Jump to content

Photoshopar

Üye
 • Posts

  205
 • Joined

 • Last visited

About Photoshopar

 • Birthday 10/05/1988

Photoshopar's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

12

Reputation

 1. jb yakında! jb geliyor! jb çıkacak! Bu başlıktaki haberlerden sonra o bulunan iso sürümüne jb gelmiyor ne hikmetse.. JB gelmeden önce haber gelmiyor, süpriz oluyor.. Demek ki neymiş, 7.1'e jb gelmeyecek..
 2. 3G'den arama yapmak istediğimde; Ücretsiz Arama Kullanılamıyor **** ****'yi wi-fi üzerinden arayabilirsin. Lütfen telefon ayarlarından wi-fi'yi aç. Bu pencere geliyor. Yani pakette bol bol internet var ama sadece wifiyi kabul ediyor sanırım. Wifi'den deneme yaptım ses gayet iyi gidiyor ve geliyor.
 3. İlk hediye verilen krediyle istediğiniz kadar çağrı atabilirsiniz, en azından bu iyi bir şey Denedim çok iyi çalışıyor..
 4. Aynı problem dün benim başıma geldi. Jailbreak yeni olduğu için sakatlıklarda kaçınılmaz.. Şu anda ben tekrardan 7.0.4 e restore ediyorum. Fakat jailbreak yapmayacağım hemen.. Bir güncelleme geldiği takdirde jailbreak yaparım. Yoksa bu şekilde cihazda ne mesajlar simgesi bıraktı ne cydia simgesi.. Ayrıca mail simgesine dokunduğumda hemen geri atıyor vs.. Bir sürü problem yani anlayacağın..
 5. En az 5. kez atmışımdır düzelme yok. Hard resetle alakası yok. İos 7 jailbreakte genel bi sorun sanırım..
 6. Öncelikle İos 7.0.4 sürümüne restore ederek güncelledim. Ardından jailbreak yaptım. Fakat baktım Mesaj'lar simgesi yoktu, kaybolmuştu. Ardından internette araştırdım, cydia'dan iwipecache tweakini yükleyince sorunun düzeleceği yazıyordu. Yükledim Mesajlar simgesi geldi. bu seferde cydia ve safari simgesi gitti.. Arama kısmından aradığım zamanda yok.. Mail simgesini tıkladığımda da ekrana hemen geri atıyor. Çözüm nedir arkadaşlar? Bu son yüklediğim tweaki iphone explorer gibi programlardan sistem dosyalarına girerek sorun düzelir mi acaba..
 7. Ulan aylarca şu jailbreak yüzünden 5.1.1'de takılı kaldım Ohhh beeee yaşasın jailbreakkk! Akşam hemen ios 7'ye geçiyorum. Şuan ne kadar tweak çalışmasa da, hemen jailbreak yapmak lazım yoksa sonra ios güncellemesi geliyor bir de bakıyorsun jailbreak yok
 8. Ben anlatamadım sanırım Arayan yabancı numaranın ararken anında isminin çıkması.. Sonradan programı açıp numara sorgulayabiliyoruz tabi
 9. Bildiğiniz gibi cia numara sorgulama uygulaması. Samsung'larda vs. cia uygulaması yüklediğinde rehber dışında yabancı bir numara aradığında anında kim olduğu yazıyor.. Fakat bu iphone'da yok.. Peki jailbreak sayesinde tweak vs. yok mu bunu yapmak için..? yanibeni arayan yabancı numara cia numara havuzuna kayıtlıysa anında çıksın. Yoksa arayanı açmayıp, cia programı açıp sonra numarayı sorgulayıp daha sonra tekrar geri dönüyoruz
 10. 5.1.1 untethered jailbreak Ankette benim sürüm yok
 11. Aynı konuyu ben açsam yeriydi Aynı sorunu bende yaşıyorum ve çoğu uygulamayı yükleyemiyorum..
 12. Benim cihazda o şekildeydi. 2 sene önce Avusturya'daki arkadaşa getirtmiştim. 2 sene sonra kontratı bitince arkadaşa haber verdim. Avusturya'daki bağlı bulunduğu operatöre sordu. Yanlış hatırlamıyorsam 50€ karşığında açtırabileceğimi söylemişti. Hattını ve ülkesine göre değişiyor bu tabi.. Arkadaş oraya 50€ verip, cihaz hakkındaki gerekli bilgileri de verip (imei..) 15 dk sonra cihazı kapatıp açtım, itunese bağladım ve hat açıldı.. Daha öncesinde geveyle kullanıyordum.
 13. Bir de jailbreak çıktı deyin ya, paso sürüm çıkıyor
 14. Cihaz: İphone 4 Sürüm: 5.1.1 Jailbreak: Var Yukarıda vermiş olduğum bilgiler dahilinde cihaz kullanıyorum. 6.1.3 shsh kaydımı çok önceden almıştım. Şimdi ben bu yöntemle 6.1.3 sürümüne geçiş yapıp üzerine de untethered jailbreak yapabilir miyim? Daha önce yapmıştım fakat untethered jailbreak olmadı mecburen tethered jailbreak yapmıştım. Ama ondan da randuman alamadığım için geri 5.1.1'e düşmüştüm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.