Jump to content

nkk

Üye
 • Posts

  118
 • Joined

 • Last visited

About nkk

 • Birthday 01/01/1990

nkk's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. iPadin kablosunu da kullan. Sadece adaptoru degil.
 2. Yok sanki çıkan kelimeler klavye sınırları içine girmiş de klavye tuşlarına üstten bastırıp küçültmüş gibi geldi, yani klavyenin üstüne değil de içine girmiş gibi geldi o yüzden sordum
 3. Tweak çok güzel fakat resimdeki gibi klavyenin tuşları küçülüyor mu? Ben zaten normalde zor basıyorum bide öyle küçülecekse hiç bulaşmayalım
 4. evet bayagi oldu tanisali gozunde bir problem var sanirim yaratigin
 5. Home+Power yapın kapansın, açılırken ses açma (+) tuşuna basılı tutun. Mobile Substrate devredışı bırakarak açar bir deneyin.
 6. Evet iphone'a da springboard facetime simgesi geliyormuş iOS 7 ile pek kullanmadığım için kapalı duruyor zaten
 7. Bildiğim kadarıyla iphone da masaüstünde facetime simgesi yok.ipod ve ipad lerde var.
 8. Hücresel veri ve 3G yi açıp sınırlamalardan appstore u kapatın. 10-15 dk 3g ve hücresel veri açık şekilde kalsın düzeliyor diye okumuştum. Bir deneyin isterseniz. Edit: Sınırlamalardan itunes, varsa ping, appstore kapatın yazıyormuş. tüm bunları yapmadan önce telefonu açıp kapatın.
 9. Dediğim gibi deneyin belki şuanda kapatılmamıştır. Sim kart takıp deneyin servis yok derse başka bir operatörün simkartını deneyin eğer yine servis yok derse o zaman kapatmışlardır.Sim kilitli olup olmadığını anlayamıyorsunuz o zaman. Fakat sim kilitli olmadığını düşünüyorum.Zaten sorgulamada da öyle çıktı ama yinede riske atmak istemezseniz yukarıda reklam vermiş olan sponsorlarla konuşup bir de onlardan sorgulatın eğer sim kilitsiz derlerse pasaport kaydı yeterli olur.Onlar daha kesin bilgi verecektir.
 10. http://www.iphoneyardim.net/iphone_yardim_soru-cevap/22101-bulgaristan_iphone_4_mc605gb_a_simkilit_durumu_ogrenmek.html burda da aynı model cihaz var fakat tam emin olamadığım için yanlış bilgi vermek istemem. Eğer elinizdeyse cihaz başka bir operatöre ait simkart takıp deneyebilirsiniz.Çalışıyorsa sıkıntı yok tabi şuan cihaz "kayıt dışı olduğu tespit edilen" olarak geçmiyorsa.burdan sorgulatın eğer Türkiye ye yeni girdiyse cihaz sorgulatın eğer kayıt dışı durumda değilse başka bir simkart ile deneyin. .:MCKS-Mobil Cihaz Kayt Sistemi:.
 11. Sanırım sonu GB değil de GR olacak? Öyleyse simkilitsiz vodafonedur. Sıfır mı aldınız cihazı? Eğer bunlar tutuyorsa sadece pasaport kaydı yaptırıp vergisini yatırmanız yeterli olur.
 12. Sim kilitsiz demişsiniz zaten o zaman sadece pasaport kaydı+harc(115 tl sanırım) ile Türkiye'de kullanabilirsiniz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.