Jump to content

ejlover

V.I.P.
 • Posts

  5,053
 • Joined

 • Last visited

About ejlover

 • Birthday 05/26/1982

ejlover's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

10

Reputation

 1. .deb dosyaları Cydia'dan kurulan uygulamaların kurulum dosyalarıdır. Konu gereksiz yere hortlatılmış. iFile ile zaten şu an sorunsuz .deb kurabiliyorsunuz.
 2. iPhone 2G dahil iTeleport'u kullanmaktaydım zaten aynı hadise.
 3. Eğer iphone varsa ipad'te 3G zaruri değil. iPhone'da GPS de var 3G'de ayarlardan direkt interneti paylaşırsınız. Yoksa 3G'ye verilen o kadar ek paraya bir de data hattı açtırma v.s. masraflar eklenecek. İkiz kartlarla aynı hattan olmuyor o iş çünkü..
 4. Ayrıca atutomatically install new apps'teki işareti kaldırıp manually manage kısmına da işaret koyarsanız her şey sizin kontrolünüze girer
 5. GPS sim kartsız çalışır hocam. Google MAPS'i kullanacaksanız yalnız WiFi gerekiyor haritanın görüntülenmesi için. Ama navigasyon programlarından herhangi biriyle sim kartsız internetsiz GPS'i kullanabilirsiniz
 6. Süper olay teşekkürler paylaşım için
 7. Cydia'dan wahtspad'i kaldırın hocam. Whatsapp'i de kaldırın. Kapatıp açın. sonra iFunBox ile bağlanıp her iki programa da dair ne varsa aratın telefonun direkt tüm dizinleri içinde. Sonra tekrar kapatıp çaıp linsanslı WhatsApp'i kurun. Yine olmazsa restore sonrasına kalır gibi duruyor o iş..
 8. Ben de Vodafone'da o şekilde kullanıyorum Berna Hanım. Bu kartlar aynı anda ne yazik ki kullanılamıyor. Hangisini en güncel kullanırsanız diğeri otomatikman kapanıyor. Yaniz atıyorum telefonla konuştunuz. Sonra iPad'i elinize alıp Edge/3G açtınız. İşte o anda telefonda hattınız kapanır. Ama orada sinyal v.s. duruyor hiç bir şey olmamış gibi.. Ya da iPad'te internete girdiniz ve sonra bi telefonla konuştunuz iPad'in internet gider.. Ama telefonun gitmemesi en önemlisi o nedenle, ipad'te E/3G'nin kapalı durmasında fayda var.
 9. Hocam sitemizden 4.3.3 FW indirip güncelleyin. Daha sonra ipad'lerden jailbreakme.com adresine girip JB'i gerçekleştirin Bu akdar basit.
 10. Yersiz mesajlarla forum kirliliği yaratmamanızı rica ediyoruz.
 11. ejlover

  ipad2 ve xbmc

  Linki düzenlerseniz iyi olur.
 12. İşte sonunda Çok da güzel olacak gibi bitince
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.