Jump to content

cicey2

Üye
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

About cicey2

 • Birthday 01/01/1977

cicey2's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

13

Reputation

 1. ios 11 yüklediğim için çok pişmanım. bekirin dediği tüm sorunlar + telefonu kapatıp tekrar açınca şimdiye kadar gelmiş tüm mesajların bildirimleri tekrar geliyor. ben mesaj silmezdim biranda 900 bildirim gelince tüm mesajları sildim. android sıkıntılı derdik ama tam tersi oldu ios git gide batırıyor kendini. neden apple her yeni telefonda yeni bir sürüm çıkartma ihtiyacı duyuyor onuda anlamıyorum. sanırım bir sonraki telefonum apple olmayacak.
 2. merhaba, bir süredir sport modelini kullanıyorum. Gün içinde neredeyse 3-4 saat telefonla görüşüyorum. saat bana kolaylıklar sağladı. telefon cebimde olduğunda mesajları arayanları telefonu cebimden çıkartmadan görme imkanım oluyor. araç kullanırken birkaç kez gelen çağrıyı saatten cevapladım ama ses seviyesi düşük geldi bana duymak için saati kulağıma götürmek zorunda kaldım. yoğun birşekilde kullanmama ragmen sarj gunu tamamlıyor.
 3. T9 aramayı bir türlü aktif edemedim. olsaydı çok güzel olacaktı. Özel bi ayar yapmak gerekiyormu kurcaladım ama birtürlü çalışmıyor??
 4. Arama geldiği zaman kayıt düğmesine basıyorum ama kaydetmiyor. başka telefondada denedim olmuyor. sadece benim aradıklarımı kaydedebiliyorum
 5. lockdown pro işimi çözdü. ilginiz için teşekkürler.
 6. şöyle birşey daha aklıma geldi. mesajlar ı bir klasöre koysam sonra o klasörü gizlesem. klasör şifrelemeyle ilgili birçok prorgam buldum hatta şuan telefon kitlendi ama gizleme yapabileceğim bi tweek varmıdır?
 7. sanırım henüz sbsettingin yeni jailbreak için sürüm çıkmadı?
 8. Merhaba, araştırma yaptım ama istediğim gibi birşey bulamadım. Telefondaki mesajlar kısmını gizlemek istiyorum. Lazım olduğunda açıp bakayım işim bittiğindede gizliyim. nasıl yapabilirim bilginiz varmı? Telefon iphone 5 jailbreakli. Teşekkürler.
 9. İşim icabı gün içinde çok yoğun telefon görüşmem oluyor. IOS7 deki en buyuk sıkıntım telefonla konuşurken arkadan arayanlar kilit ekranında ve telefon simgesinde görünmüyor. Son aramalara bakmak gerekiyor.
 10. Airbluesharing kullananız varmı. İos6 desteklemiyor sanırım
 11. 199$ 2 yıllık şebeke kontratlı fiyatı. Sim free cihazlar 649$ civarı bir fiyattı sanırım. Edit: Zaten konun altına yazmışsınız orayı okumamaıştım özür (:
 12. 100$ dan fazla. gümrüğe takılma olasılığı yüksek.
 13. aynı durum şuan bendede var. araştırıyorum ama bir türlü çaresini bulamadım
 14. uygulama takas bölümü olsa da, sayfalarca okuduğumuz konunun yarısından çoğunun bende bu var şunla değiştirim gibi konuyla alakasız mesajları okumak zorunda kalmasak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.