Jump to content

tarky

Üye
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

About tarky

 • Birthday 01/01/1985

tarky's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. İndirdim ama kurulum sırasında yine hata verdi
 2. Çok teşekkür ederim Holigan çok ilgilisin senide yoruyorum şuan senin açtığın konudan (Hotfile.com: One click file hosting: iPhone 3G-4.2.1-CustomRestore-iPhoneYardim1.rar) indiriyorum bunda sanırım bi sıkıntı yaşamam bir çok versiyon içinden bunu seçtimde.
 3. Peki dediklerini uygulayacağım 4.1 sürümüne dönebilirmiyim ?
 4. shsh kayıtlarım Cydia ile gitti açıkcası hatırlamıyorumda ama bu konuda bir arkadaş 3G kullanıcılarının shsh kaydına gerek yok dediğini hatırlıyorum. Şimdi senin açıtığın bir 4.2.1 Custom Firmware konusundan bir tanesini indiriyorum.
 5. Bu ekran kapanınca gidiyor kapamazsan kalıyor. Şimdi holigan telefonu kapatıyorum ardından recovery mod'a getirip itunes'dan da Shift+Restore diyip kuracağım Custom firmware'i seçiyorum kurulum sırasında 1604 alıyorum. İtunes'u kapatıyorum usb leri söküyorum takıyorum itunes kapalı iken ireb yapıyorum işlem başarı ile sonuçlanıyor ve itunes'u açıp restore+shift le firmware'i seçiyorum reparing İphone for restore... kısmında 1604 geliyor yine. Ben 3.xx olan versiyonu dün bu forumdan indirdiğim 4.1 custom'a yükselttim ardından wifi çalışmayınca 4.2 yükledim şimdi 4.1 e dönmeye çalıyorum 16GB 3G kullanıyorum.
 6. Evet holigan ekranta (telefonun) usb ve yukarıok üstünde itunes logosu ve yazısı var aşağıdaki gibi. http://hadiyap.com/img/iphone-dfu.jpg
 7. Öncelikle telefonu DFU moda alamıyorum sürekli Recovery Mod'da ne yaparsam yapayım olmuyor 10 sn' ye Home + Power yapıyorum yazıldıgı gibi olmuyor.
 8. Dostum ireb ile işlemi uyguluyorum ama itunes'e geçince preparing işleminde aynı hatayı verıyor.
 9. Şimdi 3xxCustom deneyecegım belki 4.2 den 4.1 e dusmuyordur dıye avutuyorum kendımı restore dedıgımde hem restore hemde yenı versıyonu otomatık atıyor telefona anlamadım bu işi birazdan yazdıklarını uygulamayacagım martın saol.
 10. 1600 ve 1604 hatası alıyorum sürekli dfu mode ve recovery mode'a alıyorum yine aynısı. Nedir acaba bu ?
 11. Dostum 1604 hata kodu alıyorum sürekli
 12. Eywallah Martin şimdi telefonu dfu moda alıp itunes'dan shiftle 4.1Custom'u seçip başlıyorum o zaman ama 1600 hata kodu verdi az önce
 13. Başka Wifi yede bağlanamıyorum artık wifi'yi geçtim 3G bağlantım var. Şuan tek istediğim 4.2.1 olan yazılımı 4.1 custom'a düşürmek Martin ben 3G model kullanan olarak SHSH e ihtiyacım yok mu ? Dün iphoneyardım 4.1.1Custom yüklemiştim üstüne itunes'la 4.2 yaptım şimdi 4.1 e dönebilirmiyim?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.