Jump to content

zed-24

Üye
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

About zed-24

 • Birthday 02/03/1982

zed-24's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. slm arkadaşlar bende söylediğiniz siteden baktım 18.06.2012 tarihini yazdı ama bendekide galiba at&t den alınmış buna göre şimdi haziran 2012 den sonra bu tlfonu istedigim gibi kullanabilecekmiyim yoksa at&t olduğu için hep sim kilitli mi kalacak??
 2. slm arkadaşlar bendede iphone 4 var şimdi baktım MC610LL yazıyo yani galiba amerikadan alınmış ve sim kilitli bu cihazımı nasıl fabrikadan çıkışlı sim kilitsiz hale getirebilirim ?? şuan 4.2.1 custom firmware yükledim ve gevey kartla kullanıyorum..yardımcı olursanız sevinirim.. şimdiden tşkler
 3. slm arkadaşlar bendede iphone 4 var şimdi baktım MC610LL yazıyo yani galiba amerikadan alınmış ve sim kilitli bu cihazımı nasıl fabrikadan çıkışlı sim kilitsiz hale getirebilirim ?? şuan 4.2.1 custom firmware yükledim ve gevey kartla kullanıyorum..yardımcı olursanız sevinirim.. şimdiden tşkler
 4. aynı durum bende de var bir kaç gündür ne yaptıysam kurtulamadım hattım bozuldu ve yedek sim kullandıgımdan beri bu durumda tlfonu onlarca kez restore ettim yinede olmadı en son hattan kaynaklandıgını düşünüyorum hattı yeni bi tlfona taktıgımızda hat kendi kemdine maj gönderiyo internet ayarlarını alabilmek için benim hatttım avea ve gevey sim kullanıyorum her aramadan sonra siiminiz bir msj gönderdi diyo bence gevey sim oldugu için hat tlfonu göremiyor ve her aramadan sonra tlfonu tanıyabilmek için o msjı gönderiyo forumlarda bu msjın ücretsiz olarak kendiliginden gönderildigi söyleniyor...yinede bi çözüm bulursanız buraya yazarsanız sevinirim..saygılar..
 5. cihazı itunes e bağladıgımda recovery modda oldugunu söyluyor recovery moddan çıkmalısınız diyor ama bi türlü çıkamadım yardım lütfenn..
 6. slm arkadaşlar aynı sorun bendede başladı sim kartım dün bozuldu yedek sim çıkarttım o yüzden olabilir mi acaba hat avea veya nasil düzeltebiliriz bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen
 7. iphone 4 4.2.1 Custom Firmware yükledim ama sim kilidi alımladı ne yapmalıyım acil yardım...lütfen..
 8. redsnow la forumdaki gibi jailbreak yaptım hatta açıldı acil ekranından kurtuldum ama sim kilitliydi tlfonu kapatıp yeniden açmak istediğimde elmada takılıyor açılmıyor yani tek seferlik acil menüsünü geçebiliyorum şimdi costom fw 4.2.1 indiriyorum sim lilitli cihazlar için yazıyordu bide onu deneyecem işe yararmı sence??
 9. itunes i bagladım restore yapıyo restore bittikten sonra acil arama ekranında kalıyo sadece ne yapabilirim yardımcı olurmusun kardeş?
 10. bana yardım edecek kimse yok mu ya cihazı yeni aldım sıfırladım versiyonu 4.3.5 olmuş acil arama ekranından çıkamadım tlfonu kullanabilmem için nasıl bii yol izlemem lazım lütfen yardım edin..
 11. slm srkadailar custom dediginiz ne demek oluyor ve nasıl yüklüyoruz
 12. tinyumbrella 05.00.09 çelıştıramadım ya bilgisayarı çok kastı açılmadı açılmaması normal mi? malesef dostum ya programı çalıştıramadım bu tlfonu aktive etmenin başka bi yolu yok mu acaba?
 13. dostum yine olmadı ya işlemleri tek tek yaptım programda en son "done" yazdı tlfondada kodlar filan çıktı sonra tlfon yine itunes ve usb görünümüne geçti acaba ben mi yapamadım.?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.