Jump to content

erz24

Üye
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

About erz24

 • Birthday 01/10/1980

erz24's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Kendi kullandığım iphone 5 Elago S5 Outfit kılıfı önerebilirim iphone 5 arka kapak tasarımı ile aynı olduğu için kılıf taktığınız pek belli olmuyor birde kutunun içinden ön ekran jelatinide çıkıyor. [ATTACH]13305[/ATTACH]
 2. jailbreak olmadan unlock yöntemi anlatılmakta videoda deneyen olursa bilgi versin >http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3tATp_tbQ4k#!
 3. Redsn0w_mac_0.9.9b1.rar Redsn0w_Win_0.9.9b1.rar
 4. arkadaşım parası bir kere ödenen uygulamayı başka bir telefondan da indirebilirsin yükleyeceğin telefonu açarsın store bölümünden kendi hesabını girersin sonra appstoredan yükleyebilirsin ama bu esnada senden kredi kartının cvc yani güvenlik kodunu teyit etmeni ister bazen 1 $ gibi bişi çekebilir teyid amaçlı ama sonra geri iade eder bunu provizyon alıyor çünkü apple sonra tahsilat işlemi gerçekleştiriyor.
 5. herşey tamam ama işlem sırasında 1600 hatası verdi nasıl aşarız????
 6. birde ireb hangi versiyonu indirmem lazım en son güncel versiyonu benim işimi görürmü yoksa alt versiyon falanmı indirmem gerek ???
 7. Biraz kontrol ettikten sonra 4.2.1 costum yüklemeye başlayacağım sitedeki linkten uygun olanı buldum indiriryorum. fakat shift+restore yapıcam ama bu esnada host dosyası editlemem gerekicek galiba yada ireb kullanmam gerekebilirmi cihaz elimde kalsın istemiyorum ne öneriyorsunuz nasıl bir yol izlemem gerek???
 8. arkadaşlar elimde simkilitli yurtdışı bir 3G 8gb 3.1.3 var ama artık sıkıntı yaratmaya başladı versiyonu yükseltmek istiyorum baseband 05.12.01 bunu hangi versiyona yükseltmemi tavsiye edersiniz unlock sıkıntısı olmayacak şekilde.
 9. şarja taktığımda telefondan ses de gelmiyor şarj olduğuna dair oda başka bir problem.
 10. şarjda kaldı baya ireb denedim olmadı host editledim olmadı 3 ayrı pc ve mac kullandım olmadı sadece dfu geçiyor dediğim gibi ekran simsiyah hiçbişey olmuyor sanırım donanımsal bir sıkıntı var.
 11. donanımsal değilmidir diyorsun yani itunes ile çözülcek bişeymiş gibi durmuyor ya hadi hayırlısı silip bidaha deneyelim bakalım
 12. bu denediğim 3 pc bitaneside mac di ama ne yaptıysam preparing iphone for restore yazısından öteye gitmiyor ekran kapkara duruyor sadece dfu alabiliyorum başkada bişi olmuyor acaba donanımsal bir sıkıntımı diye düşünmeye başladım anakart ile ilgili bir hata olabilirmi? gerçi en sonunda 1601 hatası alıyorum ama ekrana bir elma gelse umudum olucak oda yok napıcaz ????
 13. ok host editlemeyi biliyorum iTunes son versiyonda zaten başka bir pc de de deneyim bakalım yazıcam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.