Jump to content

erhancu

Üye
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

About erhancu

 • Birthday 02/25/1984

erhancu's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. hangisidir öğrenebilir miyim çok teşekkürler, birde müzik resim atma pc den nasıl yapabilirim iphoneden pc ye pc den iphoneye
 2. app storede mp3 indirme programı varmı ipod listesine atabilen? cydiada ki gibi protube benzeri bir program varmı mesela, youtubede ki şarkıları mp3' e çevirip çalma listesi yapabildiğimiz..Bir de pc den iphoneye iphoneden pc ye resim müzik atabilme usb gibi bir program varmı basit kullanışlı. Cydiada herşey var ama malesef app storede para verip alıyoruz programlar kullanıssız ve yetersiz, bu konuda bilgilemdirirseniz çok sevinirim.
 3. app storede mp3 indirme programı varmı ipod listesine atabilen? cydiada ki gibi protube benzeri bir program varmı mesela, youtubede ki şarkıları mp3' e çevirip çalma listesi yapabildiğimiz..Bir de pc den iphoneye iphoneden pc ye resim müzik atabilme usb gibi bir program varmı basit kullanışlı. Cydiada herşey var ama malesef app storede para verip alıyoruz programlar kullanıssız ve yetersiz, bu konuda bilgilemdirirseniz çok sevinirim.
 4. Merhaba Arkadaşlar. Bir kaç gündür telefonum (iphone 3gs jailbreak) kendiliğinden açılıp kapanıyordu, cydia dan indirdiğim bazı programları sildim telefon bir kaç gün kendine geldi daha sonra tekrar açılıp kapanmaya başladı cydia nın içinde cydia installeri falan da kaldırdım ama olmadı. İtunese bağlayıp restore etmeye çalışıyorum hata veriyor yükleme yapamıyor, 5.1 versiondan 5.0.1 ' e düşürmüştüm şimdi i tunese bağladığımda yeni sürüm mevcut dior güncelleme için evet diorum fakat iphone bulunamıyor diyor hata veriyor. Şu an iphonem usb ile bağla işaretiyle açılıyor karanlık ekran şeklinde fakat itunes ten hiçbir şekilde ne güncelleme yapabiliorum nede teli görebiliyorum. İphone yi geri nasıl yükleyeceğim bu durumda ? Kafayı yemiş durumdayım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, çok teşekkürler.
 5. Arkadaşlar,kaç gündür İnstalloustan birşey indiremiyorum,daha önceleri hep fileape den,sadece kodu yazıp download diyordum ve sorunsuz iniyordu.Şimdi uygulamaları tıkladığımda senspace-mediafire-uploading-oron.com-slingfile gibi adresler çıkıyor.Bunlardan hangisi sorunsuz ve basit indirme yapıyor acaba? ama şuan hiçbiri indirme yapmıyor,okuduğum kadarı ile genel bir sorun deniliyor.Çok teşekkürler ediyorum.
 6. Sürüm düşürmek için tiny umbrella indirdim olmadı,system32 etc dosyasından hostun son iki satırı sildim olmadı..defalarca kapatıp açtım olmadı.bir haftadır uğraşıyorum olmuyor.itunesin son sürümüü indirdim,tiny umbrella da çalışıyor hostu değiştirip shift ve restore yapıorum.İpone geri yüklenemedi hatası veriyor değişik numaralarla..1-21-156-vs numaralı hatalar.Bu işin net bir çözümü yok mu? vala helal olsun bulana..
 7. indirdim ve tüm kayıtlar çıktı,,5.0.1 i seçtikten sonra ne yapmam gerekiyor,,yani shsh kaydım var değilmi benim bu program sayesinde heğ geri dönebilirim
 8. çok yabancıyım bu konulara,,tınyumbrella dediğiniz programın hangisini indireceğim ve nasıl yapacağım bu işlemi hiç bilmiyorum:(
 9. lanet olası 5.1 güncellemesi yaptım,jailbreak olmuyor..yapıyorum ama teli açıp kapadığımda cydia çalışmıyor.shsh kaydım yok, 5.0.1 e nasıl geçebilirim?neleri indirmeliyim? yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum,haftalardır çözemedim sorunu..
 10. 5.0.1 de Mewseekten indirdiğim şarkılar ipoda eklenmiyor sürüm kaldırmıyor,Safari download manager de olmuyor Kullanışsız ve şarjı çok hızlı yiyor.Shsh kaydından bahsediliyor,bu nedir? bu kayıt olmadan geçemiyormuyum? çok teşekkür ederim
 11. Arkadaşlar 5.0.1 güncellemsi yaptım fakat memnun kalmadım.Daha önce 4.0 sürümünde telefon daha iyiydi.Eski sürümü nasıl yükleyebilirim yardımlarınızı rica ediyorum.Birde sizce en iyi sürüm hangisi 3gs için?
 12. Arkadaşlar merhaba, İphone 3gs 5.0.1 sürümüne güncelledim,ücretli aldığım mewseek programından indirdiğim şarkılar ipoda atılmıyor sürüm kaldırmıyor diye bir uyarı geliyor.Mewseeki 5.0.1 de nasıl kullanabilirim,indirebileceğim bir yeri var mıdır?Çok teşekkürler şimdiden.
 13. Peki mewseek şarkı indirme programı var,şarkılar ipoda eklenmiyor sürüm kaldırmıyor diye uyarı çıkıyor..Bu düzelir mi?
 14. Arkadaşlar,5.0.1 sürümüne güncelledim iphone yi,cydiave installousta ki bazı programları yükleyemiyorum,Unsupported firmware die ekrana uyarı yazısı geliyor sürüm kaldırmıyor diyor.Sizce eski sürüme 4.0'a geri mi dönmeliyim,bu sürüm iyi midir? sizin en beğendiğiniz,tavsiye edebileceğiniz sürüm hangisidir?Çok teşekkürler.
 15. Arkadaşlar Merhaba, Telefonumu 5.0.1 sürümüne güncelledim,şu ana kadar performans olarak bir sorunla karşılaşmadım fakat cydia ve installousta ki programların çoğunu yükleyemiyorum.Sizce önceki sürüme geri mi dönsem? bu sürüm iyi midir? hangi sürümde en iyi performansı alırım bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.