Jump to content

dasx

Üye
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

About dasx

 • Birthday 01/01/1967

dasx's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. suna bir bak, bir pakette 2 kask icin ekipman var. 2x 500m Bluetooth BT Motorcycle Helmet Headset Intercom
 2. Elimde JB li iPad 2 5.0.1 sürümlü cihaz var, bunu 5.1.1 e yükseltmek istiyorum, nasıl yapılacağını bilen var mı? Orjinal 5.1.1 dosyasını indirdim itunes da shifte basarak seçiyorum ama yükleme başlarken hata veriyor. Acaba cihazı mı sıfırlamak lazım sonra update yapmak lazım yoksa baska bir programlamı yapmak gerekiyor? yada ben göremedim konusu varsa linki atabilirmisiniz?
 3. VPN one click kullanın, farklı ülkelerden baglanın, her ülkenin IP sine göre sponsor cıkıyor. bu konuda kurcaladıgım vpn programlarının arasında en iyisi vpn one click.. yıllık 10usd istiyor bunun parasıda 1 ayda cıkıyor zaten kazandırdıklarıyla.
 4. evet netflix tr den uyelik kabul etmiyor, hadi 3kagıtla aldın uyelik diyelim, o da olmuyor cunku abd kredi kartı lazım. abd de yasaya tanıdıgınız varsa onun üzerinden yaptırırsınız, ama bu sefer de tr ip si basınıza dert olacaktır.
 5. safemode da aç sonra restart et düzelir. bende sbsettings yuklu safe moda alıyorum ordan, ama sbsettings olmadan safe moda nasıl alınır bilmiyorum.
 6. - kargoda problem çıkmıyor çünkü phone jacket diye gönderiyorlar ve fiyatını 10$ yazıyorlar üstüne. - gayet başarılı telefon olarak ve ayrıca tüm app. çalışıyor. - daha büyük oluyor biraz kalın gözüküyor ve agır - pil derdi nispeten bitiyor cünkü hem kılıfda pil var hem ipod da.. kılıftan ipoda sarj da edebiliyorsun - sms lerde çince karakter problemi oluyor ama sadece bazı telefonlara gönderirken ve alırken - gprs çalışıyor ama haliyle yavas - fm radyo var üstünde kılıfın, ipoddan dinliyorsun normal app. gibi - şu sıralar source da problem var programını kuramıyorsunuz (beklemek lazım) - eger ipodunuz varsa bence alınır ama 2. jenerasyon alınmalı - imei olayı problem tabi pasaporta kayıt ettirmek lazım ama sonucta çin telefonbu bu. - ipodda bir yavaslama yapmıyor. aklıma gelen + ve - ler bunlar.
 7. ATV2 jb sonrası bu programı dl edin ve kurun "aTV Flash (black)" (PC/Win için), internette aratın torrentte ozellikle bulursunuz. Programı pc ye kuruyorsunuz, ATV2 yi tv ye baglıyorsunuz ve ATV2 nin internet ayarlarını yapıyorsunuz, sonra bu program networkunuzde ATV2 nizi buluyor ( aynı networkde olmalılar) ve kendi bütün gerekli programları yukluyor. sonrasında ATV2 ye gidip onun içindeki programlarıda isteginize göre install edip kaldırabiliyorsunuz. XBMC, Nito, Plex vs.. butun programlar var içinde.
 8. http://www.iphoneyardim.net/idevice/48956-apple_tv_jailbreak_tan_sonrasi.html
 9. cydia da source yüklemelerinde yarıda takılıp kalıyor, herkeste böyle mi? yoksa şu ara cydia damı problem?
 10. slm, bende 2 aydır kullanıyorum bu aleti, 1 tek problemim var... Bazı telefonlar sms attıgında abuk subuk karakterler çıkıyor, bir türlü sorunun nerden kaynaklandıgını çözemedim. çoğunluk düzgün geliyor sms ler ama bazı telefonlar sms attığında anlamsız karakterler çıkıyor..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.