Jump to content

mertonur20

Üye
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

About mertonur20

 • Birthday 01/02/1990

mertonur20's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Merhaba arkadaşlar malum iPhone 4S 6.0.1 Jailbreak halen çıkmış degil. Aranızda Apple id si olupta icinde paralı uygulamalar olan varsa bana pm atarsa çok iyi olur uygulamalara para vermek istemiyorum mağlum yardımcı olursanız sevinirim.
 2. Merhabalar Bne iPhone 4S kullanıyorum cihazı yeni aldım.Ve rehber biraz az. Ve çoğu arkadaşımın facebook da numaraları kayıtlı. Ve bende bunları oradan alarak telefonun rehbere kaydetmesini istiyorum. Bunu yapabilecek bir program veya tweek var mı ? Şimdiden yardımlarınızı bekliyorum. Telefon:iPhone 4S 5.1.1 JB
 3. Arkadaşlar merhaba Bir arkadaştan bir tane iPhone 4S aldım. Pasaport Kayıtlı. Sonra 3 ay geçti. Telefona kapanacak diye mesaj geldi. Sonra tekrar verdik telefonu. Tekrar Pasaport Kaydı yaptılar. Ama galiba bundan sonra pasaport kaydı olmuyormuş. Bana yardımcı olurmusunuz bu konuda bir türlü çözemedim.Şimdiden Teşekkürler.
 4. Öncelikle Herkese Merhaba , 1 Ay önce Çin den iPhone 4S getirttim. Kutusunu daha açıp kullanmadım. Pazar günü 3 Haftalığına İngiltere ye gideceğim. Daha hiç kayıt yapılmadı. Benim sorum İngiltere de Kayıtsız iPhone u 3 Haftalığına Kullanabilirmiyim ? Acele ederseniz sevinirim. Yorumlarınızı bekliyorum.
 5. iPC yi 4x de DVD ye yazıyorum. Boot edip yükleniyor. Herşeyi yaptıktan sonra restart a geliyor. Restart atıyorum. Sonra Win 7 ye girip EasyBCD ile Dual Boot yapıyorum. Yeniden Başlattıktan Sonra Mac OS X -Windows 7diye çıkıyor Mac diyorum. Ya Windows Hatası geliyor ya da birşey yazıp kalıyor . Bu kanuda yardımcı olabilirmisiniz ? DVD boyutu 4.7 GB boyutunda ve Torrent den indirdim.
 6. Birde iPC yi 4x de DVD ye yazıyorum. Boot edip yükleniyor. Herşeyi yaptıktan sonra restart a geliyor. Restart atıyorum. Sonra Win 7 ye girip EasyBCD ile Dual Boot yapıyorum. Yeniden Başlattıktan Sonra Mac OS X -Windows 7diye çıkıyor Mac diyorum. Ya Windows Hatası geliyor ya da birşey yazıp kalıyor . Bu kanoda yardımcı olabilirmisin ? DVD boyutu 4.7 GB boyutunda.
 7. Birde iPC yi 4x de DVD ye yazıyorum. Boot edip yükleniyor. Herşeyi yaptıktan sonra restart a geliyor. Resart atıyorum. Sonra Win 7 ye girip EasyBCD ile Dual Boot yapıyorum. Yeniden Başlattıktan Sonra Mac OS X -Windows 7diye çıkıyor Mac diyorum. Ya Windows Hatası geliyor ya da birşey yazıp kalıyor . Bu kanoda yardımcı olabilirmisin ? DVD boyutu 4.7 GB boyutunda.
 8. 4.7 GB ve altı dosya yokmudur kurulum için elimdeki dvd lerin hepsi 4.7 Gb
 9. Orada sadece Update anlatılmış Benim yapmak istediğim şey baştan kurmak
 10. Merhabalar öncelikle, Uzun süredir bilgisayarıma Mac OS X SL yüklemek istiyorum. Fakat hiçbirtürlü yükleyemedim. Bilgisayarım Toshiba C660D-199.Yardımlarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler Leo4All Snow Leo Mac Hazard Bunları Denedim Fakat Sonuç Alamadım Major 14 felan problemler verip cd duruyor. Teşekkürler
 11. Yukarıdada belirttiğim gibi bende bu pc var. Bu bilgisayara nasıl mac os kurabilirim. 1 aydır araştırıyorum hiçbir yerde bulamadım. Lütfen yardım edin çok zor durumdayım. Piratebay'dan Leo4All-10.5.2 Universal AMD/INTEL[sSE2/SSE3] (download torrent) - TPB buradan Leo4all 'ı indirdim. DVD ye yazıp boot ettim. Enter a bastım. Yazılar çıktıktan sonra restart yaptı. Herzaman aynı şey oluyor. Lütfen yardım Edin:confused:
 12. Birşey sormak istiyorum bununla iphone 3g yi fake imei olarak kullanabilirmiyiz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.