Jump to content

ReDWolF23

Üye
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

About ReDWolF23

 • Birthday 01/17/1989

ReDWolF23's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. telefonum shsh kaydı var 4.3.3 fw sıne bu olursa cfw kurmayı dusunuyorum bb 06.15 ıns olur ama sımdı de elma sımgesınde kaldım resmen bır turlu acılmıyor tel ne yapmalıyım kı ?
 2. jb ılk basda dfu modda hata verdı sonunda asdım son ana kadar geldı redsn0w da back fınısh cancel seneceklerı acık halde telde elma ekranında kaldı ne yapmalıyım
 3. rusty hocam zip uzantılı ındı redsn0w gormuyor dosyayı nasıl olucak
 4. Iphone 3gs ios 4.3.4 ındırıyorum ama baseband olarak 5,16 yazıyor yanında benımkı 16 15 sorun olurmu
 5. 4.3.4 fw yı nerden ındırebılırım bırde onun lınkını verırsenız cok sevınırm.
 6. usta bb 06 15 gosterıyor kı bb yı ben yukseltmemısdım telefoncuya verdıgımde yukseltmıs olmalı .s fw ıse 4.3.4 gosterıyor
 7. Ayrıca suan ogrendım kı benım tel 06,15 bb lıymıs be jb yuklu gozukmuyor.
 8. Benım kı de aynı sekılde kaldı .s
 9. Arkadasım ılk olarak verdıgım lınk 4.3.5 olarak gozuksede 4.3.4 u yukluyorsun lınke bakmanı tavsıye ederım.. ayrıca 4.3.4 un jb sını yukledıkden sonra actıve sım ıstedı bunun harıcında nasıl acılabılır ?
 10. arkadasım telefon recovery moddan kurtaldı redsn0w programı 4.3.4 yukledıkden sonra kaldı zaten actıve sım halınde.Ayrıca bu telefon kapandıkdan sonra her zaman bunu yapmalımıyım yokmu bunun bır cozumu ?
 11. musterı hızmetlerını araman mantıklı olur. Ama yanlıs hatırlamıyorsam apn ye sadece ''ınternet'' yazıyorduk.
 12. Aleykum Selam. Benımde Benzer bır sorunum vardı 1015 hatası alıyorum. bır cok yol denedım olmadı fw yı yukselttım en sonunda telefon acıldı http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/29684-4_3_5_tethered_jailbreak_cikti.html burayı ıncele 4.3.4 kurarak telı acabılırsın. Yanlız soyle bırsey var. Yurt dısından oldugu ıcın tel acıldıkdan sonra actıve card ıstıyor benım kı en son bu sekılde kaldı cozum bulamadım umarım sen bulursun.
 13. benım telefonum yurt dısından alınma. recovery moddaydı. sımdı telefona 4.3.4 yukleyerek bu sorunu asdım fakat telefon actıve sım ıstıyor.sımdı bu ıslemı yaparak actıve sım den mı kurtulucam. ayrıca sım block u da var bu ıslem bıtınce kullandıgım hattımı (yanı turk hattını) calıstırıcakmı ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.