Jump to content

alper4

Üye
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

About alper4

 • Birthday 11/29/1988

alper4's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. zaten uygulamayı yapan bir şirket ya da sahıs adı da yazmıyor dıkkat ettıysenız
 2. cadular bayramında dediler hala çıkmadı ne zaman çıkacak bu İOS 5 untethered jailbreak ????
 3. yani telefon numarasının imessage kayt edilmesinden bahsediyorum.
 4. babanızın telefonundaki imessage özllliğinin açık olup olmadıgı kontrol edin.
 5. benimde ios 5 e geçtikten sonra telefonum kasılıyordu hatta donuyordu. telefonu restore ederek lişiler dahil herseyi silip yeni iphone olarak tanıttım ve yeni bir itunes hesabı aldım. hiç beckup fln da yüklemedim. ve şimdi telefon süper. sizede tavsiye ederim.
 6. silip yeniden yüklediğinizde hala aynı hatayı alıyorsanız yenı bir itunes hasabı alıp öyle sisteme girmenizi tavsiye ederim yine olmassa hata arastırması yaparız.kolay gelsin
 7. Fix iOS 4.3.4 Düşürme sırasında iTunes Hata (1) 1. Adım. Redsn0w 0.9.6rc19 indirin ve zip dosyasını ayıklamak Windows [link] redsn0w_win_0.9.6rc19.zip redsn0w_mac_0.9.6rc19.zip for Mac OS X [link] 2. Adım. RedSn0w başlatın ve iOS 4.3.3 için göz atın. IPSW dosyası Adım 3. IPhone Pwned DFU Modu (sadece ekrandaki talimatları izleyin) içine koyun Adım 4. Yaptıktan sonra RedSn0w iPhone Jailbreak başlayacak Adım 5. IPhone donmuş olacak Etkinleştirme Paketler yükleme ulaşacak kadar sıkı jailbreak işlemini bekliyor Sit. Birkaç dakika bekleyin ve ardından Home ve Güç düğmeleri basılı tutarak yeniden başlatmanız gerekir Adım 6. Bir kez yeniden doğmuş gibi, iPhone kullanarak TinyUmbrella tekmeyi Recovery Mode olacak. Adım 7. Son olarak, iPhone tekrar yeniden başlayacaktır ve bu sefer normal önyükleme ve iPhone jailbreak iOS 4.3.3 olacak.
 8. arkadaslar uygulamalardaki reklamları nasıl kapatabiliriz?
 9. semi untethered jailbreak yani bu sürüm ile full untethered jailbreak sürümü arasında ne fark var?
 10. gazetelerin uygulamalarını indirdiğiniz taktirde bildirim merkezine yönlendirirseniz haberdar olabiliryorsunuz. örneğin : iHurriyet - App Store - iHurriyet
 11. kullandıgınız ya da önerecegınız resim sıfreleme programı varsa yazarmısınız. jbsiz free olursa ıyı olur
 12. iphone 4 İOS 5 sürümü yurtiçi vodafonedan alınma sim kilitsiz shsh kaydı yok sanırım. benim tamamen sıfırlamak ıstememın sebebı. İOS 5 ten sonra telefonumda donmalar oluyor açtıgım programlarda eskı halıne gelmesını ıstıyorum tek nedenı bu aslında.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.