Jump to content

emmybjk86

Üye
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

About emmybjk86

 • Birthday 01/01/1986

emmybjk86's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

11

Reputation

 1. İphone 6s 9.0.2 jailbreak versiyonu kullanıyorum. Apple watch'un versiyonu 1.0.1 ama kontrol ettiğimde yazılımızın güncel olarak bilgi veriyor ve güncelleme işlemi yapamıyorum. Benim bildiğim ios 9 ve üzeri versiyonlarda apple watch u güncelleyebiliyorduk. Ne yapmam gerekiyor. Yardım edebilir misiniz? 9.0.2 da sadece watchos 2.0 ı kullanabiliyorum. Bunu yükleme ihtimalim var mı? Bir yerde ipsw dosyasını indirip yükleme yapabilir miyim?
 2. 9.0.2 JB ve itunes 12.3.1.23 versiyonu kullanıyorum. iphone umu yedekle dediğimde uygulamaların yedeklemesini yapmıyor. başka bir yöntem olarak dosya menüsünden satın alınanları aktar diyorum gene uygulamaları alıp yedeklemiyor. ne yapmam lazım acil yardımızı rica ederim.
 3. ios 8.4 de bu işlemi prefencetag (ios 8) ile yapabiliyorduk. bunun güncellenmesi bekliorum. cloaky tweaki de aynı işlemi yaptığı söyleniyor ama gizleme ve dosyalama işlemini gerçekleştirmiyor. farklı bir muadil program bilen varsa söyleyebilir. eğer yoksa preferencetag in güncellenmesini bekleyeceğiz.
 4. deneme yaptım sorunsuz çalışıyor
 5. abi cydiada bigboss ta var yaaa.. ben ios 9 a geçmediğim için testini yapamıyorum.
 6. bigbossta mevcut ama ücretlidir. bir deneme sansınız varmı ios 9.02 ve 9 da son whatsapp versiyonu ile çalışıyor mu? birde iblacktlist 9.0 için sorun yaşıyormusunuz? stabil çalışıyor mu?
 7. whatsapp blacklist 2.0 güncellemesi geldi hayırlı olsun
 8. yukarıda yanlış belirtmişim whatsapp blacklist demek iştemiştim. yeni whatsapp blacklist versiyonu için güncellemesi ne zaman gelecek? bilgisi olan varmı? twitter, facebook gibi yerlerde hiç dedikodusu dönüyor mu? veya takip edebileceğimiz bir link var mı? şimdiden teşekkürler.
 9. whatsapp blacklist demek iştemiştim ama yanlış yazmışım yeni whatsapp blacklist versiyonu için güncellemesi ne zaman gelecek? bilgisi olan varmı? twitter, facebook gibi yerlerde hiç dedikodusu dönüyor mu? veya takip edebileceğimiz bir link var mı? şimdiden teşekkürler.
 10. yeni whatsapp versiyonu için güncellemesi ne zaman gelecek? bilgisi olan varmı? twitter, facebook gibi yerlerde hiç dedikodusu dönüyor mu? veya takip edebileceğimiz bir link var mı? şimdiden teşekkürler.
 11. yeni whatsapp versiyonu için güncellemesi ne zaman gelecek? bilgisi olan varmı? twitter, facebook gibi yerlerde hiç dedikodusu dönüyor mu? veya takip edebileceğimiz bir link var mı? şimdiden teşekkürler.
 12. Arkadaşlar Selam, 8.3 ve 8.4 için Prefenrence Tag 2 tweak'i çalışıyor mu? JB yapmış arkadaşlar deneyip bilgi verebilir mi? Çalışıyor ise hangi sourcedan yüklenmek gerek bu bilgiyide paylaşabilir misiniz?
 13. Arkadaşlar Selam, 8.3 ve 8.4 için Prefenrence Tag 2 tweak'i çalışıyor mu? JB yapmış arkadaşlar deneyip bilgi verebilir mi? Çalışıyor ise hangi sourcedan yüklenmek gerek bu bilgiyide paylaşabilir misiniz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.