Jump to content

asdgasdg

Üye
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

About asdgasdg

 • Birthday 04/06/1996

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  iPad 4
 • Firmware Bilgisi
  7.0.4
 • Kullandığınız Operatör
  Avea

asdgasdg's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

11

Reputation

 1. Ben ipad 4 kullanıcısıyım ve ios 8 de whatsapp ı kullanabiliyorum üstelik yaptığım ipa daki birkaç değişiklik ile jb siz full ekran olarak kullanmaktayım.İphone veya jb gerekli değil tamamen uyumlu hale getirdim.Ancak geçen seferki ipad e jb siz whatsapp yükleme ile ilgili yöntemi ben açıklamıştım iphone dan yedek alarak yüklemek ile ilgili internette hiçbiryerde bu yöntem yok iken ben ilk olarak bu yöntemi açıkladım ve tüm sitelere yayıldı üstelik alıntı olarak değil millet bunu kendi yöntemiymiş gibi yayınladı bu tabi çok sinir bozucu olmuştu artık o yüzden yeni bulduğum yöntemi hiçbirşekilde paylaşmayı düşünmüyorum bakalım bulduğum yöntemi bulan biri çıkacak mı ? Takipteyim.
 2. Arkadaşlar sistemime niresh 10.9 kurdum ancak apple logosunda takılı kalıyordu -v komutuyla hatanın nerede olduğuna baktım internetten araştırdım ve ekran kartından kaynaklandığını öğrendim.2. Mac kurulumumda herşey ayarlandığı gibi birtek graphicsenabler=yes seçeneğini kaldırdım ve kurulum başarıyla tamamlandı sistem açıldı kext ler arka planda yüklendi ses normal çalışıyor fakat wifi ve ekran kartı kext ini bir türlü bulamadım veya kartım çok eski olduğu için uyumlu değil sanırım.Yapmam gereken bir çözüm yolu varmıdır acaba? Sistemim; İşlemci: Amdfx 8350 Anakart: asus m5a97 r2 Usb wifi: tp link wn722n Ekran kartı: Ati hd 3850
 3. İki kere oldu ikisindede itunes ile kurulum yapmıştım
 4. İpad 4 üm var ios 7.0.4 jailbreak li cihazı bugün kapatıp açtım ve cihazdaki tüm uygulamalar gitti sıfr gibi cihaz hiçbirşey yüklü değil gibi safari mail de menüye atıyor.Cihaz format atılmış gözüksede boş alan 1 gb.Format attım ama 1 hafta içinde yine aynı sorun oluştu.Sizce sorun cihazdan mı jailbreakden mi?
 5. Yukarıdaki yükleme şekli bana ait kendi yötemlerimle buldum.Whatsaap ın yedeğini ios 6.1.2 de aldım ve ios 7 beta 4 de sorunsuz kullanıyorum.Siz nasıl çalıştıramadınız bilmiyorum.Ayrıca yedek aldığın cihaza farklı bir itunes kimliği ile whatsapap yükleyin yedeği alın ve ipad e yükleyin sonra yedek aldığınız cihazda whatsaap ı silin onada farklı bir itunes hesabı ile whatsapp yükleyin.Amaç yedek alınan cihaz ve yedeği yüklediğin cihaz whatsapp uygulaması aynı itunes üzerinden indirilmiş olmaması.Böylece her iki cihazdada whatsapp uygulaması sorunsuz çalışacaktır.Şunuda belirtiyim aynı whatsapp hesabı sadece bir cihazda kullanılır .Bu yedekten kaynaklanan bir sorun değildir.Whatsapp ın yedeğini aldığın cihazda ve yedeği yüklediniz cihazda her ikiside ayrı itunes kimlikleriyle indirildiği için ikisindede ayrı whatsapp hesapları açılabilir ve sorunsuz kullanılabilir.
 6. Cydia dan mywi yi yükleyin 3g interneti wifi ile paylaşıcaktır.Tüm wifi destekli cihazlardan iPad e bağlanıp internet erişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 7. Şunuda belirtiyim sen iphone veya jb li bir ipad buldun içinde whatsapp yüklü.O whatsapp ı sil kendi itunes hesabını gir o cihaza ve kendi itunes hesabındaki whatsapp ı yükle.Sonra kendi whatsapp hesabını aktifleştir ve yedeğini ala.Yedek aldıktan sonra yedek aldığın cihazdaki whatsapp ı sil.Aksi taktirde her iki cihazda aynı itunes hesabından olduğu için çakışıklık söz konusu olucak.
 8. Whatsapp ın yedeğini aldığınız zaman bu yedek kişiye özel dir.YAni başka cihazda whatsapp hesabınızı girdiniz ve aktifleştirdiniz.Sonra itoolsdan whatsapp ın içindeki dosyalarla ipa yedeğini aldınız.Bunu kendi cihazınıza yüklediniz.Whatsapp diğer telefonda aktif olduğu için sizin ipad inizde aktifleştirme olmadan direk açılacaktır ve kullanıcaksınız.Bu whatsapp yedeğini başka bir kişiye verirseniz sizin whatsapp hesabınız açılır.Başka kişiye veridiniz mesela bu yedeği kendi cihazına yükler benim hesabımdan çıkar kendi hesabını girer diyceksiniz ama başka biri senin hesabından çıkabilir ama kendi hesabını giremez çünkü whatsapp her hesapta aktifleştirilmesi gerek.YAni sen başka birine whatsapp ipa dosyasını verdin oda ipad ine kursun diye.O kişide ipad ine kurdu senin hesabın açılcak tabi oda senin hesabından çıkacak çıktığı an desteklenmeyen cihaz uyarısı alır.
 9. İpad 2, ipad 3 ve ipad mini a5 işlemci kullanırlar.İpad 3 ün grafik işlemcisi ipad 2 ve mididen sadece daha yüksek.Sana önerim ipad 4 alman yeni nesil a6 işlemcisini kullanıyor.Grafik işlemciside 4 çekirdek.Yani işlemci a6x olmuş oluyor.A5 işlmci armv7 yi ve opengl 2.0 ı destekler.Ama a6 işlmci arm7s ve opengl 2.1 i destekler.İpad 4 hem daha hızlı hemde grafik teknolojisinde gelişmeler olmuş.Bende ipad 4 kullanıyorum çok memnunum.
 10. Whatsapp yüklü bir cihaz bul ve whatsapp hesabını o cihaza gir.Sonra itools ile whatsapp ın ipa yedeğini al.(yedek için iki seçenek olucak 1. Seçenek Back up apps. 2.Seçenek back up apps and their record) 2. Seçeneği seç masaüstünü seç masaüstüne whatsapp ın ipa dosyası gelicektir.2. Seçeneği seçmemizdeki amaç sadece whatsapp ı yedeklemiyor senin hesabınıda yedekliyor.Şimdi ipa dosyasını itools ile ipad ine yükle.Dediklerimi doğru yaptıysan whatsapp aktif bir şekilde senin hesabın giri olucak ve sorunsuzca ipad de kullanıcaksın.Kendi bulduğum bir yöntem alıntı değildir.4. Nesil ipad de ios 7 de sorunsuz kullanıyorum.Ben hesabımı jailbreak li bir ipad de girdim ve yedeği jb li ipad den aldım.Kendi cihazıma bu şekilde kurdum. Kolay gesin
 11. http://kat.ph/tekken-dark-resurrection-v2-eur-psp-multi-5-torrentmas-com-t428237.html Buyur )
 12. ipad 4 de denediğim oyunlar *God of war chains of olympus: 9-10 fps oynanmıyor bile *TEkken 6: 60 fps ama oyun sonradan bekletiyor açılmıyor *Pes 13: 60 fps çok iyi oynanıyor grafiklerde oynanabilirlikte hiçbir sorun yok *TEkken Dark Resurrection: 55-60 fps save dosyasını interretten bulup indirdim sorunsuz oynuyorum grafikerlerde ve oynanışta hiçbir sorun yok. *Mortal Combat: 60fps ama save dosyasını birtürlü kabul etmiyor yani açılmıyor. *NFS Underground Rivals: 25-30 fps grafikler berbat yol görünmüyor. *God of War Ghost of Sparta: İSO yu seçince uygulama atıyor
 13. Bende attım umarım işe yarar
 14. Aynı sorun bndede mevcut işte jailbreak bekliycez.Yada sende jailbreak varsa cydia dan whatspad tweak ini kur
 15. ilk önce itunes aç ve cihazı pc ye bağla.Cihaz bağlandığı anda ekrana apple logosu gelicek.Power tuşuna ve home tuşuna aynı anda bas.İtunes de kurtarma modunda cihaz bulundu uyarısı geleseye kadar elini bu iki tuştan çekme.Yaklaşık 30 saniye sonra recovery moduna geçicek itunes cihazı görcek ve ordan cihazı restore edebilirsin.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.