Jump to content

thebaba

Üye
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

About thebaba

 • Birthday 05/25/1955

thebaba's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Peki ama onca videoyu nereye kaydedicekler? Sonuçta görüntülü bir konuşma soz konusu, bunları kaydetmek mümkünmüdur
 2. Evet dostlar yok mu fikri olan. Beni bu paranoyadan kurtarın
 3. Dostlarım sorucağım soru kısa ve basit. Tango da yapılan video görüşmeleri kaydedilir mı? Bu program güvenli mı? Kötü amaçlı kimselerin eline geçebilir mı? Merakla cevaplarınızı bekliyorum.
 4. Arkadaşlar normalde klasörler ana ekranımızda içinde simgeler var olan bir kutu olarak gözüküyor ya... Ben mesela o klasörü, mesela yıldız şeklinde (sanki app'mis gibi) icon gibi şeklini değiştiyebilir miyim? Bunu sağlayan bir program var mıdır? Yani örneğin "oyunlar" klasörümü gamepad gibi bir icon haline getirmek istiyorum sadece ana ekranda bana böyle gözüksün istiyorum.
 5. çok teşekkürler ilginiz için. Restore yapmadan son bir çaba ile uğraştım ve telefon açıldı. Ancak yüklediğim hiç bir yama ve program aktif durumda değil. Sanki her şey silinmiş ama bunu ben yapmadım. Nasıl eski haline getirebilirim telefonu. Safe modda da değil işin garibi.yani hazır bir düzelme varken restore mu yapayım yoksa hiç gerek kalmadan bu sorunu aşabilir miyim? telefonda bir sorunun olduğu aşikar çünkü Mesela cydia'da installaous yüklü gözükmüyor, halbuki yüklü ve çalışır durumda? işin içinden çıkamadım :S
 6. Dediğiniz gibi gibi yapınca elmada takılıp kalıyor, ilk hamlem o olmuştu zaten 20 dk falan bekledim açılmadı
 7. Yok arkadaşlar telefon kafayı yedi kendi kendine açılıp kapanıyor, hay yüklmez olaydım pwntunes mudur nedir ya pert etti telefonu :S :S bir bilen yok mu nasıl eski haline getiricem bunu?
 8. yanlız şu anda telefonum hiç açılmıyor, bir ara açıldı üst üste respring yapmaya başladı bende reset attım sonra yine elmada takıldı kaldı :S
 9. Dostlar telefon şu anda bir de açılmıyor. Elmada kaldı, noldu anlamadım, pwntunes yükledim sonra sarmadı geri kaldırdım sonuç bu, ne yapmka gerekir lütfen yardımcı olun ?
 10. arkadaşlar telefonumdaki fotoğrafları her zaman olduğu gibi bilgisayarıma atıcaktım. ama bugün ne olduysa telefonum bilgisayara bağlı olduğu halde, bilgisayarım kısmında telefonumu göremiyorum. buna rağmen pc suite ve ifunbox programları telefonun bağlı olduğunu görüyor bu nasıl iş anlamadım bir türlü? yardımcı olun lütfen. telefonum iphone 4 ios5.0.1 untethered jb'li.
 11. Arkadaşlar Folder Enhancer adlı tweak ile çarpışıyor. Aynı sorunu yaşıyan arkadaşlar için, ben bu yamayı kaldırdığımda sorun düzeldi, peki ama bu sorunu düzeltmenin bir yolu var mıdır? Her ikisinide kullanmak istiyorum?
 12. Arkadaşlar iphone4'üme bu programı (WALLPAPER 2) yüklediğim zaman, bir sürü sorun oluyor. Öncelikle bir icon'a dokunduğumda tüm sayfada iconlar yok oluyor ve sayfa bomboş oluyor. Yinebaşka bir özelliğini açtığımda ise o sayfada kalıp donuyor. Daha sonra respring yaptığımda safemod da açılıyor, restart yaptıktan sonra açılıyor dediğim hataları verip ondan sonra yine icaonlar kayboluyor. Sorun ne olabilir halbuki ios 5 uyumlu olduğu yazıyordu repoda. Acaba benim atladığım bir şey mi var yoksa, daha önceki yamlardan biriylemi sıkıntı oluyor?
 13. Hiç dikkat etmediğim bir konuydu, sorun buymuş tesekkurler..
 14. Arkadaşlar notification center'ımla alakalı hiç bir tweak yükleyemiyorum. Ne temasını değiştirebiliyorum ne yeni eklentiler yükleyebiliyorum. Sorun ne olabilir ne ile çakışıyor olabilir?
 15. Tşekkürler, biraz uğraşınca yaptım.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.