Jump to content

kasilva

Üye
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

About kasilva

 • Birthday 02/14/1996

kasilva's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Arkadaşlar İphone umu bir ikince el sitesinden sıfır aldım fakat yurt dışında gelmeydi . Pasaport kaydıda vardı ama 6 ay sonra silindi . Pasaport kaydının tekrar yapılması gerekiyormuş . Gittim bir bayiye kayıt ettirmek için bana BTK ile halletmem gerektiklerini söylediler çünkü Telefon hala bir pasaporta kayıtlı görünüyomuş ve kiş onu sildirmesi gerekiyormuş Ama kişiyi tanımıyorum ki sildireyim . Ne yapmalıyım arkadaşlar bir fikir verin
 2. Arkadaşlar az once BTK yı yani MCKS yi aradım bana dedilerki bizim elimizden birşey gelmez satın aldığınız kişiye bildirin dediler ben dedim onlara bu imei kopyalanmış galba felan diye bişey yapamıyoruz dediler bana
 3. Arkadaşlar IMEI kopyalan dı çalındı yada başka ne olabiliyorsa . İlk aldğımda imei kayıtlı gosteriyordu fakat 1 hafta once YASAL UYARI olarak bir mesaj kayıtlı olmadıgını ve 24 ünde kapanacagını soyledi . Bende hemen MCKS yı aradım ve ordan bana satıcı ile irtibata geçmemi başka birşey yapamadıklarını soyledi . Bende satın aldığım siteye girdiğimde kullanıcının çoktan hesabını sildğini gordum . Arkadaşlar yardım edin satıcı ile irtibata geçemiyorum başka ne yapabilirim Elden ne gelir ?? Yardımlarınızı esirgemeyin ..
 4. Sonuç reddedildi yazıyor kardeşim :S
 5. kardeşim tanıdık bul felan biraz zor iş açkcası bi yazıda şey okudum bu imeiler kopyalanmış oluyormuş o yuzden deişbiliormuş .Adam demişki yazısında iphone unuzu itunes tan restore edin restore ettiğinizde bütün yazılım orjinallenir imei numaranızda orjinaliyle değişir dedi mümkünmü ?
 6. Arkadaşlar herkeze merhabalar . Bir kaç gün önce telefonuma ACIL diye bir mesaj geldi okdugumda .... imei kayıt dışı oldugu için etkisiz hale getirilecektir gibi bir mesaj geldi ama 6 aydır kullanıoyrum telefonu telefonumu gttigidiyordan aldım yani farklı ülkeden gelen bir iphone aldm ama telefon orjinal ve elime gelir gelmez imei kayıtlımı degilmi diye baktıgımda kayıtlıydı şimdi değil diyor arkadaşlar ne yapacağım lütfen yardım edin 4 gün sonra kapanacakmış lütfen yardım edin bana
 7. başka türlü kurtaramazmıyım :?
 8. Oncelikle özür dilerim konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemedim .. Bilgisayarımın şarj giriş kısmı bozuktu bu yüzden kabloyu bi yere sıkıştırarak çalıştırıyordum geçen gün tamamen çalışmamaya başladı .Babam bi arkadaşına götürdü ve orda tamir etmeye çalıştılar biraz başarmışlar bilgisayar açılıyor ... "Onar" veya "Normal Olarak Başlat" seçenekleri çıkıyor normal olarak başlat dediğimde windows simgesi geliyor ve açılmıyor onar dediğimde ise "Windows Prograları Yüklüyor" yazısı çıkıyor ve bir yükleme çubuğu geliyor ekrana fakat hiçbirşey olmuyo 2 saattır bekliyorum açılmadı her iki şekildede ne yapmalıyım acaba lütfen yardım edin :confused:
 9. Herkeze merhabalar acaba Gemilerin Istilası Oyunu - KralOyun'da Oyna <<< bu linkteki gibi bir oyun iphone da mevcutmudur eğer biliyorsanız ismini soylermisiniz şimdiden çok teşekkür ederim:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.