Jump to content

piruz20

Üye
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

About piruz20

 • Birthday 10/17/1989

piruz20's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. öncelikle whitedoor'un sürümünü yükledim daha sonra whatsappı denedim bizzat kendim su an kullanıyorum programı.
 2. Arkadaşlar elidme iphone 3g vardı. en son whatsapp güncellemesinden sonra 4.3 ios istiyordu.Yabancı sitelerde bir kaç araştırmam sonucunda whatsappı artık iphone 3g de kullanabilyorum. whitedoor 5 yükleyin.cihazı yeni cihaz olarak tanıtın.Promethus whatsapp 2.8.4 uygulamasını itools üzerinden yükleyin.whatsappı açın onay kodu istemiyor.Direk kullanmaya başlayın...Bizzat kendim denedim ve kullanıyorum.
 3. tüm hataların baslıca sebebi kablodan kaynaklanıyormuş arkadaşlar.
 4. şu anda telefonu dfu moda alamıyorum usb işareti var sadece.
 5. arkadaşlar elimde iphone 3g var 4.2.1 sürümünü yüklerken sonunda 1015 hatası verdi daha sonra telefonum usb itunes işaretli yerde takıldı kaldı.Bende ireb ile dfu moda alıp whited00r 6 yı yüklemeye çalıştım firmware açarken beyaz ekranda kalıyor 1601 hatası veriyor telefon sorun ne olabilir ? telefonum yurtdışı cihazı simkilitli.
 6. bu konuda yapabilecegin hiçbirşey kalmadı artık. whatsapp yetkilileri ile mail transferinde telefonun sürümünü 4.3 e yükseltin yazmışlar lakin iphone 3g ler anca 4.2.1 de kalıyor.bu yüzden artık iphone 3g ler için whatsapp devri kapandı.
 7. Apple desteğini çekti iphone 3glerden artık whatsapp yüklenemeyecek yüklense bile onay kodu göndermiyor programlar.whited00r 6 yı deneyeni ooluyor diyenler çıkacak ama denemeye kalkmayın olmuyor.Whatsapp kullanmak istiyorsanız iphone 3g'lere veda vakti geldi.
 8. cydonianknigh kardeşim whitedoor 6 uygulaması ios 3.1.3 ün üzerin kurulmuş yine o yüzden whatsapp çalışmadı tekrardan lakin whatsapp haricindeki diğer tüm uygulamaları stabil hale getirmişler.whatsapp sürümü oradada eski diyor sürüme ve onay kodu göndermiyor.Eğer whitedoor6 ya bu whatsapp nedeniyle geçecekseniz denemeyin bile.
 9. peki önerir misiniz stabil şekilde çalışıyor mu bu whited00r 6 ?
 10. Elimde iphone 3g whited00r 5.1 yüklüydü su an gördüğüm kadarıyla whited00r 6 çıkmış yüklemek istiyorum. telefonum ipad basebandlı su anda yükledikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım ? unlock sırasında ?
 11. İphone 3g cihazım var ios 3.1.3 yuklu bugün whatsapp bozuldu guncellestirme istiyor fakat guncellestirmeye girdiğimde 4.3 istiyor ios artık 3g lerde whatsapp kullanamayacak miyiz biri bilgilendirebilir mı arkadaslar ?
 12. Arkadaşlar elimde iphone 3g 3.1.3 whited00r sürümü yüklü . haliyle çok uygulama yükleyemiyorum. bir arkadaşım ifile ile bunun mümkün oldugundan bahsetti. ifile kurduktan sonra /System/Library/Core Services/SystemVersion.plist bu işlemleri yapıp oradaki 3.1.3 olanı 4.2.1 yap dedi yükeleyebilirsin dedi. bu işlem gerçekten işe yarar mı ? performansta düşme yaratır mı ?
 13. tinyumbrella ile save shsh dedim bunlar geldi nedir hocam ?
 14. elimde ios 5.0.1 sürümü yüklü bulunan iphone 3gS var itunes a bagladıgımda allta belirttiğim resimdeki uyarı çıkıyor.Bu uyarıdan fabrika ayarlarına geri dönmeden kurtulmam mümkün mü telefon yurtdışı cihazı. yardımlarınızı bekliyorum http://666kb.com/i/c9taek2w2y7tpvxvv.jpg
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.