Jump to content

zaz

Üye
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

About zaz

 • Birthday 05/15/1986

zaz's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. arkadaşlar daha 5.1.1 e yükseltirken dondu. ne yapabilirm kabloyu çıkarıp baştan deneyeyim mi? Ne diyorsunuz? (daha öncede tetherad vs yüklü değildi 5.1'den 5.1.1' yükseltirken dondu kaldı)
 2. Merhaba, 4s simfree kullancısıyım. Telifonu yeni aldım 5.1 yüklüydü. 1.iTunes'ı açtım 5.1.1 e yükseltme işlemine geçtim. Ancak dondu kaldı yaklaşık yarım saattir yükleme bitmedi. Bu normal mi? (ekranda elma var ve yarısına kadar dolmuş. itunestaki gösterge ise %99 larda..) 2. 5.1.1 yaptıktan sonra JB yapmadan önce SHSH kaydı almam gerekiyor mu? Yoksa JB varken SHSH aydı alabilir miyim?
 3. merhabalar, arkadaşıma ipad aldık yalnız açarken güncelleme yapmış direkt sürümü 4.3.5 olmuş. SHSH dediğiniz kayıt yok bu durumda sanırım. Jailbreak yapmak mümkün değil mi? mümkünse nasıl yapılır.Teşekkürler.
 4. Sorun düzeldi. Eğer bekleme ve kullanım süreniz aynı şekilde ilerliyorsa şu adımları uygulayın; 1.3g ve hücresel veriyi açtım 2.Sınırlamaları etkinleştirerek Appstore ve iTunes'ı kapattım 3.10 dakika bekledikten sonra 1. ve 2. maddeleri eski haline getirdim. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
 5. linki buldum sanırım.3g ve hücresel veriyi açın demişsiniz ancak ben 3g ve hücresel veriyi kullanmıyorum wifi kullanıyorum. yani faturaya birşey yansımaz mı açık olursa?
 6. kullanım ve bekleme sürelerim aynı. sizin anlattığınız konunun linkini alabilir miyim?
 7. yok yok var bir anormallik. %100 şarj oldu oyun fln oynadım işte telefonla falan konuştum %85 oldu dedim normaldir.kendi kendine düşüp duruyor. kurcaladıktan sonra %85 te kalmıştı (yaklaşık 2 saat önce) o saatten beri dokunmadığım halde şimdi %60 ta. ne olabilir ki?
 8. yok baba yok ne kamera açık kalmıştı nede 3g.. dediğim gibi sadece wifi açıktı o da bağlı değildi. acaba sabaha kadar arayıp durdu diyemi oldu diye düşünüyorum. şarj tam bitti az önce.hard reset attım şarja taktım şimdi bakalım yine böyle olacakmı..
 9. tam bitsin bende kapayıp açayım bakalım..
 10. acaba diyorum Cydia da yüklediğim herhangi bir uygulamadan mı kaynaklanıyor?
 11. arkaplanda açık hiçbir uygulama yok. an itibariyle %10 oldu şarj toplasan 5 dk lık görüşme yapmışımdır uyandığımdan beri :S
 12. sadece wifi açıktı.ancak evde wifi yoktu modem kapalıydı
 13. Merhaba, Bugüne kadar böyle bir durum yoktu ancak dün gece %100 olan şarjın üzerine oyun moyun oynadım biraz %85 civarı şarjı vardı telefonun.Az önce uyandım baktım şarj %17 de.Bunun sebebi ne olabilir? iphone 4 kullanıcısıyım
 14. Selamlar, Yanyanayken değilde net üzerinde arkadaşla futbol oynayabilir miyiz? mümkünse grafikleri iyi olan basit bir oyun olmasın.Var mı böyle bir oyun? (bluetooth yada wifi üzerinden yan yana oynanan oyunlar değil)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.