Jump to content

atakan190388

Üye
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

About atakan190388

 • Birthday 03/12/1988

atakan190388's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. jb yüklüyorum sorunsuzca corona yüklerken en sonunda 2 tane hata veriyo subprocess post installation script returned error exit status 1 sub process /usr/bin/dpkg returned an error code ne yapmam gerekiyor dünden beri 10'u geçik jb yaptım sorun bendedir die ama yinede sonuç aynı.. lütfen yardım..
 2. jb yüklüyorum sorunsuzca corona yüklerken en sonunda 2 tane hata veriyo subprocess post installation script returned error exit status 1 sub process /usr/bin/dpkg returned an error code ne yapmam gerekiyor dünden beri 10'u geçik jb yaptım sorun bendedir die ama yinede sonuç aynı.. lütfen yardım..
 3. jb yüklüyorum sorunsuzca corona yüklerken en sonunda 2 tane hata veriyo subprocess post installation script returned error exit status 1 sub process /usr/bin/dpkg returned an error code ne yapmam gerekiyor dünden beri 10'u geçik jb yaptım sorun bendedir die ama yinede sonuç aynı.. lütfen yardım..
 4. jb yüklüyorum sorunsuzca corona yüklerken en sonunda 2 tane hata veriyo subprocess post installation script returned error exit status 1 sub process /usr/bin/dpkg returned an error code ne yapmam gerekiyor dünden beri 10'u geçik jb yaptım sorun bendedir die ama yinede sonuç aynı.. lütfen yardım..
 5. jb yüklüyorum sorunsuzca corona yüklerken en sonunda 2 tane hata veriyo subprocess post installation script returned error exit status 1 sub process /usr/bin/dpkg returned an error code ne yapmam gerekiyor dünden beri 10'u geçik jb yaptım sorun bendedir die ama yinede sonuç aynı.. lütfen yardım..
 6. jb yüklüyorum sorunsuzca corona yüklerken en sonunda 2 tane hata veriyo subprocess post installation script returned error exit status 1 sub process /usr/bin/dpkg returned an error code ne yapmam gerekiyor dünden beri 10'u geçik jb yaptım sorun bendedir die ama yinede sonuç aynı.. lütfen yardım..
 7. ne yapmamız gerekiyor dün sabahladım araştırdım ama hiç bir sonuç bulamadım. herşeyi denedim ama sonuç aynı.
 8. jb yüklüyorum sorunsuzca corona yüklerken en sonunda 2 tane hata veriyo subprocess post installation script returned error exit status 1 sub process /usr/bin/dpkg returned an error code ne yapmam gerekiyor dünden beri 10'u geçik jb yaptım sorun bendedir die ama yinede sonuç aynı.. lütfen yardım..
 9. jb yüklüyorum sorunsuzca corona yüklerken en sonunda 2 tane hata veriyo subprocess post installation script returned error exit status 1 sub process /usr/bin/dpkg returned an error code ne yapmam gerekiyor dünden beri 10'u geçik jb yaptım sorun bendedir die ama yinede sonuç aynı.. lütfen yardım..
 10. jb yüklüyorum sorunsuzca corona yüklerken en sonunda 2 tane hata veriyo subprocess post installation script returned error exit status 1 sub process /usr/bin/dpkg returned an error code ne yapmam gerekiyor dünden beri 10'u geçik jb yaptım sorun bendedir die ama yinede sonuç aynı.. lütfen yardım..
 11. sub process /usr/bin/dpkg returned an error code diye bir hata alıyorum ve coronayı yükleyemiyorum. teli kapatıp açınca cydia'a giremiyorum. dünden beri uğraşıyorum yardım ederseniz çok sevinirim..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.