Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

ejlover

V.I.P.
 • Content Count

  5,053
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About ejlover

 • Rank
  VIP
 • Birthday 05/26/1982
 1. .deb dosyaları Cydia'dan kurulan uygulamaların kurulum dosyalarıdır. Konu gereksiz yere hortlatılmış. iFile ile zaten şu an sorunsuz .deb kurabiliyorsunuz.
 2. iPhone 2G dahil iTeleport'u kullanmaktaydım zaten aynı hadise.
 3. Eğer iphone varsa ipad'te 3G zaruri değil. iPhone'da GPS de var 3G'de ayarlardan direkt interneti paylaşırsınız. Yoksa 3G'ye verilen o kadar ek paraya bir de data hattı açtırma v.s. masraflar eklenecek. İkiz kartlarla aynı hattan olmuyor o iş çünkü..
 4. Wallpaper.png dosyasını değiştirmeniz yeterli. Ancak saatin fonu da o dosyaya entegre haldeyse o zaman photoshop'ta uğraşmanız gerekir. Bu arada büyük puntolarla sürekli mesaj yazmamanızı rica ediyorum.
 5. Beşiktaş teması mevcut zaten.
 6. Tema istekleri için tema istek ve yardım başlığını kullanın lütfen.
 7. Tema klasörünün altında Bundles var oranın içinde app'leri görüp dilediğiniz değişiklşiği yapabilirsiniz.
 8. Ayrıca atutomatically install new apps'teki işareti kaldırıp manually manage kısmına da işaret koyarsanız her şey sizin kontrolünüze girer
 9. GPS sim kartsız çalışır hocam. Google MAPS'i kullanacaksanız yalnız WiFi gerekiyor haritanın görüntülenmesi için. Ama navigasyon programlarından herhangi biriyle sim kartsız internetsiz GPS'i kullanabilirsiniz
 10. Siz iFunBox ile sürükle bırak deneyin hocam o otomatik ayarlıyor bunları.
 11. Mesutçuğum taraftar olayında büyük bir açığı kapatmışsın. Emeğine sağlık. Yalnız ben hiç bir postunda SS'leri göremiyorum bende mi sıkıntı var?
 12. Gevey'le ilgili bir şey diyemeyeceğim. Ama onun dışında sürükle bırakla attığınızda olması lazım.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.