Jump to content

eemmrah

Üye
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

About eemmrah

 • Birthday 06/24/1988

eemmrah's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

11

Reputation

 1. nasıl yapabilirim ? nereden yani ? güvendiğiniz bir site var mı ?
 2. "iphone 4s 5.0.1 baseband 1.0.13" bana uygun bir unlock yöntemi var mı şuan nasıl yapabilirim fikri olan var mı ?
 3. iweb kullanan yok mu ????
 4. Arkadaşlar ben macbook air kullanıcısıyım.. mac i aldıgımda x lion yüklüydü ve haliyle ilife.. ama bana iweb lazım.. bu iweb ücretli mi ? eğer ücretli ise nereden alacağım appstore da çıkmıyor ?
 5. benim oyun asphalt ama save dosyası belgelerde bulamadım :/
 6. Meraba arkadaşlar çok garip bir soru soracağım sizlere.. X Lion kullanıcısıyım ve biliyorsunuz ki uygulamalar tek bir dosya olarak görünüyor.. ama benim derdim o uygulamaların sistemde kullandıkları klasörü öğrenmek.. bir oyun var baya bir ilerlemiştim sonra uygulamayı direk kopyaladım ve format attıktan sonra uygulamalar klasörüme yapıştırdım.. ama oyunu açınca benim kariyer yok oldu.. yani uygulamalar sistemde bir klasör kullanıyor ama o nerede ?
 7. hayır iptal edilmiyor sadece deaktif yapılabiliyor bende öyle yapmama rağmen açılışta karşıma çıkıyor.. ben düşünüyorum acaba herkesin böyle mi diye ? yani normal bir durum mu guest in hep gözükmesi
 8. Lion kullanıyorum mac i açtığımda karşıma benim hesabım ve guest hesabı geliyor.. guest i tıklayınca yeniden başlatılıp sadece kısıtlı bir şekilde safari kullanımına izin veriyor.. benim derdim şu : ben guest hesabını görmek istemiyorum.. açtığımda sadece yönetici olarak benim hesabım görünsün şifremi yazıp açayım.. bu mümkün müdür ?
 9. MAC için tabiki.. bu sorunu birçok kişi yaşıyor ama kimsenin dillendirdiği yok :/
 10. yok mu aynı sorunu yaşayan ? herkesin ki çalışıyor mu ?
 11. App Store'dan indirdiğim Twitter uygulamasını daha önceden kullanabilmeme rağmen son iki haftadır kullanamıyorum.. silip tekrar yükledim ancak giriş yaparken hata alıyorum.. şifre ve kullanıcı adımı doğru yazıyorum ama "unauthorized" yazılı bir hata ekranı geliyor.. lütfen yardım edin bu güzel uygulamaya ihtiyacım var
 12. ohh bee oldu valla artık ios5 kullanıyorum ) Allah razı olsun
 13. eğer olursa varya ne dua edicem sana şu mubarek ayda.. ben shsh kaydı yapmadım o yüzden versiyon düşüremiyorum.. böyle durumlarda jb yapılabiliyor mu ?
 14. IOS 5 yükledim shsh kaydı almadım forumda shsh kaydına gerek yok ios 5 zaten beta yazıyordu ona güvendim ama güvenmez olaydım ne ios5 kullanabiliyorum nede 4.3.3 e geri dönüş yapabiliyorum ((
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.