Jump to content

mfurkanyazici

Üye
 • Posts

  100
 • Joined

 • Last visited

About mfurkanyazici

 • Birthday 10/16/1992

mfurkanyazici's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Once time machine kullanarak harici bir diske yedek aldim Sonra bu diski yeni aldigim bilgisayara takarak gecis yardimcisi araciligiyla yuklemeye calistim. Diski gorup hangi guncellemeyi yuklemek stedigimi sordu bende isaretledim yanliz yukleme baslamadan once aktarim beklenmedik bir sekilde kesildi daha sonra tekrar deneyin diyip yukleme yapmadan bitirdi Daha sonra defalarca denememe ragmen sonuc yine degismedi Umarim anlatabilmisimdir
 2. yeni bir macbook pro aldım eski macbook taki dosyaları programları falan almak için harici bir diske yedekleme yaptım time machine kullanarak yeni macte geçiş yardımcısını açıp diski seçiyorum ama aktarım beklenmedik bir şekilde kesildi diye hata veriyo nerde yanlış yapıyorum yardımcı olurmsunuz ?
 3. youtube ya da telefonda video izlerken 1 dakika sonra ekran kapanıyo otomatik kilit moduna geçiyo önceden böyle bişey yoktu video izlerken ekran kapanmazdı şimdi oluyo sorun nedir acaba ne yapmam lazım düzeltmem için yardımcı olurmusunuz ?
 4. mac ten windows a app store dan indirdiğim microsoft remote desktop programı lie bağlanmak istiyorum yalnız windows ayarlarını yapamıyorum galiba bağlanırken hata veriyor bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba ?
 5. indirdim yüklemeyi nasıl yapıcam peki dosyayı açtım içinde bissuru dosya var hangisini yükelemem lazım ?
 6. google drive dan indirince herhangi bi sıkıntı olmaz dmi ben app store dan indiremiyorum da
 7. indirmeye başlıyor tam bitmek üzereyken uygulama indirilemedi diyor
 8. App Store dan indirmeye calisiyorum yanliz hata veriyo Apple sitesinden yazilim icin gereksinimlere baktim hepsi uyuyo ama indirirken hata veriyo neden kaynaklanabilir acaba ?
 9. dediğiniz gibi yaptım yalnız mountain lion yüklendi ben bunu mavericks yapmak istiyorum ne yapmam gerekiyor şimdi ?
 10. resim büyük olduğu için yüklemedi ama çıkan yazıyı söyliyim size "bu disk GUID bölüntü tablosu düzenini kullanmıyor.bölüntü düzenini değiştirmek için disk izlencesini kullanın diski seçin bölüntü sekmesini seçin disk bölümü düzenini seçin ve daha sonra seçenekleri tıklayın." dediklerini yapıp bölüntü sekmesini tıkladım yalnız disk bölümü düzeni diye bişey bulamadım
 11. Bu geldi simdi disk secemiyorum ne yapmam lazim acaba
 12. açılırken Windows açılıyo ama tam açılmadan mavi bi ekran gelip yeniden başlıyo
 13. şuanda bilgisayrımda ne Windows yüklü ne de mac yüklü ben bu bilgisayara mavericks nasıl kurabilirim yardımcı olurmusunuz ?
 14. Nerden alabilirim bi adres falan var mi peki ?
 15. HDD kablo fiyatları mac modeline göre değişiyor fiyat sorduğumda benden seri no istyolar ona göre fiyat veriyolar ben burdaki servise yani erzurumda ki servise sordum burda tek olduğu için sadece kabloya 150 tl fiyat verdi trabzondaki apple bayisine sorduğumda aynı kablo için 70 tl fiyat verdi daha ucuzunu araştırıyorum bulamazsam trabzondan almayı düşünüyorum
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.