Jump to content

sarPP_17

Üye
 • Posts

  54
 • Joined

 • Last visited

About sarPP_17

 • Birthday 08/31/1985

sarPP_17's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. bir yardımcı olsanız arkadaşlar ya, bileniniz yok mu?
 2. Merhaba arkadaşlar, benim telefonumda 895 tane şarkı var. Müzikleri genelde iTools ile atarım. Fakat gerek iTools ile gerekse iTunes ile 895 şarkının yalnızca 35 tane kadarını görebiliyorum. Bu şarkılar da bu sorun oluştuktan sonra iTools ile attığım şarkılar. Toplam 35 tane şarkı varmış gibi gösteriyor. Ayrıca bunları telefondaki playlistleriyle halledip komple yedekleyebilirsem makinayı 5.1 JB'den 6.1 JB 'ye yükseltmeyi düşünüyorum. Ne yapmam lazım?
 3. Yok, olmuyor. Kafayı yiyeceğim ya. Saatlerce uğraşıp telefonu sıfırlamak da istemiyorum. Özellikle iOS 6.x.x Untethered versiyonu çıkmadan da hiç istemiyorum. Bir akıl verin arkadaşlar..
 4. soruyu anlamadın sanırım kardeşim ya, müzikleri boş olarak gösteriyor iTools.. iToolsu silip yükledim, olmadı. SharedPod denedim, olmadı. Telefonda 0 şarkı var gibi gösteryor, halbuki 1000 taneye yakın var.
 5. Arkadaşlar yaklaşık iki haftadır iTools üzerinden müzik atamıyorum. iTools telefondaki müziklerimi görmüyor. Fakat programlar, fotoğraflar, kitaplar, rehber bilgileri, mesaj bilgileri vs. gibi diğer şeyleri görebiliyorum. Ne yapmalıyım? Not: Aynı PC üzerinde.
 6. Peki şimdi ben şu an telefonda bulunan müzikleri silmeden, yeni müzik nasıl atabilirim ve iTunes'teki playlistleri telefondaki playlistler olarak nasıl ayarlayabilirim? Yani şu an iTunes'in klasik 90'ların Müziği, En Beğendiklerim, En Çok Çalınan 25 parça vs.. gibi klasik playlistleri var ve içlerinde müzik yok. Telefondaki müzikleri itunes içerisine nasıl import edebilirim?
 7. Merhaba arkadaşlar, öncelikle şehir değişikliği yapınca masaüstü pc'mi diğer şehirde bırakıp kendime bir laptop aldım. iTunes yükledim, 5 yetkilendirme hakkımın 5'incisini de kullandım ve laptopa yetki verdim. Ardından iTunes'ten yedekleme yaptım. Sonra eşzamanlama'dan müzikleri ve uygulamaları seçtim. Eşzamanlaya basınca "Sil ve eşzamanla" ve "İptal" diye iki seçenek çıktı, iptal dedim. Eşzamanlamaya devam etti ve bir ton uygulamam silindi, müzikler duruyordu yerinde. Ve ilginç bir şekilde Cydia programları da, appstoredekiler silinmişti. Sonra yedekten geri yükleme yaptım ve az önce yaptığım yedeklemeyi geri yükledim ve uygulamalarım hala yok. Müziklerim de enteresan bir şekilde hala duruyor. (sanırım harici hard diskim bilgisayara bağlı olduğu için) Şimdi arkadaşlar gelelim soruma, müzikleri silmeden, müzik kütüphanesini (listelerle vs..) nasıl yerine getirebilirim ki acil olarak lazım. Ve uygulamalarımı geriye getirebilir miyim?
 8. Arkadaşlar internette araştırma yaptım; fakat çözemedim hala durumu. My Contacs Backup'tan yedeklediğim ".vcf_" uzantısındaki dosyayı geri telefonuma nasıl yükleyebilirim? Ve yükleyince şu an ki rehberimin üzerine mi yüklenecek? Yoksa şu anki rehberimi silip direk onu mu yükleyecek? Teşekkürler.
 9. Arkadaşlar ben Facebook'un eski sürümlerinden birisini, versiyonunu tam hatırlamıyorum, indirmek istiyorum ama gerek installous'tan gerek internetten eski sürümlerinin linki ölmüş. "x ve y arkadaş oldular." gibi bir yazıyı şu anki sürümden silemiyorum, eski bir sürümünde bu özellik vardı onu arıyorum. Mümkünse bana bir upload edin eski versiyonlarını ben de teker teker ekleyeyim.. v2.3 v3.01 v3.1.2 Bu üçünden birisi olması pek muhtemel. Şimdiden teşekkürler. Sent from my iPhone using Tapatalk
 10. Arkadaşlar Bigboss reposundaki "OneByOne Safari" tweak ile sorunu çözdüm, teşekkürler Sent from my iPhone using Tapatalk
 11. Merhaba arkadaslar, Safarinin internet gecmisinde bulunan siteleri teker teker silmemi sağlayabilecek bir tweak ya da başka bir yol var mı? iPhone 4 5.0.1 kullanıyorum garantili. Teşekkürler Sent from my iPhone using Tapatalk
 12. Arkadaslar benim sorum aslında su; eğer kendim yaparsam, garanti kapsamından çıkar mı telefon bunu meral ediyorum. Bildigim kadarıyla vidaları açtığımız an anlıyorlar açtığımızı ve garantiden çıkartıyorlar diye biliyorum da.. Teşekkürler şimdiden cevaplarınız için Sent from my iPhone using Tapatalk
 13. Arkadaslar yardım lütfen :/ Sent from my iPhone using Tapatalk
 14. Merhaba arkadaslar 15 dakika önce telefonum talihsiz bir sekilde yere düştü ve arka cami kırıldı. Telefonum garanti kapsamından çıkmış mıdır? Servise vererek halletme gibi bir imkanım var mı? Yoksa illa ki arka cami kendim mı değiştirip garantiden çıkartmalıyım cihazı? Ve son olarak kendim değiştirmem gerekiyorsa oem arka kapak bulabilir miyim, fiyatı ne kadardır? Teşekkürler Sent from my iPhone using Tapatalk
 15. iPhone 4 (5.0.1) jB ile sorunsuz çalışıyor. Mükemmel, vazgeçilmez bir tweak. Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.