Jump to content

over

Üye
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

About over

 • Birthday 05/31/1989

over's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. İtunes'de 5.1.1 snowbreeze ile hazırlayıp atmak istedim fakat 3194 hatası veriyor hosts dosyasında'da apple ile ilgili herhangi birşey yok ne yapmam gerekli. simkilitli cihaz 3gs
 2. Merhabalar Almanyadan bir iphone 4 geldi hattımı taktım çalışmadı hat sanırım simkilitli şuanda üstünde ios 4.1(8B117) VAR baseband : 02.10.04 yüklü şuanda bunun üstüne Sn0wbreeze ile baseband koruyarak 5.1.1 yükseltsek kullanabılırmıyız ne yapmamız gerekli ?
 3. telefoncular bana çok uzak olduğu için gidemiyorum hiç mi imkanı yok yapmamın acaba
 4. Merhabalar ekran camı kırıldı ve bende kırılan camı sökerek yenı bir dokunmatık cam sipariş ettim ve camile beraber 3m yapıştırıcısı geldi fakat bu 3m ile camla plastiği nasıl birbirne yapıştırıcam acaba ?
 5. merhabalar iphone 3gs 5.1.1 yükledım ve snowbreez ile jb yaptım ultrasn0w fix ardından ultrasn0w 1.2.5 yükledım hala açılmadı servis yok diyor sanırım ipad baseband tekrar yüklemem gereklı bunun için hangı redsnow sürümü kullanmalıyım ?
 6. hocam hard reset demek istemiş arkadaş iPhone'un ortasındaki yuvarlak tuşu ile beraber üst kısmındaki açma kapama tuşuna aynı anda yaklaşık 10 sn kadar basılı tutunuz.
 7. bilgisayardaki fotoğrafları itunes üzerinden iphone atınca fotoğraf arşivi diye atıyor ve telefon üzerinden bir daha silinmiyor bunlar sabit kalıyor flim rulosu içindekiler silinebılıyor sadece bunu nasıl flim rulosu içine atarım yada fotoğraf arşivi içinden nasıl sileceğız bunun bir yolu varmıdır ?
 8. teşşekürler ipad baseband tekrar yükleyince buldu şebeke...
 9. peki hocam bir daha jb yapmama gerek yok dimi sadece ipad baseband yükleyecem
 10. redsn0w 0.9.6b1 hocam redsnow bu sürümü ile jb yaptım bu sürümdede ipad baseband diye bir seçenek yok
 11. Arkadaş merhaba ben telefonuma ios 4.1 yükledım ve jb yaptım sonra ultrasn0w 1.2.5 yükledim ama şuanda sağ üstte aranıyor diyor şebeke bulmuyor baseband 06.15.00 ne yapmam gereklı ??
 12. evet hocam 3g için yapıyorum da tekrar denedım yine aynı sorun var...
 13. hocam dediğiniz gibi yaptım fakat şuanda apple logosu geliyor ve donuyor logoda açılmıyor
 14. tamamda hocam nasıl aktivasyon yapıcaz buna ?
 15. Hocam 3gs olanı açamadım şuanda birisi jailbrek yapmıştı sadece apple logosu açılıyor onda elimde birde aynı sorunu olan 3G var onu açtım ve aşağıdakı resimde onun bilgileri var...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.