Jump to content

tugberkcelik

Üye
 • Posts

  252
 • Joined

 • Last visited

About tugberkcelik

 • Birthday 01/02/1998

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  7 / SL
 • Firmware Bilgisi
  10.2.1
 • Kullandığınız Operatör
  Türk Telekom
 • Şehir
  Ankara

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tugberkcelik's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

12

Reputation

 1. Telefonu yeniden başlatıp uncover uygulamasını indirip jailbreak yapmayı denediniz mi
 2. Merhabalar. Bugün telefonumu yeniden başlatıp jailbreak yaptığımda tüm tweaklerimin gittiğini gördüm. Hepsini tekrardan elle kurdum. Ayarlara da gelmedi Preference Loader’ı yeniledim. Bu sefer ayarlarda gözükmeye başladı. Her yeniden başlattığımda böyle mi olacak yoksa çözümü var mıdır? Teşekkür ederim. Uncover ayarlarım şöyledir
 3. Arkadaşlar konunun yeri yanlış ise yetkililerden rica ediyorum konuyu doğru yere taşımalarını. Bir oyun vardı iPhone'da. Kaleyi mancınıkla yıkıp içindeki kralı kraliçeyi prensesi falan öldürüyorduk. Adını anımsayamadım. Bilen var mı
 4. Arkadaşlar iyi günler, bir konu hakkında sizlere danışmak istiyorum. İki gün öncesine kadar bir sıkıntı yoktu ancak şu son iki gündür sol kulaklıktan boğuk bir şekilde alıyorum sesi. Yani küçük kısımdan geliyor ses büyük kısım çalışmıyor. Kulağa bastırınca sesi net alıyorum. Herhangi bir iğne veya sivri bir alet girmedi. Tozlanmış olabileceğini düşünüyorum. 4 aydır kullanıyorum. Götürdüğüm yerler hoparlör patlamış olabilir diyorlar. Ancak patlasa hiç ses gelmez diye düşünüyorum. Garantisi de var cihazın sizce ne yapmalıyım? Teşekkür ediyorum.
 5. Arkadaşlar iyi günler, bir konu hakkında sizlere danışmak istiyorum. İki gün öncesine kadar bir sıkıntı yoktu ancak şu son iki gündür sol kulaklıktan boğuk bir şekilde alıyorum sesi. Yani küçük kısımdan geliyor ses büyük kısım çalışmıyor. Kulağa bastırınca sesi net alıyorum. Herhangi bir iğne veya sivri bir alet girmedi. Tozlanmış olabileceğini düşünüyorum. 4 aydır kullanıyorum. Götürdüğüm yerler hoparlör patlamış olabilir diyorlar. Ancak patlasa hiç ses gelmez diye düşünüyorum. Garantisi de var cihazın sizce ne yapmalıyım? Teşekkür ediyorum.
 6. Arkadaşlar iyi günler, bir konu hakkında sizlere danışmak istiyorum. İki gün öncesine kadar bir sıkıntı yoktu ancak şu son iki gündür sol kulaklıktan boğuk bir şekilde alıyorum sesi. Yani küçük kısımdan geliyor ses büyük kısım çalışmıyor. Kulağa bastırınca sesi net alıyorum. Herhangi bir iğne veya sivri bir alet girmedi. Tozlanmış olabileceğini düşünüyorum. 4 aydır kullanıyorum. Götürdüğüm yerler hoparlör patlamış olabilir diyorlar. Ancak patlasa hiç ses gelmez diye düşünüyorum. Garantisi de var cihazın sizce ne yapmalıyım? Teşekkür ediyorum.
 7. Arkadaşlar iyi günler, bir konu hakkında sizlere danışmak istiyorum. İki gün öncesine kadar bir sıkıntı yoktu ancak şu son iki gündür sol kulaklıktan boğuk bir şekilde alıyorum sesi. Yani küçük kısımdan geliyor ses büyük kısım çalışmıyor. Kulağa bastırınca sesi net alıyorum. Herhangi bir iğne veya sivri bir alet girmedi. Tozlanmış olabileceğini düşünüyorum. 4 aydır kullanıyorum. Götürdüğüm yerler hoparlör patlamış olabilir diyorlar. Ancak patlasa hiç ses gelmez diye düşünüyorum. Garantisi de var cihazın sizce ne yapmalıyım? Teşekkür ediyorum.
 8. Arkadaşlar telefon gün ortasından beridir, gelen aramaları alıyor ama arama yapmıyor. Ben kendi hattımı takınca (avea) 3g dahil görüyor. Ama öbür hatı takınca bırakın 3gyi hiç birşey yok. Arama yapınca "yanlış bir numara çevirdiniz." Deyip çat diye kapanıyor. Sebebi ne olabilir. Herkesi denedik kimseyi aramıyor. 1- Hat değişimi gerekir mi 2- Formatla çözülür mü 3- Telefonda kapsamlı bir yedek almak için (notlar rehber resim vs.) ne yapabiliriz
 9. Arkadaşlar iPhone 4s telefonumuz var. Sabah telefon arama yapıyordu ama şu anda yapmıyor. Arama geliyor arama cevaplanıyor ama ne 3g ne edge hiç bir şey gelmiyor. Başkasını arıyamıyoruz. Ankaranın göbeğindeyiz. Telefon çekmeme sorunuda yok. Sorunu nedir acaba arkadaşlar. Yardımlarınızı bekliyorum.
 10. Arkadaşlar kendi reposundan PP25 i kurdum fakat ekranda göremiyorum,
 11. 25PP yi Cydia dan kurdum. Reboot ve respring Yaptım ama simgesi gelmedi. z.25pp.com üzerinden indirmeye çalışıcına şu Hatayı veriyor. Nasıl çözebiliriz? Şimdiden teşekkürler.
 12. Arkadaşlar merhaba. Şu an 8.1.1 KB kullanıyorum. NSS vb. Oyunlarda save dosyalarımı yedeklerin 8.3 e Geçmek istiyorum nasıl yapabilirim, şimdiden teşekkürler
 13. Arkadaşlar bu jailbreak işlemlerinde IMEI numarası uçma gibi bir durum söz konusu mu? iOs 3.1.3 den beri jb kullanıyorum böyle bir durumla karşılaşmadım ama bizim yeğen iPhone 6 aldı. Daha önceki Samsung S4 ün imei uçtuğu için biraz tedirgin.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.