şimdi tekrar deniyorum hata verince kodunu yazıcam..
 10. o konuda hiçbir bilgim yok,kendim restore etmek istedim,sonuç olarak bir şekilde recovery moduna girdi ama hiçbir şekilde çıkmıyor.tinyumbrellayla exit recovery diyorum bir anlık çıkıyor sonra tekrar recovery moduna dönüyor.recboot denedim onda hiçbir şekilde tepki vermiyor.en son iREB'i denedim işlem sonunda watching for custom firmware diyor ve pc'de if you have watching for custom firmware on your device,you may restore şeklinde uyarı verdi.Itunes'ta restore deniyorum,işlem sonuna kadar geliyor ama sonunda you cannot restore şeklinde uyarı çıkıyor.Çözemedim bir türlü..
 11. yeniden bir sorunla karşınızdayım arkadaşlar:( ben gittim telefonumu yaptırdım donanımsal değil yazılımsal bir sıkıntıymış..daha sonra telefoncu aradı yaptık telefonunuzu dedi,gittim hattımı taktılar sim okumadı.3 5 kez denedi adam yine okumadı.sonra kendi kartını taktı onu okudu.benimkini yine defalarca denedi okumadı.sim kartından dolayı olabilir yeni kart çıkartalım dediler.bende şimdiye kadar hiç öyle birşey yaşamadığımı söyledim ama okumayınca mecburen kabul ettim.daha sonra yeni kartımı taktı direk okudu telefon.Bende aldım telefonu dönerken ayarları vs yeniden yapıyordum.ağ'a girdim,3gyi kapattım.ardından tak diye sim kartı takın uyarısı çıktı tekrardan.sonra yine çıkardım kartı tekrar taktım(3g açıp).bu sefer okudu yine.3gyi tekrar kapattım tekrar sim kart takın diye uyarı verdi.sonra aynı işlemi bir daha yaptım,artık hiç okumuyor,ne 3g açık olduğunda ne de kapalı olduğunda.soğudum telefondan resmen.bu sorunda yazılımsal mıdır yoksa donanımsal mıdır?çözüm söyleyin lütfen arkadaşlar..
 12. dediğim gibi ebayde çok ucuz ama tamda bilemiyorum ne yapmam gerektiğini. umbrella görüyor fakat pc takar takmaz 1-2 sn. görüyor sonra tekrar disconnect oluyor..
 13. o zaman bende yarın sabah yeniden deneyeyim bu işlemi,bir sonuç aldığımda yazarım:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.